СТЯУА БУКУРЕЩ / Румънски футбол

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 10 апр 2007, 21:40

Милане, Ман Юнайтед доближават ли се малко до класата на румънските грандове? :oops:
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 10 апр 2007, 21:44

mandja написа:Милане, Ман Юнайтед доближават ли се малко до класата на румънските грандове? :oops:

В никакъв случай.Дори Стяуа Констанца от 5та дивизия Манчестър не може да им стъпи на малкия пръст
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 апр 2007, 21:48

Милане, големите отбори не спират да играят. Ей затова Стяуа не са големи в момента. Да допуснеш некъв селски отбор като Мидълзбро да те обърне за нула време си е ебаси резила.

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 22:09

Дано се паднат в група румънски отбор с Манчестър и ще говорим тогава. :lol:


Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 апр 2007, 22:14

Нямаш ли поне малко срам за лайняния жълт шал който си показал?

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 апр 2007, 22:14

Гледаш ли кво става с Рома? Не си пожелавай Манчестър за противник, защото тия са безпощадни. Винаги вкарват докрай. Там спестяване на унижението няма.

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 22:17

Lunar Wayfarer написа:Нямаш ли поне малко срам за лайняния жълт шал който си показал?


Като говорим за лайняни неща, вие имате също едни такива жълто сини шалове. Много ми приличате на румънци. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 апр 2007, 22:26

Говоря за България-румъния! Не сравнявай циганските румънски клубни отборчета със най-добрия български. :wink:


P.S.
И не ми отговори на въпроса!

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 22:31

А ти като говориш за европейски отбори, защо не си сложиш автар на някой отбор от Европа? :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 апр 2007, 22:34

Яд ли те е като гледаш емблема на БЪЛГАРСКИ отбор? От тази година сме в ЕС, така че и отбора се води БЪЛГАРСКИ, драги румънецу. :wink:

P.S.
Чакам отговор....

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 22:58

Еми сложи си и на Макаби Тел авив. Защо да ме е яд бре? Всеки може да си слага какъвто иска автар. В тази тема, еврейския футбол тръгна много напред. :lol: Скоро може и те да имат 2 отбора в ШЛ. :lol:

Като гледам колко чужди отбори имаш в сигнатурата си, на мен ли ми викате, че не съм българин? :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 10 апр 2007, 23:20

Миланчо пак ли възхваляваш мангалия :?: :lol: :lol: :lol: Няма по мръсна, циганска и грозна държава на балканите :!: Румънците с който съм имал възможност да общувам ми се видяха точни, като цяло но държавата им е катун, Букурещ е грозен бетонен гигант :!:
А това за туристическата дестинация няма, какво да го коментирам добре че е Дракула че някой заблуден турист да влезе в Румъния :lol: :lol: :lol: А глупоста да наричаш Румънците братя пък вече жалко едва ли има народ на балканите, който да ни е по далечен от румънците, естествено не слагам турция.
Левски

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 10 апр 2007, 23:29

Morodin написа:Миланчо пак ли възхваляваш мангалия :?: :lol: :lol: :lol: Няма по мръсна, циганска и грозна държава на балканите :!: Румънците с който съм имал възможност да общувам ми се видяха точни, като цяло но държавата им е катун, Букурещ е грозен бетонен гигант :!:
А това за туристическата дестинация няма, какво да го коментирам добре че е Дракула че някой заблуден турист да влезе в Румъния :lol: :lol: :lol: А глупоста да наричаш Румънците братя пък вече жалко едва ли има народ на балканите, който да ни е по далечен от румънците, естествено не слагам турция.



Е що говориш глупости сега не мога разбера ?? Как ще кажеш,че Букурещ бил грозне бетонен град.Бил ли си в Букурещ скоро ? Бил ли си в Букурещ някога или просто говориш така наизуст ? На мене лично София повече ми харесва,но Букурещ също е страхотен град.А това за туристи е просто нелепо.Няма спор,че сме по красива и по интересна страна и при нас туристите са 10-то кратно повече,но не говори глупости,че там няма какво да се види освен дракола.Просто незнам защо е това лошо мнение за Румъния ?
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....
Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 10 апр 2007, 23:38

Баце мнението ми като цяло е майтап с румънеца Милан Николов представящ се за Българин :wink: Бил съм 3 пъти в Румъния през последните 2 години и за мен Букурещ е най - грозната столица на Балканския полуостров. И какво толкова има да се види в Румъния да го е :?:
За курортите няма, какво да коментирам смешна работа, единствените хубави зимни курорти са в северозападната част на Румъния но както ми обясниха месните в тях не пускали румънци :!: ти сам си прави изводите :wink:
П.П.
Никога на съм обичал катуния, все пак носи в най - голяма степан вината за пъравта национална катастрофа, сигурно ще кажеш че това вече е минало и времената са други но все пак...................
Левски

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 11 апр 2007, 00:58

Както и да е важно е Дунав Русе да е добре :wink:
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта

cron