СВЕТОВНА ЛИГА 2007

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 30 юни 2007, 03:07

Vladislav Tonev
И аз нямам претенции ;)
Важна е идеята
Даже съм склонен да загубя баса
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот emevev » 30 юни 2007, 03:12

Delija написа:
emevev написа:водиш ли статистиката... ;) :D :D :D :D :D :D


Какво водя(или не водя) не е твоя работа :wink:


:shock: не е на добре, щом във всяка реплика, която не разбираш, съзираш негативизъм, насочен срещу теб... ;) :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: цитат

Мнениеот Delija » 30 юни 2007, 04:57

emevev написа: :shock: не е на добре, щом във всяка реплика, която не разбираш, съзираш негативизъм, насочен срещу теб... ;) :roll:


:shock: И защо си мислиш, че съм видял негативизъм(в твоята реплика към мен)?! ... Или моят отговор по някакъв начин те навежда на подобни мисли??
Последна промяна от Delija на 30 юни 2007, 05:08, променено общо 1 път.

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 30 юни 2007, 05:04

Колкото и ми е жал да го кажа...в момента поляците са по-добри или поне изглеждат по-добри..ще се радвам, ако в момента пиша глупости
:(

Имат два поста, на които ни превъзхождат с светлинни години, т.е. три - ЗАГУМНИ, ТРЕНЬОРА ЛОЗАНО и ПУБЛИКАТА!!! :wink: Винярски сам каза, че Лозано ги е научил, че волейболът не е само сила, ами играели вече повече с акъл. И наистина опитват се да оставят топката в игра при лоши топки и при добър шанс за силово нападение атакуват. По-високи са, но същевременно не са по-тромави....

Днеска коментирахме с един приятел, че срещу Влазли имаме сигурно три блокади за три мача...Атаката му неговата и на почти всички поляци е като на танк..Висок отскок..и атакуват топката много високо..високо над блока...и най-вече няма кой да им дава ниски топки и да нападат със сгъната ръка... Дотука с нападание...

Защита - тоя Гацек или е гачек ли е, е абсолютна машина - ак осте забелязали за трите мача имаше поне 5,6 топки които атакуваме в центъра със сила, той ги изважда не само, ами и влизат в триметровата зона...

Като казах триметрова зона - посрещането им е изключително..Дори и при някви адски мощни наши сервиси, топката често отива след първия удар почти на главата на Загумни..А ЗАгумни играе ли на първи, втори метър нямаме шанс...
Изображение

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 149
Регистриран на: 25 окт 2006, 15:07
Местоположение: Sofia

Мнениеот Vladislav Tonev » 30 юни 2007, 05:27

raleff написа:Vladislav Tonev
И аз нямам претенции ;)
Важна е идеята
Даже съм склонен да загубя баса

ОК тогава само за идеята!!!!!!!
Топчо - завинаги един от нас

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 30 юни 2007, 05:28

Тя идеята е ясна,ами я кажи нещо,че да се облажа поне
:lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 30 юни 2007, 06:11

Ах, ах чета и не мога да повярвам. Поляците били по-добри. Да, по-добри са от вотрия или третият ни отбор! Разпределителят бил зле. Абе от пет посрещнати топки една отиваше на челото на Жеков. Имахме просто уникално лошо посрещане!!! Лошото е че освен Пацо, аз друг не виждам да посреща добре. Много е лошо това. Жеков за един гейм вдигна за първа атака 3 или 4 пъти отдоло!!! Аз туй в градските първенства не съм го виждал. Играта на разпределителя зависи главно от посрещането. Ние нямахме никакво посрещане!
Иначе не знам какво сте оклюмали толкоз. Разликата във 2 и 3 гейм бе 2,3 точки. Ами само Казийски може да направи толкоз за един гейм. От сервиз. Да не говорим за посрещането с влизането на Пацо. Аз вчера си изгледах мача и си казах - тия срещнем ли ги на финалите такъв бой ще ги дъним ... Понете ми думата ;) Марк май уърд :lol:
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
SALP
Мнения: 22
Регистриран на: 03 юни 2007, 22:16

Мнениеот SALP » 30 юни 2007, 06:13

rkk написа:Защита - тоя Гацек или е гачек ли е, е абсолютна машина - ак осте забелязали за трите мача имаше поне 5,6 топки които атакуваме в центъра със сила, той ги изважда не само, ами и влизат в триметровата зона...

Като казах триметрова зона - посрещането им е изключително..Дори и при някви адски мощни наши сервиси, топката често отива след първия удар почти на главата на Загумни..А ЗАгумни играе ли на първи, втори метър нямаме шанс...

В защита според мен Теди Салпаров не му остъпва ,даже смятам че е по-добър.Загумни обаче е класа/а това е достатъчно/,макар че съм забелязъл ,че вдигането му отдолу не е перфектно :wink:
За треньора и разпределителя съм съгласен.Въпреки всичко мисля,че имаме шанс да направим нещо на финалите ако успеем да се сработим толкова бързо /с Матей /

Потребителски аватар
SALP
Мнения: 22
Регистриран на: 03 юни 2007, 22:16

Мнениеот SALP » 30 юни 2007, 06:17

Prospero написа: Абе от пет посрещнати топки една отиваше на челото на Жеков. Имахме просто уникално лошо посрещане!!! Лошото е че освен Пацо, аз друг не виждам да посреща добре.

И все пак това означава ли ,че смяташ ,че Салпаров не посреща добре.
За Тошко Алексиев и някои други съм съгласен ,но либерото ни е добро!

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 30 юни 2007, 06:21

За Теди никой нищо не е казал и няма да каже, защото смятам че той е най-постоянния ни играч..В Русия разбра как се играе на посрещане и защита при бомбен сервис...

Една забележка..Ако топката е на челото на Жеков не е добре :wink: Пробвай да разпределяш от челото си, ще видиш. Перфектната топка е малко над нивото на главата... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Gery
Мнения: 168
Регистриран на: 15 юни 2006, 08:42

Мнениеот Gery » 30 юни 2007, 07:26

Само като сравнявам тяхната зала с нашата заличка и направо.. :?
А държанието на публиката по време и след химна ни...

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 30 юни 2007, 08:32

http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... .asp?sm=52

Открийте разликите :? Загумни е уникален

http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... =BUL&sm=32
България

http://www.fivb.org/EN/volleyball/compe ... =POL&sm=42
Полша

Забележете на графата Спайк на ква височина намират топката поляците, и на ква ние...Като изключим Мате, само Милушев и Богданов атакуват високо, ама те и двамата ги няма :wink: Дори Владко атакува 345..Квото и да си говорим при високата полска блокада и това има много голямо значение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 30 юни 2007, 09:01

дано днеска да ги бием,но дори да не ги бием бих се радвал повече да ги бием на финалите
Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 30 юни 2007, 09:02

Vladislav Tonev избяга някъде :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 30 юни 2007, 11:04

Абе, тоя Андрей Жеков да не е купен, бе? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Бахти дебила....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта