ATP

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ATP

Мнениеот vill_1 » 28 ное 2009, 01:32

rafaaydin написа:
vill_1 написа:
Вили, стига ръси глупости, да не те обгърне някой друг... без любов и ласки.

Ти заплашваш ли ме? :roll:

И какво, ако те? :shock:

Веднага си уговарям среща с него и само боговете ще решат какво ще стане!
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: ATP

Мнениеот Neo » 28 ное 2009, 01:33

Подкрепям искането за финал. :qipbo: Най-малкото щото няма как полягането във финала да не е било част от договорката, все пак нещо трябва да компенсира изредените вече пропуснати ползи от страна на Роджър. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ATP

Мнениеот Mike Bibby » 28 ное 2009, 01:33

И аз искам финал Фед - Делпо, Диди. И май натам отиват нещата, макар че Сьодерлинг има доста добри шансове за финал също.

Вили, не те заплашвам, а те призовавам да спреш да ръсиш простотии. :qipad:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ATP

Мнениеот Ich_Will_ » 28 ное 2009, 01:33

distilk написа:Ich_Will_, какво те учудва? Че съм стара ли? :qipag: Ами имам син, който сигурно е по-голям от vill_1. :qipad: Горе-долу колкото Марат. :qipag:


Мислих те за 20-годишна. Смей ми се сега :qipag:
А тоя турнир вече е пълна пародия.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: ATP

Мнениеот distilk » 28 ное 2009, 01:35

Ich_Will_, как ще ти се смея, трябва да те почерпя! :qipaz:

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: ATP

Мнениеот distilk » 28 ное 2009, 01:38

Нищо му няма на турнира, няма заговори и конспирации, просто всички са уморени и извън форма в края на сезона. Най-свежи бяха Сьодерлинг, Дел Потро и Федерер, защото играха малко през есента, а Давиденко изобщо не игра половин сезон и накрая се разигра и влезе във форма. Така че всичко е логично. :qipad:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ATP

Мнениеот Ich_Will_ » 28 ное 2009, 01:45

Аз повечето потребители тук ги изкарах по-млади и от мен :qipbj:
Аз няма да гледам турнира повече, все ми е тая кой ще спечели. Такова нещо не съм виждала, може би защото гледам отскоро тенис :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ATP

Мнениеот maryan unfaitful » 28 ное 2009, 02:15

Да бе, голяма изненада ни чака, Давидко ще бие Фед, Сьода - Потро и накрая ще спечели Сьода, че да ми докаже колко добър играч е. :mrgreen: Пресметнато или не, очакваните от мен двойки са на финала, а Марто ще съжалява, че не ме послуша да постави поне условие за потенциално нагласени мачове. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ATP

Мнениеот vill_1 » 28 ное 2009, 02:18

Сьода - Потро и накрая ще спечели Сьода,

Това никога няма да стане-НИКОГА!!!
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ATP

Мнениеот rafaaydin » 28 ное 2009, 02:36

:qipbv:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ATP

Мнениеот marto » 28 ное 2009, 08:10

marto написа:Вече мога да ви кажа програмата за неделя, ако богоизбрания играе срещу Сьодерлинг или Давиденко ще го сложат първи мач, за да може другия да има някакви си 12 часа за почивка, евала на хората от Лондон, такова подкрепяне и във футбола няма :qipbl:


Защо ли не се изненадвам :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: ATP

Мнениеот raikoonen » 28 ное 2009, 13:26

Последният кръг във двете групи беше пълна пародия. #-o #-o #-o #-o #-o

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: ATP

Мнениеот distilk » 28 ное 2009, 14:02

raikoonen написа:Последният кръг във двете групи беше пълна пародия. #-o #-o #-o #-o #-o

Когато човек умишлено търси нещо съмнително, и особено когато това е свързано с тенисисти, които не са му любимци или когато са ощетени негови любимци, то винаги ще намери нещо, за което да се хване. Особено пък ние българите, дето сме свикнали да ни лъжат под път и над път. :qipbl: Аз като независим наблюдател, :qipag: при това изгледал търпеливо и двата мача, продължавам да твърдя, че има логика в резултатите и на двата последни мача в групите. Поставете се на мястото на Федерер или Сьодерлинг - вие вече сте постигнали целта си на груповата фаза, осигурили сте си участие на полуфинал, при това като първи в групата. Ще имате ли същата мотивация да се борите за победа на всяка цена? :roll: Не вярвам. :qipbl: Опитайте се да се поставите на тяхно място. Наистина ли си представяте как седят Федерер и Дел Потро с калкулатор в ръка и решават точно какъв да бъде резултатът в трите сета? Абсурд. Не случайно никой от потърпевшите не изказа и дума на съмнение по повод резултатите от мачовете. Може да се говори за несъвършенствата на такъв формат на турнира, но не може да се твърди, че нещата са били нагласени. Според моето дълбоко убеждение. :qipad:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ATP

Мнениеот Ich_Will_ » 28 ное 2009, 14:35

Всъщност Федерер не беше се класирал на 100%. Мачът вървеше към 2:0 сета за Дел Потро и ако беше завършил така, Федерер изгаряше.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: ATP

Мнениеот distilk » 28 ное 2009, 14:43

За първи път ли му се случва на Федерер да спечели сет, в който изостава на тайбрека? :qipad: Аз лично си спомням много такива случаи. :qipad:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 80 госта

cron