Бъдещето на Митал и ЦСКА

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Бъдещето на Митал и ЦСКА

Мнениеот Perry » 11 дек 2006, 23:00

Ех пак ни заключиха хубавата темичка....

Тази е да показва бъдещето на ЦСКА под ръководството на Митал.

ПП: Дано и тя не "пие вода" като предишната :wink:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 11 дек 2006, 23:04

Еми ако не се пишат глупости,що да пие :?: :roll:
Иначе аз моето мнение по темата ще си го дам след някой и друг месец,тогава ще се види накъде ще отидат нещата. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 11 дек 2006, 23:07

Според мен бъдещето е ясно :lol: и то е позор и възход :wink:

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 11 дек 2006, 23:11

Митал няма да ръководи. Той само дава пачката и гледа дали се оползотворява. Ръководството е в ръцете на Томов. Първите му изказвания будят оптимизъм, но както е казал и админът, трябва да минат няколко месеца, за да се види дали е имало основание за такъв...
paralesa, разменил си червения и синия цвят ;)
Последна промяна от hi6ten на 11 дек 2006, 23:13, променено общо 1 път.
КЗЛибия

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 11 дек 2006, 23:13

"Европейският" отбор в ръцете на отявлен комунист...Без коментар... :lol: Горкичките...
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 11 дек 2006, 23:20

Спрете да свързвате непрекъснато футбола и политиката :wink:

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 11 дек 2006, 23:21

paralesa написа:Според мен бъдещето е ясно :lol: и то е позор и възход :wink:

Ето го селския пак да се изкаже...... :evil: Вас все едно всичките Тодор Батков ви е правил.....

Мичо дай да го напсувам едно хубаво тоя терлик и вземи затвори и тая тема, а? Пък после ще отворим нова..... :roll:


ПП: Толкова ли не може да се говори нормално? Аман от бай Ганьовщини....

Аз по темата за управлението на Митал също ще говоря след време. Най-малкото, че в момента просто няма какво да се каже. Нека да видим какво ще свърши, как ще върви отбора, какви попълнения ще доведе и т.н и т.н и тогава ще говорим...

ПП:2 Сега можем да обсъждаме единствено слухове и тук там някоя новинка която А.Томов пуска по пресконференциите :wink:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 дек 2006, 23:23

Ако се съди по политическата кариера на Томов ЦСКА няма да прокопса... все пак ще видим, бъдещето ще покаже.

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 11 дек 2006, 23:28

Сега пък какво казах,егати самото ми присъствие вече ви изнервя май :lol:
Обвиненията,че аз съм селяк и после обещанието,че ти ще ме псуваш,май не се връзват нещо,пави си сметка кой е селянина :wink:
И хайде да кажа нещо по темата...някой го е написал преди мен :wink:

Митал няма да ръководи. Той само дава пачката и гледа дали се оползотворява. Ръководството е в ръцете на Томов.
Мисля,че това казва много!Структурата ви на управление е още от времем оно(разбирай комунистическо)никакъв напредък и това,че сменяте фасадата,не значи,че в основите си сградата няма да си е същата прогнила,стара и нефунционираща постройка!


П.П. не искам да дразня никой,просто това е истината :!:

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 11 дек 2006, 23:39

При това положение ми е много интересно да разбера две неща:
1.Кой дава парите в Левски и каква е структурата на вашето управление?
2. След като нашата структура е бля бля бля (не ми се повтарят глупостите ти) то каква е нормалната структура на управление на един клуб?

пп: Бах му щуреца.....
от 16.30 се опитвам да инсталирам Симс 2 и всичките му експенжъни (или квото е там) и все не става деа......

пп2: Тва не е за мен де.... Инсталвам ги на компа на шефската дъщеря :lol:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 11 дек 2006, 23:52

Нито Прамод Митал,нито Примат Мангал,нито Лео Ди Каприо може да спаси "Титаник" от потъване в Необятното Синьо море :lol:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 11 дек 2006, 23:54

такаа,първо да си обещая сам себе си,че това е последния ми пост в тая тема,преди я избягвам,сега започвам отново,защото явно различното мнение от вашите,винаги е провокация :?
1 парите в Левски кой ги дава ли...имам си съмнения кой е,но не мога да съм уверен,за пред хората е нашия си бай Ганьо :lol: -Батков!
2 нормалната структура мисля,че опитват в Левски да изградят,доколко успешно е друг въпрос :wink:
Нормалната структура зависи и от държавата ,в която се намираме,в Англия например,си имат МЕНИДЖЪР-той се грижи за всичко-тренировъчен процес,трансфери,поема цялата отговорност! В други държави си има разграничение на функциите,както и у нас-спортно технически и финансови...за тях си има отделни хора,а треньора част от спортно техническия щаб!
Не е нормално обаче д отбор,смятащщ се за водещ в една държава(пък било то и Булгаристан :? ) да има една камара народ,който никой не знае какво точно върши,като чичо Митко Пенев например :roll: неговата роля май никой си няма на идея на практика каква е :?: и не е нормално някакви долнопробни доскоро адвокат и политик да се лица най-успелите ни футболни клубове-отбори крепящи общо взето целия ни спорт,не само футбола в частност :!:
И докато нашия идиот си го знаехме и преди,доста се задържа край Чорни,то вашия Томов сега разбирам,че изобщо знае нещо за управлението на един футболен клуб!

Пери при вас обикновено лявата ръка не знае какво прави дясната,да не говорим за тялото,а главата не чува какво говори устата-общо взето -АНАРХИЯ!!!,КОЯТО ТРУДНО ЩЕ ПРОМЕНИ,НЯКОЙ КОЙТО НЕ Е СТПВАЛ В БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 12 дек 2006, 00:06

Blue Religion написа:Нито Прамод Митал,нито Примат Мангал,нито Лео Ди Каприо може да спаси "Титаник" от потъване в Необятното Синьо море :lol:


Сини Бангии!!!!......хахахах ми аз друг ТИТАНИК освен вас не виждам и по-зрелищно потъване от вашето скоро няма да има!!!
Гълтайте там солена водица и си бройте жертвите............УДАВНИЦИ такива и си гледкайте адвокатската кантрока дето сте си я спретнали, щото гимиите ви са по-прогнили от нашите и скоро "ТИТАНИК" няма да успее да изплува!! :twisted: :twisted: :twisted:
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 12 дек 2006, 00:19

От кога стана корабостроител бе :wink: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 12 дек 2006, 00:21

Blue Religion написа:Нито Прамод Митал,нито Примат Мангал,нито Лео Ди Каприо може да спаси "Титаник" от потъване в Необятното Синьо море :lol:

Паламуд Моржов може да спаси ЦСКА, обаче аз силно се съмнявам да е дошъл да спасява, според мен целта му е да гепи, каквото може преди Титаник да е потънал съвсем. :lol: :lol: :lol:
Левски


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron