НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 2

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 29 сеп 2006, 16:45

СЪСТАВ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР:
Вратари: Георги Петков (Левски), Димитър Иванков (Кайзериспор)
Защитници: Радостин Кишишев (Чарлтън), Ивайло Петков (Анкаргюджу), Станислав Ангелов, Елин Топузаков, Лусио Вагнер (Левски), Валентин Илиев, Александър Тунчев (ЦСКА), Росен Кирилов (Литекс)
Халфове и нападатели: Стилиян Петров (Астън Вила), Георги Пеев (Динамо К), Здравко Лазаров (Ерджъйеспор), Светослав Тодоров (Уигън), Чавдар Янков (Хановер), Благой Георгиев (Цървена звезда), Валери Божинов (Ювентус), Зоран Янкович (Далиен), Мартин Петров (Атлетико М), Димитър Бербатов (Тотнъм), Йордан Тодоров (ЦСКА), Димитър Телкийски и Христо Йовов (Левски)
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 29 сеп 2006, 17:01

Дано .... Ст.Ангелов да играе така както и в Левски...........момчето е в силата си. Абе надявам се да се получи хубав мач с Холандия

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 29 сеп 2006, 20:26

Йол: Няма смисъл Бербатов да играе срещу Холандия

Мениджърът на Тотнъм Мартин Йол заяви пред английските медии, че няма смисъл българският нападател Димитър Бербатов да се връща в страната си и да участва в предстоящите европейски квалификации на "трикольорите'" срещу Холандия и Люксембург.

Двубоят срещу фаворита в групата ни е на 7-и октомври на националния стадион "Васил Левски", а визитата на Люксембург е четири дни по-късно. Както е известно, нападателят има травма в адукторите, заради която не е играл за Тотнъм от близо месец.

"Не спирам Бербатов да пътува за София, ако има нужното желание, но просто не виждам смисъл. Нека и там го прегледат лекарите, но едва ли ще установят нещо по-различно от нас. Той просто не е готов за игра и не смятам, че е нужно да играе за България, а да не играе за Тотнъм", коментира холандският мениджър на "шпорите".

Бербатов не взе участие и в снощия двубой - реванш от първия кръг на турнира за Купата на УЕФА срещу Славия (Прага). Английският тим спечели нова победа, отново със същия резултат - 1:0 и по този начин се класира за груповата фаза на надпреварата с общ резултат от двете срещи 2:0.


Само да вметна, че Йол е холандец....
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 29 сеп 2006, 20:34

Излишни провукации .......... изненадваш ли се от това???? Спомням си какво беще преди мача с Румъния .... тонове хартия се изписа и накрая се видя какво стана.............. стойка "Г" .... въпреки че Холандците не са Румъния......... и ако се няведем прекалено ниско ...ще ни заболи доста!!!! колкото до Йол ..... Тотнъ не върви мноо добре..... може скоро да има раздвижване :?:
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 29 сеп 2006, 21:03

А, изобщо не се изненадвам. Макар че все пак от холандците не очаквам такива балкански номера.
Но пък Йол едва ли се интересува толкова от националния си отбор, просто го е яд, че заради тия мачове не може да използва Бербатов вече почти месец. И главата му като нищо ще хвръкне...
Изображение

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 29 сеп 2006, 21:08

Искренно се надявам Бербо да се оправи и възстанови бързо ..... що то и за него и за нас не е хубаво той да е на резервната скамейка,а незнам до колко е сериозна контузията му???? след последния мач на национала се говореше за някакво разтежение ........ но така и не ми стана ясно????
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 30 сеп 2006, 08:29

stu написа:Искренно се надявам Бербо да се оправи и възстанови бързо ..... що то и за него и за нас не е хубаво той да е на резервната скамейка,а незнам до колко е сериозна контузията му???? след последния мач на национала се говореше за някакво разтежение ........ но така и не ми стана ясно????
Той си беше с контузия още преди мача с Румъния и все още не си обяснявам защо Стоичков го пусна в игра... От една страна не беше в състояние да помогне на отбора, а от друга - контузията му се влоши. Някой ако има разумно обяснение, ще съм му благодарен да го сподели тук...
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 30 сеп 2006, 10:45

Стоичков и разумно обяснение? Да, да...
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 30 сеп 2006, 10:58

Бербатов дори и да се възстанови физически, без игрова практика едва ли ще бъде много полезен. Да видим дали ще се появи срещу Портсмут утре. Иначе холандците от началото на квалификациите не ме впечатляват особено, притеснява ме единствено Робин ван Перси. Робен не е във форма и това си пролича на мача Левски - Челси.

Потребителски аватар
acf
Мнения: 44
Регистриран на: 22 юни 2006, 18:20
Местоположение: sofia

Мнениеот acf » 30 сеп 2006, 14:00

някой случайно да знае кога се пускат билетите за мача???
надявам се стадиона да е пълен и сички да подкрепим момчетата, те го заслужават!!! :D
viola nel cuore,gigliato nell'anima,fiorentina per sempre!!!

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 30 сеп 2006, 14:20

Още не са обявили кога пускат билетите. Но че ще има големи опашки е сигурно.
Изображение

Потребителски аватар
acf
Мнения: 44
Регистриран на: 22 юни 2006, 18:20
Местоположение: sofia

Мнениеот acf » 30 сеп 2006, 15:18

аха,аз затва питам че да знам да съм по-раничко там :wink:
viola nel cuore,gigliato nell'anima,fiorentina per sempre!!!

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 30 сеп 2006, 21:29

Абе искам да ви попитам :shock: ....... като гледате как се развива ситуацията в националния отбор на някой идват ли му свежи идей???
Питам аз дали съвсем случайно не си го натресохме сами, демек Втория....... Иван Славков само че в Представителния отбор??
и има ли изобщо някой който в момента да подкрепя "стратегическия" футбол на живата ни легенда Стойчков????
Не ви ли намирисва на Една ......... Некадърност и Безпомощност??
първото най-много ме плаши .... може да е бил страхотен футболист, но съвсем не е такъв тренйор ...... то всъщност може ли да се става тренйор на национален отбор или какъвто и да е отбор със Средно Образувание(ако го е взел)???? :?: :?:
same shit.............different day!!!!

Изображение

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 30 сеп 2006, 21:42

Пич, пише се образование ;) С "у" е съвсем друга дума. Освен това се пише Стоичков, не Стойчков ;)
Взел го е, как да не го е взел. Даже сега е студент в НСА :lol: За да стане треньор му трябва лиценз. За да се придобие този лиценз не е нужно да си завършил висше.
КЗЛибия

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 30 сеп 2006, 21:52

О благодаря за урока по правопис "ПИЧ" ........ и май не си мнооо запознат как Стоичков влезе в НСА и как се сдоби с лиценз!!!
аналог..............по същия начин се сдоби и с Прословутата си "СИНЯ ЛАМПА".
о................и си наври правописа някъде където ...... !!!!!
same shit.............different day!!!!

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта

cron