Бъдещето на Митал в ЦСКА и Батков в "Левски"

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Бъдещето на Митал в ЦСКА и Батков в "Левски"

Мнениеот kaliMunder » 28 фев 2007, 13:27

Айде
Промених заглавието,имаше грешка. 8)
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 28 фев 2007, 13:32

:lol: Предната тема се изроди в тая. Важното е сеир да има 8)

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 фев 2007, 13:35

Въобще никаква грешка нямаше в заглавието :lol: :lol: :lol:

Това е да си син мармод :lol:

Кой промени заглавието да си признае, довечера да му наритам кокалчетата :wink:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 28 фев 2007, 13:36

:twisted:
Опитай де.

Ръководството на Националния стадион "Васил Левски" категорично е отрязло мераците на Левски да изиграят първите си три домакинства на съоръжението. Това съобщи за Константин Баждеков пред "Дарик Радио".

От управата на арената са отговорили, че е възможно да пуснат "сините" да играят там само в срещата с Вихрен Сандански, която по програма е на 17 март. За другите две дати няма възможност да се ползва терена на стадиона.

При това положение запалянковците на Левски ще подкрепят любимците си на "Герена" още в първия пролетен кръг срещу аутсайдера Черноморец. Преди няколко дни от ръковоството на шампионите обявиха, че спорат всякакви подобрения по стадиона си до окончателното решаване на проблема със спортните бази.

Искането си за домакинстване на "Васил Левски" "сините" представиха вчера с молба до ръководството на обекта.


Това е то,всичко работи за червените. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 фев 2007, 13:49

Абе, да си гледат работата, имаме си стадион.
Батко, сигурно някоя Югозвезда ще идва и трябва да се пази свещенния терен... :x
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 фев 2007, 16:27

Моряците ще пътуват за мача с ЦСКА за първи път с луксозния автобус Скания. Той е единствен в България и струва 1 млн. лв. Возилото е правено специално за изложение в Германия, а след това е откупено.



Значи аз нито по новините съм слушал с дни и часове как се говори за този автобус нито нищо, неква си там статиика и толкоз. А за ония другия Авто Бусо колко слушах, главата ми надуха, Авто Бусо та Авто Бусо ЧУДО ГОЛЯМО БЕШЕ :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 01 мар 2007, 11:12

Митал се весели с агитката на ЦСКА



Новият собственик на ЦСКА Прамод Митал уважи празненство на феновете на клуба в ресторант "Сите българи заедно". Индиецът се е появил по средата на празненството с две сребристи лимузини. Веднага след като е влязъл в заведението той е взел микрофона, за да държи реч, а Александър Томов се е превъплатил в ролята на преводач.

“Вече няколкото ми идвания тук, в България, след като купих ЦСКА, ми показаха какъв голям отбор притежавам. Горд съм с него и съм щастлив, че клубът има публика като вас. Искам да стана член на фенклуба. Дайте ми картата заедно с 31-ата титла през май”, заяви индиецът и взриви масите.

На празненството присъстваха и треньорът Пламен Марков, както и тарторът на агитката Димитър Ангелов - Дучето. И двамата са изглаждали много доволни от появата на собственика, независимо че тя бе доста неочаквана.

armataz_01_37
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 01 мар 2007, 11:17

БАТКОВ: НЯМА ДА СЕ НАЛАГА ДРУГИ ХОРА ДА ВЗЕМАТ ЗАЕМИ, ЗА ДА ПЛАЩАТ ПРЕМИИ

armataz_01_11

Пепи, иначе това товето мнение ще се постарая да не изчезне.
защото същите хора, така празнуваха и със Божков, а после знаем какво стана... :wink:

П.П. В това мизерно заведение ли намериха да се черпят... :x
Надявам се Митал не е забелязал замазаните мухи по джамовете... :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 01 мар 2007, 11:27

А, те ваш`те празнуват само в Шератон по фракове :lol: :lol: , това е пост от sportal.bg, съгласен съм с последната част за титлата и членската карта на човека :wink: , за съжаление без дудучето не минава софрата :wink:
Изображение
ЦСКА

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 01 мар 2007, 11:28

То си му и личи :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 01 мар 2007, 11:59

ПАРТИЙНО СТРОИТЕЛСТВО
Създаден е ЦК на ЦСКА



Председателят на Обществения съвет на ЦСКА Кирил Добрев заедно с Тончо Токмакчиев

Снимка: Свилен Станоев



80 политици и интелектуалци ще се бъркат в това, което не им е работа


Прочутият обществен съвет на ЦСКА проведе вчера първото си заседание във Военния дом.
Димитър Якимов, Димитър Пенев, Иван Зафиров, Радослав Здравков, Методи Томанов и Кирил Качаманов представяха бившите футболисти. Стефан Данаилов, Манол Велев, Светла Петрова, Ники Кънчев, Елин Рахнев пък бяха от групата на интелектуалците.
Срещата си беше чисто партийно събрание или пленум. Както си му е редът, първо думата бе дадена на Първия секретар на ЦК, пардон - на президента на ЦСКА Александър Томов. В рамките на политическата учебна година той обясни структурата, целите и задачите на обществения съвет. Той ще е с идеална цел. Всеки негов член ще може да кани свои приятели и съмишленици. Оказа се, че в момента се разглеждат кандидатурите на 80 човека.
Пръв взе думата министърът на културата Стефан Данаилов. Той дръпна кратка, но прочувствена реч. След като всеки от обществениците изложи своите възгледи за славното червено бъдеще, се избра председател. С пълно мнозинство и бурни, продължителни аплодисменти, преминаващи в овации, беше избран депутатът от БСП Кирил Добрев.
Първото нещо, което си пожела общественик №1 на ЦК на ЦСКА, естествено бе шампионската титла. Още по-далеч отиде пресаташето на клуба Иван Такев.
- ЦСКА ще играе полуфинал в Шампионската лига - провикна се Такев, завалията.
За пресаташе на обществения съвет пък бе избран журналистът Георги Банов.

Иво Цукев

Всичко ново е добре забравено старо-нали така беше? :D
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 01 мар 2007, 13:06

Е Иво Цукев ако не се лъжа е отговорен за цесекарския ресор във въпросния вестник.
Сега ако го дразни нещо него конкретно-ами него си питайте...
Мен лично не ме дразни,а по-скоро ме весели.Но това е друг въпрос.
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 01 мар 2007, 13:25

Питай Уоли,те заедно са служили май.
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 01 мар 2007, 16:22

ДАМС изпрати писмо до медиите във връзка с изявленията на Тодор Батков за стадион "Васил Левски"

01 март 2007 | 15:50 | Агенция "Фокус"

София. Във връзка с изявленията на председателя на УС на ПФК „Левски” Тодор Батков Държавната агенция за младежта и спорта изпрати писмо до медиите, в което излага следните факти:
"Писмо с желание на ПФК „Левски” АД за домакинство на три срещи на националния стадион „Васил Левски” бе получено на 27. 02. 2007 по факс. Още на следващия ден – 28. 02. 2007, на г-н Баждеков бе пояснено, че теренът на стадиона се подготвя за важния лагер и квалификационните мачове на българския национален тим по футбол, заявени от БФС в края на 2006 година. Единственото планирано мероприятие на ст. „Васил Левски” бе снимане на видеоклип на „Загорка” – официален спонсор на БФС. В името на добрите партньорски взаимоотношения се реши да се предостави националния стадион на ПФК „Левски”. Г-н Баждеков бе уведомен по телефона за положителното решение в сряда – 28. 02. 2007, към 14.00 часа.
За нас остава неразбираема последвалата публична реакция на ръководството на ПФК „Левски”, заявяват от ДАМС.



Въпрос към Батков

Защо ви отказаха стадион "Васил Левски" за мача с Черноморец?
- Никой не ни даде обяснение. Държат се като извънземни. Чух, че някаква холивудска продукция се снима там или има някакъв чалга концерт. И това става на спортна база, за която всички ние данъкоплатци си дадохме парите! Явно ръководството на Националната спортна база се е самозабравило. Трябва да се вземат мерки, така не може. Не искам да сравнявам Левски с Черноморец-еди-кой-си. На тях им дадоха стадиона срещу никакви пари, докато ние си плащаме, както е редно. Теренът ни още не е готов за сезона и не искаме да го компрометираме. Но ни спъват, може би защото сме Левски, а аз не съм в роднински отношения с никой от Националната спортна база. Общо взето, някой си играе с огъня и скоро може да се опари.


......

След скандала и острите думи от страна на адвокат Батков, нещата коренно се промениха и Левски получи разрешение да играе срещу Черноморец на националния стадион.

Изпълнителният директор на Национална спортна база - Данаил Димов обаче не остана по-назад: "Левски пречи на Стоичков!"

"Сините" ще направят така, че игрището няма да е в оптимално състояние за срещите на националния отбор. Вместо футбол в събота и неделя трябваше да има тор. Някои хора от Левски с поведението си и глупостите, които говорят, много ми напомнят на един герой на Алеко Константинов", допълни Димов.


:lol: :lol: :lol:

Изображение

:lol: :lol: :lol: :lol:

Никъде по света го няма това НИКЪДЕ, УБЕДЕН СЪМ :!: Собственик на клуб да СТАВА ЗА РЕЗИЛ всеки път когато дава интервю АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ПЪТ :!: :!: :!: То бива бива ама това на нищо не прилича :lol:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 01 мар 2007, 16:29

Е,чак пък всеки път!Да кажем всеки 2-и,3-ти път... :lol: :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта

cron