СТЯУА БУКУРЕЩ / Румънски футбол

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 12 апр 2007, 19:25

Бате, само ти ли не разбра, че такъв термин има единствено в главата на Миланчо (който от своя страна е странен, прав си) ;)

:D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 12 апр 2007, 20:07

А на Христо Йовов му викат "Българският Пицурка" :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 12 апр 2007, 20:08

milan_nikolov написа:А на Христо Йовов му викат "Българският Пицурка" :lol: :lol: :lol:


Абе Милане вземи напиши нещто хубаво за край на темата.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 13 апр 2007, 08:19

milan_nikolov написа:А на Христо Йовов му викат "Българският Пицурка" :lol: :lol: :lol:



Кой Пицурка.... :?: Баща, син или...... дедо :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 13 апр 2007, 17:50

Милан знаеш ли някви сайтове дето да може да се гледа онлайн канал Телеспорт и Канал Д,че там дават мачове понякога.В gledai.bg има само Антена 1.
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....
Изображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 13 апр 2007, 19:29

не, не става никъде, само със сателитна антена. Аз затова си купих втора сателитка, заради КАНАЛ Д. Ти от Русе не го хващаш с стайна антена? Кои румънски се хващат в Русе със стайна амтена. Там кабеларките излъчват ли румънски програми?
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 13 апр 2007, 20:32

milan_nikolov написа:не, не става никъде, само със сателитна антена. Аз затова си купих втора сателитка, заради КАНАЛ Д. Ти от Русе не го хващаш с стайна антена? Кои румънски се хващат в Русе със стайна амтена. Там кабеларките излъчват ли румънски програми?


Ами аз съм на кабеларка и имаm само TVr :roll: Абе като си взема кола през 2-3 седмици ще им ходя на мачовете на Стяуа и Динамо :wink: Колко му е 70 км.
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 13 апр 2007, 20:50

Взимай и Миланчо, като ходиш :wink: Той ще идва до Русе с колело( :lol: :lol: :wink: ), а па оттам ти ще го караш с Мерцедес-а до БуКурещ :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 13 апр 2007, 20:51

:twisted: Тая тема кво и мислим...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 14 апр 2007, 16:16

Тая тема като се затвори като стигне 100 страници ще има нова. Споко фенове мой. :lol:
Стяуа губи в Бистрица от Глория с 2:0 5 минути преди края. Май този сезон няма да играем в турнирите. :(
Айде да гои догледам мача. :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 14 апр 2007, 16:32

Ето това е интересно първенство. Стяуа е на една точка от 5-то място. 5 отбора се борят за шампионска лига. Грандовете могат да падат от всеки, това е футбол. Гледах само 10 минути от Славия- ЦСКА на палзата, е щях да повтрна- столично дерби, слаб футбол, празни трибуни, стадион със пейки, направо това, което се случва в нашто първенство е трагедия и то голяма. Така че не ми се подигравайте. За да гледам такъв качествен футбол до Русе ще ида ако трябва не с колело, а пеша. :lol:
А вие ходете на разходките и наште футболисти и си мислете, че гледате футбол. :roll:

*******************************

ЧФР Клуж победи УТА Арад с 5:0 и се отдалечи на 8 точки от Стяуа. Отботът на ЧФР е най-близко до шампионската лига. Защо пък и да не изненада Динамо и да стане шемпион? :lol: Рапид върви уверено към 3-тото място, но може и да влезе в лигата като втори, за сметка на ЧФР, абе става интересно. Всички от тези отбори може да не играят дори за УЕФА, защото Глория и Васлуй напират за това място.
ИзображениеИзображениеИзображение

bluearmy
Мнения: 1
Регистриран на: 31 дек 2006, 13:32

Мнениеот bluearmy » 14 апр 2007, 16:52

milan_nikolov написа:Ето това е интересно първенство. Стяуа е на една точка от 5-то място. 5 отбора се борят за шампионска лига. Грандовете могат да падат от всеки, това е футбол. Гледах само 10 минути от Славия- ЦСКА на палзата, е щях да повтрна- столично дерби, слаб футбол, празни трибуни, стадион със пейки, направо това, което се случва в нашто първенство е трагедия и то голяма. Така че не ми се подигравайте. За да гледам такъв качествен футбол до Русе ще ида ако трябва не с колело, а пеша. :lol:
А вие ходете на разходките и наште футболисти и си мислете, че гледате футбол. :roll:

А бе не мога да проумея къв българин си ти?Кво толко ги хвалиш тея мамалигари,са остава да кажеш,че октомври ще си в агитката на циганите в мача срещу България....

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 14 апр 2007, 17:29

bluearmy написа:
milan_nikolov написа:Ето това е интересно първенство. Стяуа е на една точка от 5-то място. 5 отбора се борят за шампионска лига. Грандовете могат да падат от всеки, това е футбол. Гледах само 10 минути от Славия- ЦСКА на палзата, е щях да повтрна- столично дерби, слаб футбол, празни трибуни, стадион със пейки, направо това, което се случва в нашто първенство е трагедия и то голяма. Така че не ми се подигравайте. За да гледам такъв качествен футбол до Русе ще ида ако трябва не с колело, а пеша. :lol:
А вие ходете на разходките и наште футболисти и си мислете, че гледате футбол. :roll:

А бе не мога да проумея къв българин си ти?Кво толко ги хвалиш тея мамалигари,са остава да кажеш,че октомври ще си в агитката на циганите в мача срещу България....



Аве какви сте такива ограничени всичките не мога разбера.Ще си гледа ако иска пакистански,ирански и иракски футбол.Що да не гледа румънски футбол ?? Ти гледал ли си един мач от там за да ги критикуваш.Казвам го с болка в сърцето,че румънското е 10 пъти по силно и интересно първенство от нашето.Викам си ае днес ще си остана в къщи и ще гледам Локо Сф - Литекс и Славия-Цска.Ами ако това са дербита в България и качеството на футбола е такова,представям си за кво си говорим в по-долните отбори в класирането.В Румъният се борят 6-7 отбора за евроместа,а тука толкова без интересно,че всичко е ясно.Левски ще е шампион,Цска ще е втори,Локо Сф 3-ти и Литекс 4-ти.В България след тия 4 отбора все едно няма други отбори.Мачове като Рилски - Левски и Ботев - Цска стават на 10 години веднъж.Е вижте Локо Сф от началото на първенството нямат изгубена точка,ще загуби чак като дойдат истинските отбори Цска и Левски.В румъния съм забелязъл,че няма кръг в който големите 4 отбора(3-те румънски и Клуж) да не загуби някои точка.Тука нашите грандове мачкат всичко наред.Ае да сравним след края на сезона Левски с колко загуби и равенства ще стане шампион и Динамо с колко грешки ще станат.
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....

Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 14 апр 2007, 17:33

bluearmy написа:
milan_nikolov написа:Ето това е интересно първенство. Стяуа е на една точка от 5-то място. 5 отбора се борят за шампионска лига. Грандовете могат да падат от всеки, това е футбол. Гледах само 10 минути от Славия- ЦСКА на палзата, е щях да повтрна- столично дерби, слаб футбол, празни трибуни, стадион със пейки, направо това, което се случва в нашто първенство е трагедия и то голяма. Така че не ми се подигравайте. За да гледам такъв качествен футбол до Русе ще ида ако трябва не с колело, а пеша. :lol:
А вие ходете на разходките и наште футболисти и си мислете, че гледате футбол. :roll:

А бе не мога да проумея къв българин си ти?Кво толко ги хвалиш тея мамалигари,са остава да кажеш,че октомври ще си в агитката на циганите в мача срещу България....

Там ще е естествно,съмняваш ли се :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 14 апр 2007, 19:53

Ще съм в Сектор Г, пък ако ги сложат руминците там, какво да правя, да бягам ли? А Мичо сега чака само темата да стане 100 страници и ще е празник за него. :lol: Това е най-готината част от темата за него, но приятелю, сигурен съм, че ще си с мен и в новата тема, която ще направя. защото РУМЪНСКИ ФУТБОЛ без Мичо, е като мамалига без брашно.
Ха ха ха ха
:lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 112 госта

cron