АРСЕНАЛ ФК 1886

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 11 ное 2007, 11:39

Спред мен Фабрегас не е нужен на Барса те в момента се чудят кой халф да продадат,защото когато се върне Ето ще почнат да играят с два нападателя и някой от Деко,Иниеста,Шави,Едмилсон ще бъде продаден :wink:
Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 11 ное 2007, 11:40

Сампи,защо сега се занимаваш със Сеск,кво те интересува къде,кога и защо ще ходи някъде :idea:

Гледай си Ман Ю и не се меси :wink:

[size=18]Сеск готов да играе в Барса, но не и в Реал[/size]

Въпреки че засега не иска да ходи никъде, ако все пак дойде време да напусне, лидерът на Арсенал Сеск Фабрегас е направил своя избор. Халфът е готов да се завърне в Барселона, но не и да отиде в Реал Мадрид, който през лятото го искаше. Поне така твърди каталунският вестник “Спорт”.
:wink:
Според изданието футболистът, който напусна “Ноу Камп” докато бе на 16 години и бе привлечен от Арсен Венгер, е казал пред свои близки, че в по-късен етап от кариерата си с удоволствие би играл за родния си клуб и е изключено да премине в Кралския клуб.

На този етап обаче е това няма как да се случи, защото Сеск се чувства отлично на “Емирейтс Стейдиъм”, като е лидер на отбора и е част от възродения тим на Арсенал, който от началото на сезона във всички турнири няма нито една загуба. Босът на артилеристите също е на мнение, че всичко е само спекулации.

“Ако от Барселона искат Сеск знаят какво трябва да направят. Просто трябва да ми се обадят и да попитат, както сториха с Тиери Анри.В пресата има доста неща, които обаче не смятам, че отговарят на истината” коментира Арсен Венгер.

Надявам се че си прочел одебеления и уголемен надпис в това което съм постнал :wink: :idea: :!:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 11 ное 2007, 11:50

Tsonev написа:Сампи,защо сега се занимаваш със Сеск,кво те интересува къде,кога и защо ще ходи някъде :idea:

Гледай си Ман Ю и не се меси :wink:


Само отговорих на Вильо, че Барса не се интересували от Фабрегас :wink:

Аз лично искам да си остане в Арсенал, за да не може да се оправдавате на края на сезона :wink:

Потребителски аватар
dj.cre8ive
Мнения: 46
Регистриран на: 18 авг 2007, 11:09
Местоположение: София

Мнениеот dj.cre8ive » 11 ное 2007, 17:50

"Според Стивън Джерард младите таланти на Арсенал няма да издържат и ще се пречупят от напрежението в битката за титлата. Капитанът на Ливърпул заяви, че настроението в тима е отлично след разгрома с 8:0 срещу Бешикташ в Шампионската лига през седмицата. Сега той вярва, че след този успех отборът на Рафаел Бенитес ще започне да усилва напрежението върху лидера Арсенал...В момента се чувствам отлично, вкарвам голове, сподели Джерард. - Ние сме близо до върха, но все още не сме в най-добрата си форма, а някои биха казали, че Арсенал играе на максимума си в момента. Те са в серия и играят отлично, но те нямаха тези проблеми с контузии на основни играчи, които ние, Челси и Манчестър Юнайтед имахме. Ще бъде интересно да видим как ще се представят, когато загубят някои ключови футболисти и им предстоят тежки мачове. "
[източник: http://sportal.bg/news.php?id=73053]

Естествено, в това има и доза вестникарска сензация, но все пак ми изглежда сериозно това изказване, целящо откриване на нов фронт на психологическата война. Явно мърсисайдци яко ги тресе, дори при тази резервна скамейка (тук оправданието с контузени играчи определено не върши работа, т.к. в момента Бенитес има повече резерви отколкото Моуриньо навремето в "Челси").
Don't trouble troubles until troubles trouble you!

Потребителски аватар
dj.cre8ive
Мнения: 46
Регистриран на: 18 авг 2007, 11:09
Местоположение: София

психо-война: епизод 1

Мнениеот dj.cre8ive » 11 ное 2007, 18:11

"Според Стивън Джерард младите таланти на Арсенал няма да издържат и ще се пречупят от напрежението в битката за титлата. Капитанът на Ливърпул заяви, че настроението в тима е отлично след разгрома с 8:0 срещу Бешикташ в Шампионската лига през седмицата. Сега той вярва, че след този успех отборът на Рафаел Бенитес ще започне да усилва напрежението върху лидера Арсенал...В момента се чувствам отлично, вкарвам голове, сподели Джерард. - Ние сме близо до върха, но все още не сме в най-добрата си форма, а някои биха казали, че Арсенал играе на максимума си в момента. Те са в серия и играят отлично, но те нямаха тези проблеми с контузии на основни играчи, които ние, Челси и Манчестър Юнайтед имахме. Ще бъде интересно да видим как ще се представят, когато загубят някои ключови футболисти и им предстоят тежки мачове. "
[източник: http://sportal.bg/news.php?id=73053]

Естествено, в това има и доза вестникарска сензация, но все пак ми изглежда правдоподобно това изказване, целящо откриване на нов фронт на психологическата война. Явно мърсисайдци яко ги тресе, дори при тази резервна скамейка (тук оправданието с контузени играчи определено не върши работа, т.к. в момента Бенитес има повече резерви отколкото Моуриньо навремето в "Челси").

Нека оставим хората от Мърсисайд да тънат в заблуда, а ние просто да си припомним следните моменти:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Don't trouble troubles until troubles trouble you!

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 11 ное 2007, 18:16

dj.cre8ive , прекрасни снимки

armataz_01_37
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 11 ное 2007, 19:17

](*,) ](*,) ](*,) вие не сте добре
ще направите трета световна война заради някакво изказване на Джерард :lol: :lol: ](*,)

Това и аз го твърдя просто младите играчи на Арсенал ще почнат да губят,защото няма да могат да издържат психически
Изображение

Потребителски аватар
Arsenalista_93
Мнения: 527
Регистриран на: 09 юни 2007, 10:37
Местоположение: Шумен

Мнениеот Arsenalista_93 » 11 ное 2007, 19:58

Много ще ми е интересно след някоя евентуална эагуба(а тя няма как да не дойде,колкото и да не ми се иска) как ще реагира:roll: .Много хора смятат,че отборът ще рухне,което е обяснимо поради факта,че младите играчи нямат достатъчно опит.Колкото и да ми се иска,баш пък сеэон беэ эагуба не можем да направим :!:
There is only one Milan Nikolov!
There is only one Milan Nikolov!
Walking along,singing a song,
Walking into Milan Nikolov wonderland!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 11 ное 2007, 20:53

Не, че съм от Ливърпул, но просто в случая Джерард е прав.
Просто една контузия на основен играч(не че го пожелавам) или загуба веднага ще се види разликата :idea:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 11 ное 2007, 21:00

Arsenalista_93 написа:Много ще ми е интересно след някоя евентуална эагуба(а тя няма как да не дойде,колкото и да не ми се иска) как ще реагира:roll: .Много хора смятат,че отборът ще рухне,което е обяснимо поради факта,че младите играчи нямат достатъчно опит.Колкото и да ми се иска,баш пък сеэон беэ эагуба не можем да направим :!:


Едно нещо, което никога не се е случвало, може никога да не се случи, но нещо, което веднъж се е случило, непременно ще се повтори :wink: Може да звучи смешно, но Арсенал има сили да повтори постижението от преди 4 сезона. Въобще не смятам, че играчите му ще рухнат психически. Ако Арсенал не стане шампион, ще е защото Юнайтед имат изключително силен отбор и аз ще се изненадам много ,ако не вземат Шампионската лига тази година.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 11 ное 2007, 21:01

G8 написа:Не, че съм от Ливърпул, но просто в случая Джерард е прав.
Просто една контузия на основен играч(не че го пожелавам) или загуба веднага ще се види разликата :idea:


Ами то това не се ли отнася и за вас.

Имам предвид след една загуба във ВЛ :wink:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 11 ное 2007, 21:09

Ако прочетеш мнението на Джерард ще видиш че той говори за напрежение като цяло, било то от това че са водачи или просто медийно такова. В добавка една загуба, контузия или просто слаб мач може да доведе до срив в отбора.
Представи си загуба от Севиля в ШЛ, както и 1вото място в групата...Как би се отразило?

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 11 ное 2007, 21:18

G8 написа:Представи си загуба от Севиля в ШЛ, както и 1вото място в групата...Как би се отразило?


И кво толкова,нали пак продължаваме,хем ще се паднем с/у по-силен отбор в следващата фаза :wink:
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 11 ное 2007, 21:23

Първа загуба ми се върти в главата утре :roll: :lol: :lol:
Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 11 ное 2007, 21:28

sasho_1989 написа:Първа загуба ми се върти в главата утре :roll: :lol: :lol:


Ама ти сериозно ли..... :shock:

Предполагам знаеш с/у кого играем :wink:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron