СЕЛЕКЦИЯ

Потребителски аватар
pe3ucTop
Мнения: 593
Регистриран на: 28 юли 2005, 15:14
Контакти:

Мнениеот pe3ucTop » 29 юли 2007, 22:12

paralesa написа:
pe3ucTop написа:според мен е грешка да се отписва Топчо, въпреки че уж взимаме Рабе(х) (или както му се произнася там името... )

Аз казвах,че не ни е крайно нужен защитник,ама и ти бе от тия,които говореха друго,ако не се лъжа... Сега просто мястото на Топчо изстива и този отбор ще се обезличи,знам го,просто той е сърцет на този отбор :? А не виждам неговото място вече,ако тия двамата са толкова добри!


мне, определено ни трябваше защитник, но един, а не двама(или поне не двама ценрални, при наличието на двама национали на България). Не знам точно на какви позиции играе тоя, но от това което чувам може освен като централен, да играе и като десен защитник и като халф. Т.е. според мен той ще е заместникът на Станислав Ангелов.
The messenger there arous’d—the fire, the sweet hell within,
The unknown want, the destiny of me.

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 29 юли 2007, 22:14

emevev написа:а!! armataz_01_34 кажи им го (че не ми вЕрват...) ;) :D


Гол. Дайо, гол, Дайо, гол, гол.(това е едно старо скандиране от феновете на Локо ПД).Време е Дайо да се развихря.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 29 юли 2007, 22:33

Първо да ни е честит Рабе!Второ,за да се развива един отбор то в него трябва да има промени!Трябва да се заменят играчи!Както четох някъде наскоро къде щеше да е Гошо Петков,ако не бяхме продали Иванков?Къде щеше да е Томашич,ако не бяхме продали Илиян Стоянов?Къде щеше да е Валери,ако не се бяхме разделили с Гонзо?Ако до 1-2 години не се разделим с Йовов или Мечо дали Хичо ще има шанс за изява?А Балтанов?Да не говорим за Ричи дето беше забравен от Любко и Муслин... :wink:
Последна промяна от shock на 29 юли 2007, 22:40, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 29 юли 2007, 22:39

Ричи май дойде при Георги Василев или Гошо Тодоров :roll:

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 29 юли 2007, 22:41

При Гошо Тодоров заедно с едно друго момче-Баба.Ричи толкова подигравики отнасяше на тренировки, че чак жал ми ставаше за него.Но времената се менят.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 29 юли 2007, 22:41

Може и така да е било...Не си спомням точно... :roll:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron