Бъдещето на Митал и ЦСКА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 22 фев 2007, 15:42

Дреме ми на Блекхоукса за новото игрище :wink: :lol: :lol: Важно е да вземе ЦСКА титлата. Другото съм го ****. 8)

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот Pepi Petrov » 22 фев 2007, 15:43

Morodin написа:

Първият инвестиционен проект на новата власт в ЦСКА бе представен на тържество в стил партиен конгрес. На базата "Червено знаме" президентът на клуба Александър Томов показа прочутото игрище с изкуствена настилка. То трябваше да бъде готово на 5 февруари, но нещата се забатачиха. Теренът наистина е впечатляващ. Той се помещава в бившата зала за акробатика и размерите му 10 на 35 м са подходящи за първолаци. Не и за футболисти. Това не смути Томов, който на няколко пъти подчерта, че съоръжението е погълнало 180 000 лв. и е последен писък на модата. Гвоздеят на програмата обаче бе на паркинга на "Червено знаме". Там бе показан новият автобус за нуждите на школата. Оказа се, че това е 18-годишен ветеран на Мицубиши.


Партийният стил на тази статия буди умиление, к`во повече да се каже- обективно, безпристрастно отразяване на новината. Има отличен от синия партиен редактор. armataz_01_37
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 22 фев 2007, 15:49

Ах тази синя журналистическа измет, как само лъже :!: В действителност ЦСКА пуснаха в експлоатация нов 100 хиляден стадион :lol: :lol: :lol:
Впрочем убеден съм че Сираков има пръс в покупко - продажбата на автобуса, сигурно е търсел начин да се отърве от возилото :lol: :lol: :lol:

П. П.
Пепи ще ти кажа едно, каквито новините, такава и статията
Левски

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 22 фев 2007, 15:58

Делия, аз друго намеквах ама айде. Не съм искал да защитавам по някакъв нзчин левскарите, напротив. Айде прочети ми пак поста ако обичаш ;)
Последна промяна от Хиподил на 24 фев 2007, 19:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 22 фев 2007, 17:21

Изображение


ЕТО ГО

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Баси,180 000 ли струва тая стая,баси мамата... :shock:
Следващия ход на Лупи ще е срещу още 50 000 да купи две врати,а не да рисува по стените.... \:D/
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 22 фев 2007, 17:39

Тва ли е, бе?
:shock: :shock: :shock:
Тва ли са направили?
:shock: :shock: :shock:

Ми то верно е последен писък - armataz_01_11

Толкова ли им се е откъснало от сърцето?
Баси!
Страхотия! :lol: :lol: :lol: :lol:

Мичо, каква "стая", бе братче?
Това е салона по Физическо.... :lol: :lol: :lol: Скоро ще има и кабинет по рисуване...
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 22 фев 2007, 18:22

незнам какво толкова пишат тия журналя, като още в началото бяха показвали къде ще слагат тази настилка. Снимаха с камери и се видя, че не е много голямо, а сега когато го правят някои се смеят. Салон за физическо, стая, каквото искате го наричайте. По-добре ли е да не се прави нищо. Какво толкова се смеете :?: Смешно ли е нещо :shock:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 22 фев 2007, 19:05

„Няма проблем с новите договори на Валентин Илиев и Ивайло Петров. С подписването, или неподписването на тези договори, светът няма да спре да се върти”, заяви мениджърът на двамата футболисти Емил Данчев. „Учудвам се, че няма инициатива от страна на ръководството.”

Данчев продължи: „Нормално бе с идването на новото ръководство да им се даде време да влязат в нещата. Вече имахме срещи, но сега сме в затишие, и започнахме да се питаме заедно с играчите, дали те са нужни на ЦСКА. Срещнахме се преди лагера в Анталия, и преди около седмица, но все още няма конкретни действия. Има различни опции, но ще трябва да се говори още по тях.”


:roll:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 22 фев 2007, 19:49

СТИГА ЯДОХТЕ Л...А БЕ :idea: ЦСКА Е ШАМПИОН,СЛАГАМ ВСЯКАКВИ БАСОВЕ(високоматериални :lol: ) АЙДЕ ДА ВИ ВИДЯ СЕГА КАКВИ СТЕ мъже :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 22 фев 2007, 20:35

:lol: С тия басове стига досаждал.

Иначе сега умрях от смях,очевидци ми разказваха за новата настилка за 180 000 лева,която всъщност е един елементарен мокет,който е постлан и се мести. :lol: :lol: :lol:

Лелелелелел,не е истина просто какви комици са ви новите собственици. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 22 фев 2007, 20:50

Мичо написа:Иначе сега умрях от смях,очевидци ми разказваха за новата настилка за 180 000 лева,която всъщност е един елементарен мокет,който е постлан и се мести. :lol: :lol: :lol:

:shock: Е това не е истина вече, май новата настилка е купена от битака в Турция за 50 стотинки метара :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 22 фев 2007, 20:59

Мичо написа::lol: С тия басове стига досаждал.

Иначе сега умрях от смях,очевидци ми разказваха за новата настилка за 180 000 лева,която всъщност е един елементарен мокет,който е постлан и се мести. :lol: :lol: :lol:

Лелелелелел,не е истина просто какви комици са ви новите собственици. :lol:


ТОВА ЗА СОБСТВЕНИЦИТЕ СИ Е САМАТА ИСТИНА :x НО ТОВА НЕ ПРЕЧИ НАЙ-ВЕЛИКИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ ДА Е ШАМПИОН :wink: ХВАНИ СЕ АКО СИ МЪЖ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 22 фев 2007, 21:00

:wink:
Никога не хващам подобни басове,би било редно да си го разбрал. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 22 фев 2007, 21:04

ДА РАЗБИТАМ,ЧЕ СИ СЪГЛАСЕН С МЕН,ТАКА ЛИ ??? :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 23 фев 2007, 14:08

Morodin написа:Ах тази синя журналистическа измет, как само лъже :!: В действителност ЦСКА пуснаха в експлоатация нов 100 хиляден стадион :lol: :lol: :lol:
Впрочем убеден съм че Сираков има пръс в покупко - продажбата на автобуса, сигурно е търсел начин да се отърве от возилото :lol: :lol: :lol:

П. П.
Пепи ще ти кажа едно, каквито новините, такава и статията


Баце, не коментирам фактите в статията, а само начина по който е написана.
Ти да я бе писал, пак нямаше така да звучи :wink:
Изображение
ЦСКА


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта

cron