ТРАНСФЕРИ И ЗИМНА ПОДГОТОВКА

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 23 яну 2007, 14:02

Капитанът на Венецуела Мигел Меа Витали ще пристигне на проби в ЦСКА днес, информира „Меридиан мач”. Той попада в плановете на „червените” от близо месец насам. Витали е роден на 19.02. 1981 година и е изиграл 46 мача за „А” тима на страната си. В момента футболистът, наричан във Венецуела „Мики”, се състезава за Унион (Маракаибо), но е сосбтвеност на гръцкия втородивизионен Левадиакос, където са Иван Русев и Владимир Гаджев. Договорът на Витали с клуба от южната ни съседка изтича през лятото, а в досегашната си кариера е играл още за Каракас (Венецуела), Леида (Испания), Поджибонси (Италия), Чакарита (Аржентина). Има и един сезон в Лацио, но не успява да се наложи при „орлите”. Предимството на Витали ако се стигне до негов трансфер на „Армията”, е фактът, че притежава италиански паспорт и няма да заема квота за чужденец. Халфът е бил наблюдаван на видеокасети от старши-треньора на ЦСКА Пламен Марков още в края на миналата година. Предполага се, че цената на венецуелеца е около 100 000 евро, но привличането му до голяма степен зависи и от това дали ЦСКА ще се раздели с босненския национал Сергей Якирович, който е желан от австрийския Пашинг.
Витали може да стане вторият представител на Венецуела в родното първенство, след централният бранител на Литекс Алехандро Сичеро.
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 23 яну 2007, 14:28

е т`ва е!! разполагат с най-добрите играчи в България и още пазаруват - целта е ясна: да разполагат с най-добрите играчи в света!!! :idea:

:D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 23 яну 2007, 14:52

emevev написа:е т`ва е!! разполагат с най-добрите играчи в България и още пазаруват - целта е ясна: да разполагат с най-добрите играчи в света!!! :idea:

:D :D :D


Мъри каза, че вие разполагате с най-добрите в България, съзирам противоречие :lol:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 23 яну 2007, 15:25

Blue Religion написа:
shock написа:И кво искаш да ми кажеш,че Мартин Стилян,Барби и т.н. са станали футболисти в цска?!След като отидат в чужбина стават футболисти!Тва,че са минали през вас не означава,че сте ги направили футболисти!Барби дето много червени "журнали" и фенове се хвалат с него май забравиха как майка му го извеждаше от Армията,а?!Лицемерие!!!


Ми то цесекарското мислене е най-извратеното мислене. Броят успехите на футболисти на Барселона,Байер и Тотнъм за техни само защото дадения футболист е минал през техния отбор като дори не е бил юноша на този отбор... Аз не съм видял феновете на Евертън да се радват на успехите на Манчестър Юнайтед,защото Рууни играе там или пък феновете на Лацио да се радват на успехите на Милан,защото Неста например играе там...



ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ УБЕЖДАВАМ КОЛКО ПРОСТО МИСЛИШ.....

Какво ми сравняваш Англия и Италия бе лебед :?:

ТИ АКЪЛ ИМАШ ЛИ БЕ :?:

лелелелеллеллелеле тези ама грам не отбират от футбол или някаква логика ...... къде дойдохте тука у форум0 бе момчета........ пишете там у форума на простоватитеДРАГИсмехуркофци.com и не се занимавайте.. моля ви се
GORDI SOFIA

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 24 яну 2007, 15:16

shock написа:И кво искаш да ми кажеш,че Мартин Стилян,Барби и т.н. са станали футболисти в цска?!След като отидат в чужбина стават футболисти!Тва,че са минали през вас не означава,че сте ги направили футболисти!


Бати жалкия опит за омаловажаване :!:

Що един не мина през Левски и не направи впечатляваща кариера на Запад :?: :?: Като е толкова просто, а :?:

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 24 яну 2007, 16:40

Еба ти скуката. В тая тема ни трансфери, ни подготовка. Айде да започва първенството, че инак новини нема...
ИзображениеИзображение
Казуса написа: информации за доста отминали времена...

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 24 яну 2007, 17:28

Delija написа:
shock написа:И кво искаш да ми кажеш,че Мартин Стилян,Барби и т.н. са станали футболисти в цска?!След като отидат в чужбина стават футболисти!Тва,че са минали през вас не означава,че сте ги направили футболисти!


Бати жалкия опит за омаловажаване :!:

Що един не мина през Левски и не направи впечатляваща кариера на Запад :?: :?: Като е толкова просто, а :?:


Преди години в цска имаха по-набито око за таланти!Евала на Пената за което!Но едно е да видиш таланта,съвсем друго е да го развиеш!Толкова е просто!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 24 яну 2007, 19:50

:shock: :shock: Нима твърдиш, че ЦСКА няма ключов принос за развитието като футболисти на Хр. Стоичков, Л. Пенев, Ем. Костадинов, Тр. Иванов, Й. Лечков, Д. Бербатов, Ст. Петров и М. Петров :?:

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 24 яну 2007, 21:13

Принос има!Ключов?!Едва ли...Сори братле,ама едно е да играеш и да се развиваш в България и съвсем друго е на запад!Просто там имаш условия да не мислиш за нищо друго освен за футбол!А не да ли тия от ЦК-то нема да им скимне да те пратат да копаш некъде или да не ти забранят да играеш футбол или неква друга помия!Ако се опитваш да ме убедиш,че да играеш в цска и Порто,Байерн Мюнхен,Рапид Виена,Байер Леверкузен и т.н и т.н. е едно и същ, просто не си познал!Имате принос че сте ги открили и сте им дали възможност да играят във един от грандовете,където е по-лесно да те забележат,но да твърдиш че са отишли готови на запад е смешно!Поне за мен...
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 24 яну 2007, 21:15

За Лечков май сме говорили вече :idea: От останалите само онзи самозван тренер се виждаше,че може да играе футбол на световно разнище още тук,а последниоте трима,направо си преминаха оттам,без да покажат кой знае какво,Бербата пак те питам какво постигна,изора Герена може би :?:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 24 яну 2007, 21:21

Добре бе, след като всичко това е някаква абсурдна случайност, защо ни един минал през Левски не направи подобна кариера :?:

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 24 яну 2007, 21:30

Или нямат качества,или от ЛЕВСКИ ги задържат до пределна възраст или и двете!Просто лоша трансферна политика!А и по онея времена на Левски не им трябваха толкова пари от трансфери,защото си имаха доста стабилно финансово състояние!
Изображение

Потребителски аватар
№8
Мнения: 139
Регистриран на: 29 авг 2006, 16:08

Мнениеот №8 » 24 яну 2007, 21:47

shock,на добра оферта няма да откаже нито левски,нито ЦСКА,нито играча!!!!!
0 0 0 8 1:19 бум бум бум!Ел Пистолерооооооо!

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот paralesa » 24 яну 2007, 23:31

Delija написа:Добре бе, след като всичко това е някаква абсурдна случайност, защо ни един минал през Левски не направи подобна кариера :?:

Причини бол,най-сериозната,че мениджърски интереси играят тук,втората,че Левски не продава футболистите си на по 19-20 години,а точно тогава се формират качествата им като цяло и тук, в родното първенство развитие няма! :?
Има го и момента с липсата на изявени таланти,все пак в повечето случай сме разчитали не на индивидуалностите,а на отбора като цяло :idea:
За абсурдни случайности не съм говорил,не ми чети мненията като Дявола евангелието :?
И кой ми кажи направи кариера :? от тия? Стоичков,Лечков,Костадинов,Пенев,донякъде Бербатчето,но Стилян и Мартин все още кретат(между другото защо се хвалиш с предателя,на твоя възлюблен :lol: ) между осанна и разпни го!А за Тунката да не говорим,защото той не е постигнал повече от Златко Янков или Емил Кременлиев да речем,по зле е дори от Борето,който макар и в слаб отбор игра много време в бундеслигата

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 24 яну 2007, 23:50

:shock: Ка бе :?: :!: ......... Трифон игра финал в Европа с Рапид Виена(`96-а срещу ПСЖ за КНК), игра и в ШЛ(пак с Рапид) :!: Ни Боримиров, ни Златко Янков, ни Кременлиев го имат това :wink:

Колкото до предателя - ами всичко, което съм написал за него не променя факта, че тръгна за големия футбол именно от ЦСКА :!:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 119 госта