СЕЛЕКЦИЯ

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 16 юли 2007, 14:18

vass написа:направо ми писна...да падат ,още да падат да белким оня с големата чутура се сепне,имали сме отбор,имаме трици,само той не видя,че изкарахме на мускули тая пролет,с тая липса на селекция и тая година идва вече осирането,максимум 3 у нас и крах в Европа,5 милиона в евро-нанай!Па и по-добре,как па не му се откъснаха поне милион за играчи,дай му само глупости да ръси,да го шлевнат от УЕФА та да миряса!


:lol: :shock: :lol: фактите са си факти.........постигнахме най-големите си успехи при тоя с големата чутура.......ебахти, изкарваш го все едно се излагаме под път и над път :shock: а в България максимум 3ти :shock: стига бе.....не е реален тоя плач просто...

Потребителски аватар
JERRY
Мнения: 2208
Регистриран на: 06 апр 2007, 11:47

Мнениеот JERRY » 16 юли 2007, 14:23

[quote="Wallace"Да! Точно за това ме е най-яд + това, че Мъри иска футболисти, а той не му ги осигурява!


А после наличните футболисти виновни, че нещо не се е получило...
Предполагам обаче, че след толкова повтаряне, че идва нов нападател, ще има тоя път резултат. Ако не - просто поредното преливане от пусто в празно. :cry: :cry:

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 16 юли 2007, 14:26

Наско уж каза че не били разбрани правилно..макар че нензам аз го слушах интервюто.. бая трябва да съм тъп да не го разбера!!! А може да е няква стратегия.. ама да бяха го взели да го видят в някой мач..

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 16 юли 2007, 14:33

Според мен шансовете да видим нови играчи преди 2-и кръг в ШЛ са практически нулеви. Ако влезнем евентуално в групите, Батков може и да придърпа някой свободен агент за тия мачове там, но иначе не виждам начин да купим футболист. Дано ме опровергаят все пак.

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 16 юли 2007, 18:07

Сигурно сме единствения отбор в Европа (а и света),който е шампион на страната си,получил е няколко милиона евро през тази година от участието си в ШЛ,готви се за ново участие в ШЛ и... не прави селекция при положение,че треньора се оплаква от липсата на нападател,при положение,че най-универсалния играч на отбора е напуснал това лято и при положение,че е видно,че си трябва освежаване на отбора... :roll:
Б&Б явно искат да влязат в книгата на рекордите "Гинес"...
Последна промяна от Blue Religion на 16 юли 2007, 18:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 16 юли 2007, 18:09

И миналата година беше същото. Бяхме единствения отбор в ШЛ, който не направи селекция. ;)
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 16 юли 2007, 22:18

Сега не искам да влизам в полемика пак с всички тук,само ще ви помоля,айде да спрете с обидите а?
Уоли,гавря се с баткото в другите раздели,но не падаш по-долу,не ставаш за модератор братле,ако продължаваш с каруцарските обиди :D
А сега още по-сериозно васс,ти ми говориш ли говориш,ок,не са на нивото на сираков и компания от миналото,което значи,че трябва да обиждаш ли?Не мисля,аз просто казах,че докато е нащ футболист заслужава поне уважение :idea:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 юли 2007, 23:16

Аз съм много недоволен от селекцията досега. :? Всъщност имаме ли такава? :roll: Естествено, че съм "за" налагането на юноши, но ако искаме нещо повече в Европа трябва да вземем добър нападател, трябва ни подсилване на състава. Един Дарко Тасевски не мисля, че ще повдигне чак толкова класата на отбора, освен това за него се знаеше отдавна, че идва в отбора. Колкото до мароканеца, по-скоро го взимаме с мисъл за бъдещето, което е хубаво, но освен от млади играчи, един отбор с амбиции има нужда и от вече доказани, силни играчи на възраст 24-28 години. Не се знае и в първенството, от всичките тия дзвезди, дето ги взеха другарите все 2-3 сигурно имат качества, а за Маркиньош знаем, че е добър играч. Малко остава до началото на шампионата, а по селекцията просто не се работи или ако действително се работи аз поне не виждам някакви резултати.

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 16 юли 2007, 23:21

Селекция има, но трябва да се добави нападател към нея, за да има по-оформен вид. В отбора се върна вратарчето от Родопа, Бензукан и Тасевски. Като включиме и Джаейоба това са новите в Левски. Наско Курдов в Леверкузен за 700 000 еУро и Ники Михайлов в Ливърпъл за 350 000 еУро са си сполучливи трансфери в посока вън от Левски. Просто трябва нападател ;)
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 17 юли 2007, 00:18

