СТЯУА БУКУРЕЩ / Румънски футбол

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 10 апр 2007, 14:41

Вище сега тъпо е да правим сравнения с Румъния :roll: Първо те са 3-пъти по-големи от нас по площ и население.Едно е да подържаш държава с 7 милиона хора друго е да се грижиш за народ от 22 милиона души.Значи Букурещ е хубава столица поне толкова колкото я разгледах за 2-3 часа.Е баш "малкият Париж" малко преувеличено,но е красива столица.Нещото което ми направи впечатление там е,че имат много добри пътища почти не се забелязват дупки,има много хубави нови луксозни сгради,паметници на културата музеи.И значи имат една сграда парламент ли е,община незнам не разбрах точно,но е страшно голяма...такава сграда аз не бях виждал май е на първо място в Европа и на 2-ро място в света по големина на административна сграда.Друго което ми направи впечатление са бая надутите цени.Хората са горе-долу като нас,добри,услужливи,винаги усмихнати,дружелюбни.И да ви кажя честно не знам защо им се носи славата на народ с голямо циганско население.Видях най-много 2-3,нито на стадиона имаше,нито по центъра като се разхождахме само видях едно цигане да чисти на колите фаровете и др.Просто искам да ви кажя,че няма смисъл да се чоплим за глупости кой народ бил тъп колко сме по-добри от тях или обратното.А обратаното трябва имаме респект към тази страна,защото е доста красива и бих препоръчал на всеки ако има възможност да отиде поне до Букурещ да го направи няма да съжелява.
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 10 апр 2007, 14:43

баце, явно още не си навлезнал в същината на спора.. ;) :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
DunavFc
Мнения: 50
Регистриран на: 09 апр 2007, 16:39

Мнениеот DunavFc » 10 апр 2007, 15:16

emevev написа:баце, явно още не си навлезнал в същината на спора.. ;) :D :D :D


Не бе просто не виждам нищо лошо от това,че момчето си обича румънският футбол.Какво лошо има в това ??? Аз пък точно за това,че си отстоява принципите го уважавам.Защо тогава не се обвиняват голям част от българите които са фенове на английските,италиянските,испанските отбори ?? Значи не може да си фен на Стяуа и на румънският футбол,а може да си фен на Барса,Реал,Арсенал,Ман юнд и т.н и всяка събота и неделя да гледаш до припадък "мега дербита" по диема +.Повечето неща които ги казва са супер точни,а вие му се нахвъляте като го наричате анти-българин,мамалигар,циганин и тем подобни.Да не би Румънският национален отбор да не е по силен от нашият ??? И аз искам да ги смажем,ама няма да стане сигурен съм,защото виждам как играят те с кеф,а как играем ние с адска мъка и то на нашият исторически стадион Васил Левски.
Лесно е да си от Цска и Левски,интересно е да си от Дунав....

Изображение

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 апр 2007, 15:49

Дунав, определено не си навлязал в темата. Да, Милан казва много верни неща, но никой фен на какъвто и да е отбор тук не си позволява подобно мазнишко отношение. Нарича румънците, наши братя, при всеки мач на техен отбор срещу наш винаги е за тях и разправя как ще ни сгазят и когато не стане се почва с това, че или сме късметлии или пък, ако е контрола, то там румънците не играели сериозно и тн. Аз сериозно не помня откакто той е във форума да е имало голям успех за Румъния на каквото и да е ниво. Резили много, но той никога не си е признал, а все нещо не е баш както е станало. Мидълзбро си направиха гавра със Стяуа, тва е случайно, Реал и Лион ги смазаха в Букурещ, тва било късмет, Севиля ги би 2 пъти, тогава съдията ги прецакал. много примери с негови изцепки мога да ти дам, но сега нямам време и желание за това. Все пак мен ми е забавно да си спорим и да се заяждаме дебело подчертавам ДРУЖЕЛЮБНО, но когато се изцепи повече от необходимото никога няма да му го спестя.

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 10 апр 2007, 16:12

DunavFc написа:И значи имат една сграда парламент ли е,община незнам не разбрах точно,но е страшно голяма...такава сграда аз не бях виждал май е на първо място в Европа и на 2-ро място в света по големина на административна сграда.

Приятелю.Освен в Румъния ходил ли си в други държави?Ако не си те разбирам за страшно голямата сграда(това е бившия дворец на Николае Чеушеску,но ти сигурно си малък и не го помниш него)
Препоръчвам ти да отидеш в Будапеща(столицата на Унгария) и да видиш какво се казва голяма сграда.Там се намира най-голямата административна сграда в Европа(не съм сигурен дали не е и в света) и унгарците я използват за парламент.Представлява огромен замък от 14-15 век ако не се лъжа.Но темата е за футбол и нека не се отклоняваме,че виж се пръкнал някой като Миланчо луд по унгарския футбол :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 10 апр 2007, 17:34

Mилане аз да те питам ама мисля да заложа догодина финал за ШЛ Динамо Букурещ-Клуж Напока.Ти как мислиш?Струва ли си?

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 10 апр 2007, 17:43

marto193 написа:Mилане аз да те питам ама мисля да заложа догодина финал за ШЛ Динамо Букурещ-Клуж Напока.Ти как мислиш?Струва ли си?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 10 апр 2007, 17:44

raleff написа:
marto193 написа:Mилане аз да те питам ама мисля да заложа догодина финал за ШЛ Динамо Букурещ-Клуж Напока.Ти как мислиш?Струва ли си?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ама трябва по от рано че коефицента пада

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 10 апр 2007, 17:58

milan_nikolov написа:Да, бате и не са по-лоши от нашите. Тук им е по-евтино и търсят разнообразие, затова идват по наште курорти.
Констанца е много по-голямо пристанище от Варна например.


А се сопри малко, де ... след 2-3 поста ще изкараш Анкор Ват румънска обществена тоалетна. Мамалигарите за да ни стигнат като ниво на туристическите курорти трябва да взривим Златни пясъци, Албена, Слънчев бряг, Банско и Пампорово наведнъж.

П.П. Хубаво си фен на Стяуа и считаш румънците за "братя", но това не се отнася за всички. Бил съм в Румъния още в края на 80-те и видях ... бах'ти мангалите ...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 10 апр 2007, 18:13

marto193 написа:
raleff написа:
marto193 написа:Mилане аз да те питам ама мисля да заложа догодина финал за ШЛ Динамо Букурещ-Клуж Напока.Ти как мислиш?Струва ли си?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ама трябва по от рано че коефицента пада


Не си прозорлив. По-вероятно е Динамо Букурещ- Политехника Тимишуара(да Ева и името).....
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 21:11

Първо не знам защо е определението "Мидълзбро се изгавриха със Стяуа". Да ти напомня, че Стяуа ги поведе с 0:2 и спря да играе, защото видя, че нищо не става от тях. Това, че направиха някакъв стихиен обрат е друга тема. Че вкараха накрая гол и се класираха, не значи, че са се гаврили със Стяуа. Все едно да напишеш, че Лвски се е гаврил с Динамо за това 1:0.
Второ, никъде не съм писал, че Севиля е отстранила Стяуа с помощта на съдията. Напротив, наоисах, че са по-добрия отбор и че са най-силни в турнира.
Бъзикайте се с ЧФР Клуж, ама ще си говорим после, като дойдат европейските турнири и им видите резултатите. Нали вие доскоро твърдяхте, че имали само 3 отбора, които да се представят добре в Европа. Още тогава ви написах, че ЧФР, Политехника Тимишоара и Университатя могат да играят отлично в Европа. Ще видим кой е бил прав и на кой ще се смеяли.
Колкото до Стоичков, май ще кара скоро колело, в Испания се карат много колела.
А защо не му вярвате на човека за асвалта и за всичко, все пак бил е там най-скоро.
Наричам ги братя, защото който е бил в Румъния знае колко са близко до нас в всяко едно отношение. Традиции и всичко друго.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 21:29

RobertoC написа:
marto193 написа:
raleff написа:
marto193 написа:Mилане аз да те питам ама мисля да заложа догодина финал за ШЛ Динамо Букурещ-Клуж Напока.Ти как мислиш?Струва ли си?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ама трябва по от рано че коефицента пада


Не си прозорлив. По-вероятно е Динамо Букурещ- Политехника Тимишуара(да Ева и името).....


А Уотфорд или Нюкясъл да не са по добри имена? Или пък Арсенал, звучи като някой комунистически отбор от СССР. :lol:
Или Портсмут, адски смущаващо име. :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 апр 2007, 21:31

Вие румънците сте комунисти!

Абе ти Шампионска лига не гледаш ли, гледай европейски отбори, Стяуа та Стяуа....

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 10 апр 2007, 21:31

Милане според тебе може ли Клуж да влезе в ШЛ нали уж сега са 2ри на 5точки пред Стяуа
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 10 апр 2007, 21:38

ЧФР Клуж имат най-добрата програма и е напълно възможно да е втория отбор, с Динамо, който ще играе за Шампионска лига. И със Стяуа и с Рапид са домакини, а в Клуж се играе адски трудно. Те са много силен отбор и заслужават да играят за ШЛ. Лошото е, че в този случай Рапид или Стяуа ще изгармят от европейските турнири, защото за УЕФА играе само един румънски отбор.
Знае се, че Динамо ще играе мачовете си на стадиона на Стяуа - Генча. :lol:

Да, гледам шампионска лига и ще ми е още по интерсна с 2 румънски отбора, а от по-догодина с три. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта

cron