НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот otto » 09 юни 2007, 16:22

Stinkata написа:Къде е проблемът???
[u][b]Бербо е по-добър от Стоичков и Лечков, взети заедно,

ПРОБЛЕМЪТ ТИ Е В ГЛАВАТА !!!!
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: СТИНКА,НЕ СЕ ПОБЪРКВАЙ :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Re: цитат

Мнениеот mefkata » 09 юни 2007, 18:27

Delija написа:
Stinkata написа:Според Скорпи (а и не само според него), явно освен Бербо и Марто, никой друг не играе в този отбор. Което е смешно и само показва кой не може да надскочи клубните си пристрастия...


Ами Бербатов и Мартин са най-класните играчи на националния отбор и определено той се крепи главно на тях. Естествено че има и други, които играят добре, но класата я придават най-вече те двамата.

На мен пък ми направи лошо впечатление едно изказване на Мъри, че в Минск най-добри били трите халфа(Ст. Ангелов, Телкийски и Ст. Петров). Явно пренебрегна Бербатов, което е абсурдно - неговата игра беше страхотна(не само заради головете). Още повече да слага отгоре Телкийски, който сбърка сума топки :shock: Или просто отражение дават и други неща......



Като гледате(слушате) интервюта за националния си свалете червените очила(слушалки). Не става дума за сравняване на Мечо или Пелето с Бербатов. Мъри имаше предвид, че с играта на тримата ги надиграхме тотално, а Бербо материализира само две(едната гениално) възможности! Втория мач като ги нямаше средните хора :wink: какво точно направи Бербо?
Престанете с тези дребни заяждания. Да, Бербо е от световна класа, Марто не чак толкова, но се откроява в нашия отбор - останалите футболисти са с по-посредствени възможности.Е, и :idea: . но се раздават до край и играят като отбор. Нещо, което сините са свикнали в клуба си.
Е, това е положението. Според мен няма по-добри и подходящи футболисти в момента. Мъри ги подреди по най-добрия начин, даде верните задачи, успя да ги успокои и мотивира едновременно и си взехме 6-те точки. Други в този момент си биха камшика :twisted:

п.п. Както видяхте не сбърка, като не повика Божинов!

А поколението от 94-та беше по-класно като представителство в известни отбори, ама сега нещо се наакаха като ръководители на футбола ни! С тази треньорска шашма за два мача сигурно влязоха в историята на администриране на футбола! :?
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 18:48

Копеле не можеш да бъдеш по-прав.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цц

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 18:54

И аз така мисля, копеле :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 09 юни 2007, 19:13

Мефка всички журналисти хвалиха Мъри,че заради него сме спечлили двата мача.Да той мотивира момчетата,но за една седмица не може да промени тотално националите и сега всички казват,че без Мъри едва ли не Националите ще тръгнат на долу
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 19:13

От скоро посещавам този форум.Обаче веднага забелязах че има 3-4 теми върху които се коментира.Това е жалко.
Най-жалкото е че доста често виждаме сравнения между Гунди и Стоичков, 1/2 финалите на ЦСКА и влизанете в ШЛ на Левски.
Искам да попитам братята цесекари дали поне малко не им е било радостно когато ЛЕВСКИ влезе в групите?
Защото си спомням когато отстранихте Хайдук Кула аз наистина усетих (разбира се за кратко ;) ) радост или по-скоро облекчение.Ако този мизерен отбор беше отстранил един от двата най-добри Български отбора щеше ми стане срамно пред мене си.
Тва е тема за националния отбор , а в 50% от коментарите има обиди и заяжданици и то дори когато сме били два поредни мача.Жалко.
Ииииии долу ръцете от Гунди :!: :!: :wink:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 09 юни 2007, 19:14

и аз съм го казвал...не знаете как съм се радвал като бихте Ливърпул..радвах се на гола на ТУнчев срещу Кулата...даже един дето гледах мача с него ми се учуди как мога да се радвам така :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 19:16

VILIO написа:Мефка всички журналисти хвалиха Мъри,че заради него сме спечлили двата мача.Да той мотивира момчетата,но за една седмица не може да промени тотално националите и сега всички казват,че без Мъри едва ли не Националите ще тръгнат на долу

Журналистите в момента просто няма много много за какво да пишат и тази тема е доста лесна за създаване на интриги и спекулации.Мъри няма да бъде треньор на националния и толкоз.Който и да беше заел мястото на Стоичков отбора щеше да тръгне нагоре.А Мъри се справи отлично.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 09 юни 2007, 19:21

Къдрав прав си медиите се чудят какво да говорят или да пишат преди време като Ицо бе селекционер и направи няколко хубави мача в началото всички го обевиха за Месия,а сега като отиде в Селта почнаха да казват,че е предател и др подобни
ако Мъри бе сгрешил в някой от двата мача сигурно и него щяха да го убиждат и проклинат
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 19:28

Ако мъри беше сгрешил щеше да се плюе пак по Стоичков защото направихме равен с Албания, той си тръгна от националния по най-долния за мен начин и Мъри беше взет като временен вариант.Но Стоичков като цяло се провали за тези 3 години(толкова са нали)?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 19:43

Kudravia написа:Ако мъри беше сгрешил щеше да се плюе пак по Стоичков защото направихме равен с Албания


:shock: И защо :?:

Според мен едните щяха да обвинят пак Стоичков(той бил съсипал отбора, а Мъри за толкова кратко нищо не можел да промени), другите пък щяха да оплюят здраво Мъри :idea: 99% процента така щеше да стане :wink:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 19:49

При Стоичков отбора играеше с отчаяние, под голямо напрежение, притеснено и общо взето ЗЛЕ ЗЛЕ или ЗЛЕ.Както искаш го разбирай.Смяната дойде освежаващо на отбора.Беше нормално да имат настроение в първия мач и да ги смачкаме.Мъри просто извика и нареди правилните футболисти.Едва ли е имал време да гради тактика и игрови стил.В този момент беше важно да има настроение и съсредоточеност.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 09 юни 2007, 19:55

ПАК СЕ НАДЦЕНЯВАМЕ КЪДРАВ :wink: МАЧОВЕ КАТО ТЕЗИ С БЕЛАРУС,НЕ СА КРИТЕРИЙ :idea: ХУБАВО Е ЧЕ БИХМЕ,ДАНО НЕ НАВИРИМ НОСЛЕТО :!: СПОРЕД МЕН ОБАЧЕ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ,НЯМА ДА СЕ КЛАСИРАМЕ,ОСВЕН АКО НЕ ИЗВАДИМ ЛУД КЪСМЕТ,ДАЙ БОЖЕ,ЗА ГОЛЯМ ФОРУМ ОБАЧЕ,БЪЛГАРИЯ НЯМА ОТБОР В МОМЕНТА :!: :!: :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 юни 2007, 19:58

А втория мач защо го пропускаш :wink:

Аз не мисля че в домакинството на Беларус националите играха по-добре отколкото срещу Албания. И в двата мача беше едно голямо треперене докрая, просто в единия случай извадихме късмет, в другия не :wink:

Колкото до освежаващото въздействие от смяната - този ефект и по-рано се е проявавал. Когато дойде Стоичков също играта и резултатите потръгнаха доста добре - 3:1 като гости на Исландия, 2:2 в Загреб срещу Хърватска и 4:1 с Малта. Ама после....

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 09 юни 2007, 19:59

Дааааааайте малко оптимизъм де....защо да нямаме шанс само трябва Господ да стане пак българин за малкои е го е европейското.То без късмет не става ;)
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron