СТЯУА БУКУРЕЩ / Румънски футбол

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 11 апр 2007, 07:36

DunavFc написа:
emevev написа:баце, явно още не си навлезнал в същината на спора.. ;) :D :D :D


Не бе просто не виждам нищо лошо от това,че момчето си обича румънският футбол.Какво лошо има в това ??? Аз пък точно за това,че си отстоява принципите го уважавам.Защо тогава не се обвиняват голям част от българите които са фенове на английските,италиянските,испанските отбори ?? Значи не може да си фен на Стяуа и на румънският футбол,а може да си фен на Барса,Реал,Арсенал,Ман юнд и т.н и всяка събота и неделя да гледаш до припадък "мега дербита" по диема +.Повечето неща които ги казва са супер точни,а вие му се нахвъляте като го наричате анти-българин,мамалигар,циганин и тем подобни.Да не би Румънският национален отбор да не е по силен от нашият ??? И аз искам да ги смажем,ама няма да стане сигурен съм,защото виждам как играят те с кеф,а как играем ние с адска мъка и то на нашият исторически стадион Васил Левски.


е, навлизаш постепенно в същината... ;)

естествено, че няма лошо да си фен на добрия футбол! ама не е хубаво да превъзнасяш посредствения.. ;) не е хубаво да си фен на Стяуа, а едва после - на ЦСКА (в случая с Милан) :!: тези, които симпатизират на Барса, Ман Юн. и т.н. го правят, понеже тези отбори показват страхотна игра, страхотни изпълнители, всяка година се борят за еврокупи.... :idea: така че сравнението ти не е резонно ;) у нас не съм срещал фенове на Шахтьор, Карл Цайс Йена или Цървена звезда... ;) (е, има фенове на МТК, ама това е друга тема) :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 11 апр 2007, 10:25

milan_nikolov написа:Дано се паднат в група румънски отбор с Манчестър и ще говорим тогава. :lol:


Къде да се паднат в една група? Юнайтед не играят за УЕФА?

П.П. Стига се излага с тая мамалигарска реклама - ще си останат мангали и в Лувъра да живеят!
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 11 апр 2007, 19:00

milan_nikolov написа:Като гледам колко чужди отбори имаш в сигнатурата си, на мен ли ми викате, че не съм българин? :lol:

Ми за разлика от теб съм фен на само един български отбор. А не като теб на Стяуа и Рапид....
Да си сложа userbars на Цска, Литекс, Славия и Локо ли? Четеш ли си простотиите които пишеш?

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 11 апр 2007, 19:26

GIGGS написа:
milan_nikolov написа:Дано се паднат в група румънски отбор с Манчестър и ще говорим тогава. :lol:


Къде да се паднат в една група? Юнайтед не играят за УЕФА?

П.П. Стига се излага с тая мамалигарска реклама - ще си останат мангали и в Лувъра да живеят!


Ще има 2 тумънски отбора в лигата, ама и това не знаете. :lol: Нали си гледате само английското и не ви дреме за друго.

Динамо ще вземат Зе Ронерто, бразилец от Ботафаго. :lol: Ще дадаат над 3 милоона евро за него.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 11 апр 2007, 20:24

А ти румънското ли искаш да гледам? Не съм мазохист.
Щели да купят за 3 милиона евро цял бразилец? Бравос! 'А та светна у нашенско колко бразилероси има?

П.П. А стига се излага, че те вземат за мезе, ама с тая мамалига - интереса е кратък
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 11 апр 2007, 21:43

Тия бразилци в нашенско и в Румънското са коренно различни обаче. Бразилеца Елтон на Стяуа идва от Коринтианс Сау Пало и го знае цяла Бразилия. Натчичат го "Бразилския Марадона". Този, който Динамо го иска е стщо популярен в Бразилия. Тия наште ги взимаме от плажовете направо. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mandja
Мнения: 1437
Регистриран на: 02 май 2006, 14:22
Местоположение: Срещу сектор Г на ст.Георги Аспарухов

Мнениеот mandja » 11 апр 2007, 22:01

Бразилеца Елтон на Стяуа идва от Коринтианс Сау Пало и го знае цяла Бразилия. Натчичат го "Бразилския Марадона"

Кой го нарича така? Майка му?
Вдигни гард за своя град!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 11 апр 2007, 22:02

mandja написа:
Бразилеца Елтон на Стяуа идва от Коринтианс Сау Пало и го знае цяла Бразилия. Натчичат го "Бразилския Марадона"

Кой го нарича така? Майка му?


И съседи и партьора му по карти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
GIGGS
Мнения: 563
Регистриран на: 04 апр 2007, 12:44

Мнениеот GIGGS » 11 апр 2007, 23:14

milan_nikolov написа:Тия бразилци в нашенско и в Румънското са коренно различни обаче. Бразилеца Елтон на Стяуа идва от Коринтианс Сау Пало и го знае цяла Бразилия. Натчичат го "Бразилския Марадона". Този, който Динамо го иска е стщо популярен в Бразилия. Тия наште ги взимаме от плажовете направо. :lol:

Ти въобще четеш ли какви глупости пишеш? Бразилският Марадона? В Стяуа? ](*,) ](*,) ](*,)
Милане, смени тревата и антифриза ...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 12 апр 2007, 08:24

Нали си спомняте, че и Хаджи беше "Марадонас на Карпатите", така че какво се чудите, че Марадона може да играе в Румъния. :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
brighton rock
Мнения: 579
Регистриран на: 17 мар 2006, 00:53

Мнениеот brighton rock » 12 апр 2007, 08:57

всички футболисти в румъния са "марадона от майната си"! толкова са добри, че направо трябва всички да си сменят малкото име на марадона!
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 12 апр 2007, 09:04

да не говорим за Стяуа Хуниорс, Рапид Юнайтед и Динамо Плейт :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 12 апр 2007, 13:47

И Рилски спортист Самоков :lol:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Луко
Мнения: 845
Регистриран на: 10 дек 2006, 17:28

Мнениеот Луко » 12 апр 2007, 14:03

Добре, че е Милан във форума да ни разсмива с изцепките си."Бразилският Марадона" е най-новото ти творение :lol: Чувал съм за Меси, че е считан за новия Марадона, ама тоя циганин дето викаш е много съмнителен :?
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
And the reds go marching on, on, on.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 апр 2007, 14:08

Да се готви "аржентинския Пеле".
:lol:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron