Бъдещето на Митал и ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 26 фев 2007, 20:48

:lol: Ми щото на Герена е спокойно,а тук всеки ден-нов бисер. :P

Много ме кефи какъв вагабонтин има зад Дучето вляво,той също ще помага на МВР сигурно. :P :P :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 26 фев 2007, 22:00

Мичо написа:Изображение

Ето това е снимката, според мен Дучето си мисли "какво ли потписах" :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
hunde91
Мнения: 19
Регистриран на: 21 авг 2006, 14:16

Мнениеот hunde91 » 26 фев 2007, 22:01

Тва за Модрич е вярно.Аз само че чух , че е за 11 млн.
Съжелявам че не се изръзявам дубре на български , не съм от Българиа .

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 26 фев 2007, 22:04

hunde, добре дошъл. В Мароко ли си беше? Подобрил си българския... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Мишо Бакшишо
Мнения: 2
Регистриран на: 26 фев 2007, 18:39

Мнениеот Мишо Бакшишо » 26 фев 2007, 22:06

Той е мой приятел и е близък с чичото на Абдер Кабуз.
Много се кефи на Спартак Пловдив И Раджа Казабланка.
Потпис.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 26 фев 2007, 22:06

нЕма такава цена
За тия пари целия отбор ще купят
Освен Лупи нещо да си върти
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 26 фев 2007, 22:09

Мишо Бакшишо написа:Това за Модрич е вярно, слушах интервюто, а цената е 13 милиона евро, защото преди това Динамо са отрязали мераците на Сампдория и Байерн Мюнхен.


Вие срама нямате ли бе? Как може да надцаквате Сампдория :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 27 фев 2007, 10:09

http://www.7sport.net/7sport/forum/d4608_3.htm

Джеки си знае. :wink:


В ЦСКА създадохме група за социално подпомагане на футболистите, обяви шефът на "армейците" Александър Томов. Той съобщи новината, след като треньорът на ЦСКА Пламен Марков заедно с трима свои футболисти поискаха среща с него.
"Един от играчите име личен семеен проблем, но той не е свързан с финанси. Ще помогнем", обясни Томов, който се срещна с делегацията след подписването на споразумението за съвместна дейност с фенклуба на ЦСКА. "Ще имаме собствено звено за самоохрана, което ще мине курс на обучение в полицията и пожарната. Ако трябва, ще бъдат обучени и като медицински лица", обясни лидерът на "червената" агитка Димитър Ангелов-Дучето.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Дучето-медицинска сестра,ще оказва първа помощ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 27 фев 2007, 18:21

Тоя ще е страхотна мед. сестра
Прелива от доброта и сексапил :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 28 фев 2007, 09:24

Абе личи си, че червения клуб се ръководи от политик. Вервайте ми, не го казвам, защото съм от Левски, просто такива нещастници нямат място в спорта. Много политицици имат взимане даване със спорта разбира се(Берлускони, Тапи и т.н.,) но защото преди всичко са бизнесмени.
Лупи започна да ми изкача от гардероба повече от Слави Трифонов, бе деа! Но как :?: Завчера създал група за социално подпомагане на футбулистите :shock: , вчера учредява обществен съвет за да повдигнел самочуствието на играчите и авторитета на клуба. :shock:
Бля, бля,бля :evil: :evil: :evil: Нищо по селекцията, нищо по промяна на организацията,нищо за ДЮШ(освен, че изгониха Стойчо и му дължат пари). Само ПР кампании и популистки изказвания, смешници.
Влей пари, стани шампион, влез в ШЛ и това е. Тогава и авторитета и самочуствието ще са на нужното ниво!Пфу :x :x :x
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 фев 2007, 10:01

Вчера, стана нещото, което най-много мразя (включително, когато и Ръководителите на Левски правят такива неща) - сложиха депутат от управляващата КЛОАКАЦия, за председател на Обществения съвет към ЦСКА.
И всичко това, за да потвърди думите, че кръвта вода не става и където е текло пак ще тече.
Отвращават ме такива неща, но щом Лупи го влече...
Изображение

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 28 фев 2007, 11:52

mefkata написа:Абе личи си, че червения клуб се ръководи от политик. Вервайте ми, не го казвам, защото съм от Левски, просто такива нещастници нямат място в спорта. Много политицици имат взимане даване със спорта разбира се(Берлускони, Тапи и т.н.,) но защото преди всичко са бизнесмени.
Лупи започна да ми изкача от гардероба повече от Слави Трифонов, бе деа! Но как :?: Завчера създал група за социално подпомагане на футбулистите :shock: , вчера учредява обществен съвет за да повдигнел самочуствието на играчите и авторитета на клуба. :shock:
Бля, бля,бля :evil: :evil: :evil: Нищо по селекцията, нищо по промяна на организацията,нищо за ДЮШ(освен, че изгониха Стойчо и му дължат пари). Само ПР кампании и популистки изказвания, смешници.
Влей пари, стани шампион, влез в ШЛ и това е. Тогава и авторитета и самочуствието ще са на нужното ниво!Пфу :x :x :x


Много точно мнение. И аз това си мисля.
Лупи ръководи ЦСКА точно като политик,а не като клубен шеф. Само празни обещания и безсмислени действия... Кампании,комитети...дрън-дрън. А селекцията вместо за 20 милиона се изчерпва с Моралес и още некъв некадърник. И вместо Ериксон,треньора пак си е същия. Както и стадиона... Този без кенефите :lol:

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 28 фев 2007, 12:37

Ти май така и не разбра,че нямаше никакъв шанс Ериксон да дойде в ЦСКА,не заради гостуванията на Беласица и т.н.,а защото човека не е толкова тъп да дойде в един слаб балкански отбор,какъвто е ЦСКА след като може да е треньор на големи европейски клубове. :wink:

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 28 фев 2007, 12:53

Заеби ти Ериксон.

Така.. МЕФКА първо не това ръководство е изгонило Стойчо и не това ръководство му дължи пари. ОК наследява дълговете, ще ги оправят нищо толкова страшно не е станало. Като не ги оправят, значи не са чак толкова коректни.

Лупи мупи друпи управлявал клуба незнам си как незнам си кво. Добре бе момчета нека си го управлява както сметне за добре, като видим ние феновете, че отбора не върви и се допускат някакви грешки бъдете сигурни, че публиката пак ще ревне и ще иска смяна.


Аз пък искам да ви попитам КЪДЕ СА МИЛИОНИТЕ ОТ ШЛ И УЕФА. КЪДЕ СА БЕ МОМЧЕТА :?: Искате да ми кажете, че един рейс, един камион и една сграда за юношите и там отиват милионите ли? Искали пак да влизат в ШЛ и да минавали групите, ами чакайте малко бе, я се замислете... До кога мислите че Боримиров ще е на това ниво, ами утре да ви се контузи Пелето и Вагнер и кой ще играе бе? Не пак, а ОТНОВО ще има 5-6 цифрени резултати, а пък западните медии и треньорите нека си говорят, че сте били симпатичен отбор или там незнам си какво. КЪДЕ СА МИЛИОНИТЕ, КЪДЕ ВИ Е СЕЛЕКЦИЯТА ???
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 фев 2007, 13:02

Така е! Освен Черепа и Чорни, пари взе и Венци Стефанов и Николай Гигов. Абе, който се сетите той е взел пари. :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта

cron