Трябват ни и халфове, разиграващ халф на първо време. Макар че, лично мое мнение, че трябва да се дават повече шансове на Миро Иванов. Но нови попълнения си трябват. Не може цял сезон да разчитаме на Боримиров, на Йовов, на Телкийски. Тасевски не може да е едновременно навсякъде. На десния бек трябва да имаме алтернатива на Живко, а не да преквалифицираме Борко Стойчев или Сърмов. Трябва да има конкуренция и свежест, а не да се тъпче на едно място. Все пак много от ключовите ни играчи вече не са първа младост.

vass
Мнения: 163
Регистриран на: 01 фев 2006, 19:11
Местоположение: София

Мнениеот vass » 17 юли 2007, 00:27

говорим все пак за селекция,в това отношение все си мисля,че малко изоставаме-за мен в това отношение еталон е Гриша Ганчев-без шумотевици взима играчи,от тях поне 2 се оказват попадения-продава и е напред!е сега някой ще каже -а къде са му успехите?е все пак сме България и Ловеч не са Левски или чорбата /да припомням ли финала за купата все пак/,ако не дай Бог вземе да ги купи...жална ни майка тогава,с Лупито съм си спокоен-с Борат кат че ли са близнаци баси:)))
а че някой играе в Левски и е недуразумение абсолютно-какво,да си затваряме очите и той е най-великия..е при мене нема начин как да стане-Огнянов ще го събират лани от махалата ,че се събрал с неква и немал пари да дойде в София да отиде на лагер в Израел-да не е Роналдиньо случайно,за Никиту поне имаше консенсус,Дайо не знае на кой свят се намира,рита кат че ли е с бутуш,мерси!Търпим ги,че нема други просто,тва е положението!

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 17 юли 2007, 08:10

Стига сте ревали за селекция бе :D Аз още преди да дойде Тасевски писах че в него ми е надеждата да видим ново полълнение, а даже взехме и Бензукан, какво искате повече :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
Вярно нужен ни е нападател, обаче цените на добрите нападатели започват от 2-3 милиона еврака, а според мен е несериозно Левски да дадат пловината от приходите за миналата година само за един футболист, при положение че Батков пари няма, а Чорни плаща по един лагер в годината. Не знам защо продадохме Курдов при положение че точно от такъв футболитс се нуждаем, някой беше писал че Мъри не харесвал много Курдов но все пак е видно че момчето има талант. В крайна сметка май повече нови няма да вземем и ще разчитаме на изпитаните бойци (без Ангелов), мисля си че е време Димитров, Балтанов и Огнянов да станат част от основния състав, плюс Тасевки и Бензукан нещата не изглеждат никак зле според мен.
Левски

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 17 юли 2007, 10:28

Паралес, дали ставам за МОДератор - ме го решаваш - ти! Това е скрит раздел и мога малко повече сда си отпускам душицата!
Не мисля и че съм псувал някъде!
Това е показал Батков като уважение към феновете, това и ние ще показваме към него!
Лично аз уважавам Мъри повече от всички други в този клуб. И когато Мъри каже, че иска нападател - значи той наистина го иска - не са някакви негови прищявки!!!!
Когато Батков каже, че е осигурил желания от Мъри нападател и след това излезне, че е лъгал, значи за мен той си остава един дришльо!
Да си лъжеш треньора, който ти казва, че има нужда от по-добър елемент, за да върви машината му си е чиста проба долнотия!
Защитавай си, батков - изобщо не ми пречиш. Уважавам твоето мнение, въпреки че е различно от моето. Само не ми казвай как да си изрязвам моето мнение! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 17 юли 2007, 13:39

Wallace написа:Паралес, дали ставам за МОДератор - ме го решаваш - ти! Това е скрит раздел и мога малко повече сда си отпускам душицата!
Не мисля и че съм псувал някъде!
Това е показал Батков като уважение към феновете, това и ние ще показваме към него!
Лично аз уважавам Мъри повече от всички други в този клуб. И когато Мъри каже, че иска нападател - значи той наистина го иска - не са някакви негови прищявки!!!!
Когато Батков каже, че е осигурил желания от Мъри нападател и след това излезне, че е лъгал, значи за мен той си остава един дришльо!
Да си лъжеш треньора, който ти казва, че има нужда от по-добър елемент, за да върви машината му си е чиста проба долнотия!
Защитавай си, батков - изобщо не ми пречиш. Уважавам твоето мнение, въпреки че е различно от моето. Само не ми казвай как да си изрязвам моето мнение! :wink:

Уоли,абе забележи усмивката в края,не пали така :wink: :D А че си отпускаш душицата в изразни средства спрямо Батков всички виждаме :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

и един отговор към Биби,е не си прав! Не мисляч,е купуването на цял един отбор е пример за селекция а харчена на пари наляво и дясно и нищо доказано на практика :idea: Не се излагай,като определяш едва ли не "селекцията" на чорбата клато еталон :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 17 юли 2007, 13:46

За чорбата тука, в скрития форум - или нищо, или нищо... :lol: :lol: :lol:
Не искам гръмки селекции! Само един голаджия, който мустакО ОБЕЩА и заспиваме! :wink:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта