НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 2

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 12 мар 2007, 12:22

О, Господи, какво доказателство

Айде като намериш по-добро доказателство от юбилейната официална анкета на Международната Федерация по Футболна История и Статистика-асоцииран член на ФИФА тогава да говорим-става ли?
Господи,не мога да се начудя и на твоята,и на другите стоичковисти наглост.Абе вие за какви се мислите?Сериозно ли смятате,че вашето маловажно и незначително становище има по-голяма тежест от това на такава официална институция?В тази анкета са участвали най-големите европейски играчи,треньори,коментатори за последните 30-40 години.Това е тяхното мнение.Вие какви сте,кои сте,въобще на какво отгоре се правите на ударени?!Някой от вас играл ли е професионален футбол?Водил ли е отбор в елитно първенство?Или поне да има спомени за играчи като Жирес и Конти,да речем-просто като пример,колко и кога сте ги гледали-поне двама от тези в класацията?!И се имате за нещо повече от хора,чийто живот е минал в елитния европейски футбол та на това отгоре ми спорите какво доказателство била тая анкета?!
А вместо да му броите на Стоичков медалите и ритончетата едно да бяхте проумели-футбола е колективен спорт.Не играчите-отборите печелят трофеи.Затова и Дунга например не е по-велик от Сократес,да кажем.Но с наследствената ви мания да броите петолъчки и ударни рекорди това никога не ще проумеете.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 12 мар 2007, 12:26

Anarion написа:
О, Господи, какво доказателство

Айде като намериш по-добро доказателство от юбилейната официална анкета на Международната Федерация по Футболна История и Статистика-асоцииран член на ФИФА тогава да говорим-става ли?


Боже мой, ти наистина ли си вярваш :shock: Искаш да ми кажеш, че някаква анкета има по-голяма тежест от спечелването на КЕШ, "Златната топка", КНК, 4-тото място в света, голмайстор на световно първенство и т.н. :?: :?:
Извинявай, ама ти наистина не си добре, ако си вярваш.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 мар 2007, 12:29

Не! тази анкета доказва, че Гунди е пред Стоичков и в класации, които не са правени от Левскари!
нали все искате доказателства - ето ви!
Сега можеш да им напишеш един гневен мейл, че нищо не разбират! :lol:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 12 мар 2007, 12:29

А ето го и най-добрият италиански футболист...
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 12 мар 2007, 12:32

Само един въпрос - защо в анкетата Bestfootballer(за която са пълни вашите форуми с призиви за масово гласуване на левскари в нея, с цел Гунди да изпревари Стоичков) единствения българин, който беше включен бе Стоичков :?: ....... Та някои се налагаше да се молят на колене за да бъде включен Гунди, та да може да опорочите и тази анкета с фанатичния си вот :wink:

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 12 мар 2007, 12:33

някаква анкета

Ама в тая анкета присъства и самия Стоичков...Обаче щом е "някаква",значи това няма никаво значение-нали така?!
Някакви там най-изявени играчи,треньори,анализатори за последните десетилетия в Европа...
И по същество-какъвто ще да е Стоичков,каквато ще да е анкетата-ИСПАНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ?
Въпрос по същество,отговор по цесекарски...
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 мар 2007, 12:34

Доколкото знам в едно допитване за 20 век в Италия - футболист на века стана чичо Франко Барези. :lol:
И пак, доколкото съм запознат този човек няма нито една от 4-те Световни титли на Италия. :lol:
И още - Чичо франко беше нареден след папа Йоан Павел Втори, за най-известна личност в Италия...
Е, кажете тези класации не са ли поръчвани от Миланисти и Берлусконци... :lol: :lol: :lol:
П.П. Франко Барези е един от най-добрите, коитосъм имал удоволствието да гледам...

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Vute » 12 мар 2007, 12:34

Delija написа:Само един въпрос - защо в анкетата Bestfootballer(за която са пълни вашите форуми с призиви за масово гласуване на левскари в нея, с цел Гунди да изпревари Стоичков) единствения българин, който беше включен бе Стоичков :?: .........:
Точно защото такива анкети са смешни и нереални...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 мар 2007, 12:36

И по същество-какъвто ще да е Стоичков,каквато ще да е анкетата-ИСПАНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ?

Отговор ще получиш ама друг път. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 12 мар 2007, 12:36

Stinkata написа:
Delija написа:Само един въпрос - защо в анкетата Bestfootballer(за която са пълни вашите форуми с призиви за масово гласуване на левскари в нея, с цел Гунди да изпревари Стоичков) единствения българин, който беше включен бе Стоичков :?: .........:
Точно защото такива анкети са смешни и нереални...


Значи щом Гунди го няма в дадена анкета, то тя е смешна и нереална :!: Реални и истински са само анкетите, където Гунди е преди Стоичков.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 мар 2007, 12:37

:lol: :lol: :lol: Ех,липсваха ми идиотските сравнения стил Дели. :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 12 мар 2007, 12:38

Ох,Дели,много ви боли за тая анкета в bestfootballer.com, нали?!Нека,нека...Само две подробности:
- между двете анкети и дума не може да става за сравнение-нито като авторитет,нито като начин на гласуване и провеждане
- аз бях този,който поиска Гунди да бъда включен.Само дето не съм молил никого-просто пратих на английски биографията на Гунди на админа.Той не знам да е бил левскар,пък го включи...
Но пъ същество те питам-онзи испанец прав ли е или не?Това ми отговори,вместо да се тръшкаш.
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 12 мар 2007, 12:44

Ти ли си автора на онази фанатична статия, която заля сините форуми, и на която се подиграва сума народ(където се призоваваха братята да изпълнят своя исторически дълг и да гласуват и разспространяват новината за тази анкета навсякъде, където има левскари и прочее болни измишльотини в коминтерновски стил ) :?:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 12 мар 2007, 12:46

И още нищо - не е нужно някой да се моли Стоичков да бъде включван в подобни анкети. Просто защото го знаят навсякъде по света. За разлика от някои други анонимници :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 мар 2007, 12:46

Антоне,хубав отговор получи за испанеца... :lol:

:lol: А това последното ме уби при положение,че световните футболни капацитети сложиха анонимника доста по-напред от Харманлийското чудо... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron