ЛИВЪРПУЛ-II част

Потребителски аватар
roger sanchez
Мнения: 233
Регистриран на: 26 фев 2007, 17:40
Местоположение: russe

Мнениеот roger sanchez » 13 юли 2007, 17:19

Андрий Воронин бе представен официално като футболист на Ливърпул преди няколко дни. Украинският национал, който ще получива 90 000 евро седмично в новия си тим, е изключително доволен от усилията на клуба да му помогне да се адаптира максимално бързо в Англия. Воронин, бивш съотборник на Димитър Бербатов в Байер (Леверкузен), разкри, че Ливърпул дори ще плаща наема за апартамента му през първата половин година. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ето това е от днешния брой на 7 дни това ако е вярно не знам къв бълък трябва да си да даваш такива пари на такова дръвце. :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 14 юли 2007, 14:30

roger sanchez написа:Андрий Воронин бе представен официално като футболист на Ливърпул преди няколко дни. Украинският национал, който ще получива 90 000 евро седмично в новия си тим, е изключително доволен от усилията на клуба да му помогне да се адаптира максимално бързо в Англия. Воронин, бивш съотборник на Димитър Бербатов в Байер (Леверкузен), разкри, че Ливърпул дори ще плаща наема за апартамента му през първата половин година. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ето това е от днешния брой на 7 дни това ако е вярно не знам къв бълък трябва да си да даваш такива пари на такова дръвце. :twisted: :twisted:


Не е нужен коментар дори ... чавка им е изпила мозъците на тези в Ливърпул.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 14 юли 2007, 15:06

И после Ники Михайлов бил най-голямата грешка в селекцията на Ливърпул :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Луко
Мнения: 845
Регистриран на: 10 дек 2006, 17:28

Мнениеот Луко » 14 юли 2007, 21:31

Воронин не е лош играч.Неразбирам какво клепете само.Много борбен футболист е.Все пак Л'Пуул са много класен отбор и някак си името на Воронин не седи добре в селекцията им.Бенаюн е къде къде по-стойностен трансфер.В Уест Хям се представяше блестящо.А българите знаем какво представлява Бабел.Много млад и перспективен играч е.В мача за Евроквалификациите се престави много добре срещу нашият отбор.Ако се сработят с Торес ще са една от най-добрите двойки нападатели в Англия.И двамата са млади и супер класни играчи.Страхотни трансфери от страна на Пуул.
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
And the reds go marching on, on, on.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 15 юли 2007, 13:29

ЛИВЪРПУЛ С КЛАСИЧЕСКА ПОБЕДА
Ливърпул победи с класическото 3:0 Крю в поредната си контрола от предсезонната подготовка на тима. Българският вратар Николай Михайлов отново не игра за „мърсисайдци”.


Дебют за Ливърпул в мача с Крю направи украинският национал Андрей Воронин.


През първото полувреме точни за „червените” бяха младокът Лий Пелтиер и Питър Крауч, а крайното 3:0 оформи през второто полувреме Рей Пътерил.


След края на срещата се разбра, че испанският нападател на Ливърпул Фернандо Торес ще дебютира с червения екип в контролата срещу Вердер Бремен.


http://www.youtube.com/watch?v=bIefm31Mvvk

Радва ме факта, че юношите на Пуул вкарват.

Ел Нино прави дебют срещу Вердер.

Ники Михайлов отново не играе при победа на Ливърпул

Не мога да разбера каква новина е това.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
vladovichev
Мнения: 19
Регистриран на: 09 юни 2007, 20:04
Местоположение: Шумен

Мнение от фен на Арсенал

Мнениеот vladovichev » 15 юли 2007, 14:17

Бабел ще е най-добрия трансфер изобщо на острова - това момче е невероятно!!! Но ... с Торес Ливърпул сбърка - ще се провали - той така и така не е нищо особено - Марто по 7-8 чисти голови положения му правеше, а той целеше небето! Само дузпи вкарва! Бенаюн също ще е с бледо представяне! Така че ако сме реалисти - трудно ще е Ливърпул да вземе титлата, но все пак мисля че ще е в битката с Челси и Ман Юн - нищо чудно да изпревари Челси - и те нищо качествено не взеха! Арсенал ще е 4-ти и то даже не е сигурно!
ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА - В ШУМЕН ПЕЕМ САМО ЗА ПОБЕДА :)

Потребителски аватар
sobiesky
Мнения: 29
Регистриран на: 04 юли 2007, 16:37
Местоположение: Пловдив

Re: Мнение от фен на Арсенал

Мнениеот sobiesky » 15 юли 2007, 19:37

vladovichev написа:Бабел ще е най-добрия трансфер изобщо на острова - това момче е невероятно!!! Но ... с Торес Ливърпул сбърка - ще се провали - той така и така не е нищо особено - Марто по 7-8 чисти голови положения му правеше, а той целеше небето! Само дузпи вкарва! Бенаюн също ще е с бледо представяне! Така че ако сме реалисти - трудно ще е Ливърпул да вземе титлата, но все пак мисля че ще е в битката с Челси и Ман Юн - нищо чудно да изпревари Челси - и те нищо качествено не взеха! Арсенал ще е 4-ти и то даже не е сигурно!

Алекс, Малуда, Бен Хаим=нищо качествено, интересено виждане имаш за някой неща. Дай пример за качествено. Колкото до Бабел наистина е голям талант.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 15 юли 2007, 22:06

Момчето е фенче на БарЦелона, остави го да мечтае :lol:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 15 юли 2007, 22:40

КОГА Е КОНТРОЛАТА С ВЕРДЕР ? някой знае ли ? И ОТ КОЛКО Е :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 15 юли 2007, 23:50

Мачът е във вторник /17ти/ от 22:15 мисля и ще го дават по Евроспорт ;)
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 15 юли 2007, 23:52

Като изключим Воронин съм доволен от трансферите. Торес и Бабел са страхотни играчи, а под ръководството на Рафа Бенитес съм сигурен, че ще разкрият истинските си възможности. :wink: Бенаюн също е добър играч.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 16 юли 2007, 01:04

Всчики говорят за Юси, никой не казва нищо за Лукас Лейва.
Ако Рафа му даде шанс и се адаптира към английския футбол
може да помогне много на отбора.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
roger sanchez
Мнения: 233
Регистриран на: 26 фев 2007, 17:40
Местоположение: russe

Мнениеот roger sanchez » 16 юли 2007, 08:04

Лично за мен това е една от най добрите селекций на Ливърпул в последните години , фен съм на този отбор от много време като махнем 4-5 години стават почти митичните 17 времето в което отбора не е печелил титлата в Англия .

Потребителски аватар
roger sanchez
Мнения: 233
Регистриран на: 26 фев 2007, 17:40
Местоположение: russe

Мнениеот roger sanchez » 16 юли 2007, 09:07

Една седмица почивка.

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 16 юли 2007, 10:26

roger sanchez написа:Лично за мен това е една от най добрите селекций на Ливърпул в последните години , фен съм на този отбор от много време като махнем 4-5 години стават почти митичните 17 времето в което отбора не е печелил титлата в Англия .


Още не е свършила :!:
Очаква се да купят още един краен халф (най-много се говори за Мансини от Рома) и може би ляв бек...
Доколкото за Воронин...Рафата каза, че много е харесал как е играл в последната контрола, а и доколкото четох анализи, наистина се е представил добре :roll:
Може пък да изненада всички :?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 112 госта