ATP

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 12 юни 2007, 20:47

Аз чакам Марат да се развихри сега :lol: (или поне така ми се иска)

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 12 юни 2007, 20:51

maryan unfaitful написа: Не само не може да си Федерер... ама и като гледам на никого не му се ще!

Напълно ли си сигурна? :wink:

maryan unfaitful написа:Аз Уимбли съм си го заплюла от доста време, така че не ми говори за изпренадеяност! При очевадния спад в играта на Фед не се знае дали тревата ще го възроди. Аз още миналата година казах, че като натрупаш толкоз много точки и победи май мечтаеш за почивка. :wink:

Ами значи щом е натрупал вече толкова загуби тази година би трябвало вече да се е възродило желанието за игра.
Освен това миналата година спадът в играта беше още по-голям (ужасяващ полуфинал с Налбандиян).
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 юни 2007, 20:55

Естествено, че не ти се иска да бъдеш Федерер - представяш ли си каква скука, да ти остане само един мерак и да не го докарваш. :wink:

За желанието за игра - тепърва ще видим. Все не ми остава време за една много готина статийка със заглавие "Умората на шампионите". Интересна е! :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2007, 21:34

Мери, никой не е казал, че непременно Федерер ще спечели за пети пореден път Уимбълдън. Дори и Сампрас, сслед 3 поредни титли, загуби от Крайчек през 1996 на полуфиналите. Аз лично няма да съм шокиран ако Федерер не спечели този път. Виждаме, че Родик е много навит, Хюит възвръща формата си (фактът, че след Федерер, именно той затрудни най-много Рафа на РГ е показателен за това), Джокович не е за подценяване, защо пък и Блейк да не направи нещо... въпросът е в друго - миналата година Рафаел имаше много лесен жребий - факт! :wink: Освен това никой не го слагаше в сметките и той се възползва от това по най-добрия начин. :wink: Сега няма да е така - всички, които ще излизат срещу него ще имат едно наум и няма да има подценяване. Така че, за мен Рафа няма никакви шансове, да не говорим за останалите испанци. :wink:

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 12 юни 2007, 21:45

Стигането до финала на Рафа (на трева :shock: ,миналата година,което беше мн неочаквано) не е само въпрос на късмет и на жребий :P

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 12 юни 2007, 21:49

Пакистанец отсратни Гаске в Хале

Пакистанецът Айсам-ул-Хак Куреши поднесе изненадата в първия кръг на турнира по тенис за мъже в Хале. Квалификантът от Пакистан елиминира поставения под номер 6 в схемата Ришар Гаске в два сета - 7:6, 6:4. Куреши участва в основната схема на турнира на АТП за първи път тази година, след като преодоля квалификациите на турнира на трева в Хале. 27-годишният пакистанец спечели първия сет след тайбрек с 10:8, втория взе с 6:4 и затвори мача за 1 час и 38 минути игра.

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 12 юни 2007, 21:51

Оф :roll: тея пакистанци имат един тенискорт и.... :?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2007, 21:54

Bob4ence написа:Стигането до финала на Рафа не е само въпрос на късмет и на жребий :P


Така де, предимно. :lol:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 юни 2007, 22:12

Майк, това в скобите е смехотворно! :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2007, 22:23

Кое по-точно? :P

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 юни 2007, 22:30

Ти си го писал, няма аз да ти го търся. 5 поста назад от моя. Все ми се ще в тоя форум да сложат номерация на постовете, по-лесно ще е. :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2007, 22:34

Е добре де, кое е смехотворното? :D Ако питаш мен, смехотворни са вашите надежди Рафа да мине третия кръг на Уимбли. :lol: Ако имаш предвид написаното от мен, че Хюит е затруднил най-много Надал след Федерер - не виждам кое му е смехотворното. Единственият тайбрек на Надал беше точно с Хюит. Ако озито го беше спечелило нищо не се знаеше. Хюит обича да обръща от 0:2 до 3:2. :wink:

П.П. Ти се моли Хюит и Надал да не се срещнат на Уимбли. :twisted: 8)

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 юни 2007, 22:41

Ако имаш предвид, че Федерер е затруднил Рафа с това, че играха не в 3, а в 4 сета - хубаво. Защо изобщо смяташ, че Хюит го е затруднил, не знам. Зомислих се дали да не спомена Джоко, ама и той нещо не го даде много притеснително. И пак се питам, дали няма поне в един месец от годината да не говорим за РГ? Рафа го спечели и пак ще го печели, но да отдадем дължимото на green, green grass=== of Fed! :lol:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2007, 22:55

Ми, Мери, да говориш за Рафа означава да говориш за РГ, аз ли съм виновен? :lol: Естествено, че Федерер затрудни Рафаел - взе му сет, надиграваше го в отделни моменти... в крайна сметка не успя да го надвие. :) Колкото до Хюит - поне успя да докара единия сет до тайбрек, нещо, което никой друг не успя да стори. Иначе аз съм убеден, че и Рафа ще си намери майстора на РГ, всеки рано или късно го разкриват. :wink: Има едно момче на име Гаел Монфис, само трябва да се стегне. :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 юни 2007, 22:59

Mike Bibby написа:Ми, Мери, да говориш за Рафа означава да говориш за РГ, аз ли съм виновен? :lol: Естествено, че Федерер затрудни Рафаел - взе му сет, надиграваше го в отделни моменти... в крайна сметка не успя да го надвие. :) Колкото до Хюит - поне успя да докара единия сет до тайбрек, нещо, което никой друг не успя да стори. Иначе аз съм убеден, че и Рафа ще си намери майстора на РГ, всеки рано или късно го разкриват. :wink: Има едно момче на име Гаел Монфис, само трябва да се стегне. :wink:


Аз засега само ще се смея и, за да не засягам чувствата на Нео, няма да кажа къде най-много. :wink:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 112 госта

cron