КОРУПЦИЯ И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ №2

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Vute » 30 юли 2007, 08:37

Delija написа:ГОЛЕМИ са хората, постигнали големи неща. :wink:

За да станат големи е нужно и да запазят достойнство...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 08:40

emevev написа:ГОЛЕМИТЕ са личности!! ;)

модериращите да не ми се сърдят (двамцата ицолюбци подеха темата и тук) ;)


:shock: Откъде разбра, че става дума за Ицо?? :lol: :lol: :lol: :lol:

ГОЛЕМИТЕ могат да са големи в един аспект, а в друг да не са. Но второто не омаловажава първото :wink:

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Мнениеот miteto » 30 юли 2007, 08:41

emevev написа:ГОЛЕМИТЕ са личности!! ;)

модериращите да не ми се сърдят (двамцата ицолюбци подеха темата и тук) ;)


Ти си ГоЛяМ! :lol: :lol: :wink:
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 30 юли 2007, 08:46

Delija написа:
ГОЛЕМИТЕ могат да са големи в един аспект, а в друг да не са. Но второто не омаловажава първото :wink:


това би било валидно, само ако в "другия аспект" не са МАЛКИ (НИЩОЖНИ) - още повече, когато "другият" е по-съществен от "единия" (аспекти)... ;) :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 08:52

emevev написа:това би било валидно, само ако в "другия аспект" не са МАЛКИ (НИЩОЖНИ) - още повече, когато "другият" е по-съществен от "единия" (аспекти)... ;) :D


За да направя заключението(не ми се залита в излишни философски спорове), ще завърша с едно клише - времето ще покаже.....(въпреки, че и сега сме наясно, че успелите имат запазено място в историята. Каквито и да ги вършат после... ).

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: цитат

Мнениеот onzi » 30 юли 2007, 08:53

Delija написа:...Историята помни само ГОЛЕМИТЕ...


дрън-дрън. кое му е голямото на салиери? или на лий харви осуалд? или на карлос чакала? или на нерон? историята помни всичко. ама съм сигурен, че не знаеш половината български ханове, но можеш да кажеш един-два факта за нерон, нали?

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 30 юли 2007, 08:53

като не ти се влиза - не ги провокирай (започвай) ;)

остават - в статистиката.... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 08:56

emevev написа:
остават - в статистиката.... ;)


И не само..... :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 30 юли 2007, 09:10

Емка, спокойно, тази тема така или иначе е спамерска, все пак това е темата на най-големия спамер във форума-осмака. :wink:

Та и аз последно да кажа, тук съм съгласен с Дели, Стоичков ще остане голям като име по света, заради направеното от него във футбола.Както Марадона, както и Джордж Бест, примерно...
Но Дели ще остане винаги малък.Защото се слага на човека, предал нееднократно страната си, отбора, изкарал го към славата.
Честно казано, малко останаха такива като Дели и Осмака между цесекарите....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 30 юли 2007, 09:37

Такива като 8 и Делия те коментират в скрития форум без груби епитети и дори нямат нищо против теб, но не защото одобряват поведението ти.
Там поне (а за мен мога да кажа и тук) можем "да си изливаме спокойно комплексите", но никой не те псува и сме си съвсем същите. Иронизираме те, но на майтап, а не грубо.

А за Стоичков твоята оценка за нас си е твоя оценка. Аз няма да ти давам оценка на кого си бил духал и т.н., защото се имам за по-умен от теб. Конкретно за "големия проблем Стоичков" мисля, че сме си съвсем наред, а това как ти коментираш мненията ни не ме интересува. На умния човек се казва един път, аз направих компромис 2 дни да обяснявам, като не разбираш проблема си е твой и по-скоро на сивото ти вещество. Както винаги водите спор, какъвто няма. Ние не казваме нещо, вие създавате интригата и после ни критикувате за отношение каквото нямаме.

Относно "спамерската" тема ако не си разбрал я използвам като тема в която си сдържаш емоциите, а ако мислиш, че не съм наред замисли се над факта, че много хора се учудват на пубертетските ти изяви. Затова съм и казал на който му се пише нещо, какво да е и иска да изрази СВОБОДНО мнението си да заповяда в тази тема, където Админа избягва да проявява емоции, ако иска да ме псува някой да го прави тук, ХОРАТА НА ТОЗИ СВЯТ СА РОДЕНИ СВОБОДНИ!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 30 юли 2007, 09:45

Ваше право си е да ме коментирате където си искате, нали знаеш за лафа за устата и краката. :wink:
А че се имаш за по-умен от мен, като каза се сетих, кво става с онази манекенка дето снимки щеше да и пускаш? :lol: :lol: :lol:
И не знам с какви очи ми даваш за пример хората....Че ти тогава щом си по-умен от мен що не се замислиш, че целия форум, включая и червените отдавна те смятат за кръгъл идиот, с извинение.. :oops:

Човек се разбира какъв е наживо, от интернет биячи, ебачи и мислители ми е писнало доста отдавна, жив и здрав да си. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 09:59

Мичо написа:Но Дели ще остане винаги малък.Защото се слага на човека, предал нееднократно страната си, отбора, изкарал го към славата.


Дели не е малък. Защото, за разлика от Мичо, неговия живот не се осмисля от това да плюе по успелите ден и нощ. Това е присъщо на такива дребни душици и жалки завистници като Мичо. Щото те за друго и не стават :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 30 юли 2007, 10:04

Не знам от какво се осмисля живота на Дели, бих разбрал ако Дели се беше появил на някоя среща както многократно обещаваше, но си оставаше с обещанията. :wink:

Но мишока си остава мишок, лесно е да се пънеш в нета под някакъв измислен анонимен ник.
Толкова от мен по тази тема.

Сега към корупцията и уговорените мачове.Дайте тук програмата на ЦСКА, да видим колко мача ще уредят този сезон. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 10:06

8 написа:Както винаги водите спор, какъвто няма. Ние не казваме нещо, вие създавате интригата и после ни критикувате за отношение каквото нямаме.


Безсмислено е. Дебела глава като Мичовата трудно ще те разбере. Те си знаят едно и си го баят. Но така е..... много страдания са им донесли някои хора. :wink:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 30 юли 2007, 10:09

Хехе, както винаги(когато нямаш какво да кажеш) пускаш песента за това, че Дели не е дошъл на някаква си среща. Но аз пък не се чувствам неудобно от това. Все пак не ти дължа нищо - нито пари, нито съм ти се заканвал за нещо.... А дали искам да те видя си е мой избор. :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта

cron