СВЕТОВНА ЛИГА 2007

Потребителски аватар
Симо
Мнения: 39
Регистриран на: 20 юни 2007, 21:34

Мнениеот Симо » 18 юли 2007, 19:02

а петото място е горе-долу реално(много ми се искаше първото-но за там трябва и постоянство).да си го признаем-като цяло в момента Бразилия и Русия са в по-добра форма,а след 4-те загуби от Полша,те отново щяха да ни бият(как ги ненавиждам тези поляци) :x :x :x

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 18 юли 2007, 21:40

emevev написа:'де са ни центровете, бре?? :roll:


Наистина... откакто Пушката се увОлни, нещо играта през центъра закуца. Христо си е Христо, ама то трябва да има и синхрон с разпределителя. Вижда се, че последните 6 мача нямаме никакъв блок. Гайдарски не ми харесва нещо, в Япония беше по-!
Our days are never coming back...

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 18 юли 2007, 22:36

Христо определено не е във форма (дано да е временно, а не от мисъл за приключване на кариерата), Гайдарски е бавен (винаги е бил)... само Н.Николов има проблясъци, ама още пък е неопитен - в следващите години очаквам да стане една от звездите на отбора...
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 18 юли 2007, 22:43

На мен Ники Николов много ми харесва. С още опит (както казваш) ще стане перфектен. Има и добър сервис, ориентира се бързо, има живец... От младите попълнения той ми е любим.
Our days are never coming back...

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 18 юли 2007, 22:48

така е...ама поне още един дълъг (над 205 см) трябва да се намери... :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
FiRsT_KiSs_
Мнения: 365
Регистриран на: 26 май 2007, 18:07
Местоположение: BuRGaS
Контакти:

Мнениеот FiRsT_KiSs_ » 18 юли 2007, 23:22

Ааа Ники и на мен ми харесва :D
Изображение

Потребителски аватар
Snej
Мнения: 145
Регистриран на: 08 май 2007, 10:33
Местоположение: София

Мнениеот Snej » 19 юли 2007, 08:27

В един от чужбинските форуми се появи запис на мача Бразилия-България. Все още са само първите 2 гейма, но предполагам ще качат и останалите 3. По всяка вероятност записът е направен от руската Планета Спорт, аз гледах в понеделник повторение на мача там и много ми хареса грамотността на коментаторите. Ето линк:
http://inside-volley.com/viewtopic.php?t=699

Що се отнася до центровете и аз съм на мнение, че куца нещо. Ники Николов е добър, но няма международен опит - играта на чуждите разпределители е доста по-различна от нивото в бълграското първенство, момчето има нужда да поиграе в някое силно европейско първенство за да се ошлайфа. Евгени липсва много на отбора - това не беше явно в мачовете срещу Аржентина и Китай, но срещу силните отбори пролича веднага. Гайдарски е бавен, постоянно закъснява за блокада, това и руските коментатори го отбелязаха. А и не беше във форма на финалите на бг първенството, може би все още не е достигнал нивото, на което беше на световното. :roll: Ицо Цветанов е добър в атака... ако има синхрон между него и Жеков, но блокадата никога не е била силната му страна - мое мнение. :oops:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 19 юли 2007, 10:24

Snej написа:... Ицо Цветанов е добър в атака... ако има синхрон между него и Жеков, но блокадата никога не е била силната му страна - мое мнение. :oops:


ами... 198см е (само) ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 19 юли 2007, 10:45

Ицо Цветанов май миналата година беше в челото на класацията за направени блокади в световната лига :roll:

Потребителски аватар
Cobster
Мнения: 376
Регистриран на: 10 авг 2006, 10:46

Мнениеот Cobster » 19 юли 2007, 10:52

Да, от финалния турнир е пети, а следващия българин (девети) е Жеков (статистиката на сайта на федерацията не показва нищо за предварителните групи).
Our days are never coming back...

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 19 юли 2007, 11:51

Забравяте и отскока.Влазли не е много висок, но отскача като антилопа.
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
Симо
Мнения: 39
Регистриран на: 20 юни 2007, 21:34

Мнениеот Симо » 19 юли 2007, 22:58

истината е ,че няма синхрон между Жеков и Цветанов.Последният обаче си е класа 8) 8) 8)

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 19 юли 2007, 23:24

аз от блокадата се оплаквам... ;) (разгледайте статистиките.. ;) ) атаката през центровете основно зависи от посрещането, така че това е дълга тема... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 19 юли 2007, 23:52

От посрещането... от играта на разпределителя... от треньорските указания... :roll: Иначе, аз съм убеден, че имаме добри играчи в центъра. Доскоро имахме Евгени Иванов, но Христо Цветанов също е много добър, Краси Гайдарски може доста повече от това, което показа в Полша, Ники Николов си личи, че е много талантлив.

danielko
Мнения: 27
Регистриран на: 09 юли 2007, 17:31
Местоположение: Berlin

Мнениеот danielko » 20 юли 2007, 16:25

Snej написа:В един от чужбинските форуми се появи запис на мача Бразилия-България. Все още са само първите 2 гейма, но предполагам ще качат и останалите 3. По всяка вероятност записът е направен от руската Планета Спорт, аз гледах в понеделник повторение на мача там и много ми хареса грамотността на коментаторите. Ето линк:
http://inside-volley.com/viewtopic.php?t=699

Що се отнася до центровете и аз съм на мнение, че куца нещо. Ники Николов е добър, но няма международен опит - играта на чуждите разпределители е доста по-различна от нивото в бълграското първенство, момчето има нужда да поиграе в някое силно европейско първенство за да се ошлайфа. Евгени липсва много на отбора - това не беше явно в мачовете срещу Аржентина и Китай, но срещу силните отбори пролича веднага. Гайдарски е бавен, постоянно закъснява за блокада, това и руските коментатори го отбелязаха. А и не беше във форма на финалите на бг първенството, може би все още не е достигнал нивото, на което беше на световното. :roll: Ицо Цветанов е добър в атака... ако има синхрон между него и Жеков, но блокадата никога не е била силната му страна - мое мнение. :oops:


snej благодаря за линка! да знаеш как мога да сваля и 5 файла т.е. парола за мегауплоад сайта?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron