Статут на "Вечното дерби"

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 10:07

Един град не е нацията, за да питам в Пловдив. Единствените два отбора, за които има разделение в национален мащаб са Левски и ЦСКА. И не, защото единият отбор се казва Левски. Аз не смятам всяко различно от моето мнение за странно.
Странно ми е, при положение, че имаме десетина отбора с имена на герои, този който ползва абревиатура за име да претендира за имената на другите.
Наричате името си "Свещенните 4 букви".... Защо петните нещо наистина свято, каквото Кирилицата?
П.П. Къде се въртиш "като курва на Околовръстното" си е твоя работа.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот svo » 22 юли 2008, 10:23

Аман от килифарефските ти номера #-o #-o #-o Въртиш се отново и отново :qipan: :qipan: :qipan: Разделението ще бъде налице винаги. Но не трябва да се замесва името на национален герой. Казвам го за пореден път. Интересно ми е как ще го извъртиш сега :qipbl: :qipbl: :qipbl:
Репертоарът ти е леко ограничен и имам едно-две предположения, но да видим :qipag: :qipag: :qipag:
Това ти как наричаш ЦСКА си е твой проблем. Аз никога и никъде не съм го наричал свещени 4 букви [-X [-X [-X Интерпретациите по този въпрос си ги остави за себе си :idea: Тя, кирилицата, се петни и от словоблудства, като твоите, но едва ли ще постигнем душевен мир ако няма и такива въртиопашки като теб :idea:
Stinkata написа: П.П. Къде се въртиш "като курва на Околовръстното" си е твоя работа.

А това изречение показва, че от въртенето ти е се е завило свят :qipad:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 10:25

svo написа:Аман от килифарефските ти номера #-o #-o #-o Въртиш се отново и отново :qipan: :qipan: :qipan: Разделението ще бъде налице винаги. Но не трябва да се замесва името на национален герой. Казвам го за пореден път. Интересно ми е как ще го извъртиш сега :qipbl: :qipbl: :qipbl:

Този път, ти ще го извъртиш:

svo написа:Защо имам против? Много просто - защото не трябва името на национален герой да е повод за разделение на нацията :idea:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот svo » 22 юли 2008, 10:28

и кое тук е извъртане. Имам предвид за друг освен за твоята извратена логика :?:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 10:36

не трябва името на национален герой да е повод за разделение на нацията


не трябва да се замесва името на национален герой

На теб еднакво ли ти звучат двата цитата?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот svo » 22 юли 2008, 10:42

Започва да ме съмнява, че претенциите ти за интелигентност са силно преувеличени #-o #-o #-o
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот nacho » 22 юли 2008, 10:45

не е проблем името а това че се опитвате да го приватизирате,самия ви смешен собственик се репчи-ние сме Левски значи сме България,че и отбор на народа се писахте,ега ти наглоста :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 11:04

Отборът ни е съществувал преди Батков, ще съществува и след него. Когато са го създавали, хората са имали съвсем чисти помисли и, според мен са създали нещо добро.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот BAt e venci » 22 юли 2008, 11:31

А за Ботев какви са обидните ви песни?


Много сте ЖАЛКИ!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 11:34

Говорим за спорт. Батко, петнят името единствено тези, които играят нечестно. Освен това, при нас става въпрос за десетина отбора, не само за един от двата гранда... А това, че имате претенции само към Левски София, показва на какво ниво сте...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BAt e venci
Мнения: 4073
Регистриран на: 05 фев 2007, 22:12
Местоположение: GB IN BG
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот BAt e venci » 22 юли 2008, 11:35

Batkoto написа:за Ботев нямаме обидни песни... те не ни мразят,така както вие :qipad:



Е минали сте се......

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 11:38

Batkoto написа:......докато цялата държава при всяко дерби слуша КЗЛ
Ти какво предлагаш?
Аз предлагам да си закриете отбора и държавата ще престане да ви слуша простотиите...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Wallace » 22 юли 2008, 11:39

Баток, неадекватността ти, изразена с горното мнение вече бие жестоко високите етажи. Тъй, да видим от къде да започна:
1. Боливар е световно известна личност и да го свързваш с първобитния строй е доста нелепо;
2. Това, че вие петните името на Апостола, не е наш проблем, а Ваш. Не ние куркаме за щяло и не щяло. Ти какво предлагаш -да се прекръстиме на "Витоша" отново ли?
Бреййййййййй - заради една шепа хора, ние да се съобразяваме. Много нахитряхте вие армейците? Знам, че тъгувате за миналото си, когато Сивите кардинали на партията преименуваха и затриваха отбори, но в момента реалностите са други. Левски си е Левски и ако ви притеснява - мен грам не ме интересува. Оправяйте се, както сметнете за добре!
3. Вие също петните името на българската армия, защото се чуват неприятни неща по стадионите, благодарение на вашето име. (Това по твойта железна логика).
Тъй като живеем, смея да кажа в свободна държава (не знам до колко е демократична) от какъв зор искаш да наложиш мнението, че трябва да си сменяме името.
И да речем си го сменим отново на "Витоша". гарантирам ти, че нито един Левскар няма да се идентифицира с това име. Нещо повече - нито един ЦСКАр няма да ни псува на "Витоша". Пак ще си останем Левскари и ЦСКАри. Това е стериотип, който е наложен с времето и не можеш да разрушиш.
Но имайки предвид засливащата се носталгия по миналото ви, не се очудвам, че искате пак да сменяте имена!
Бяха ви дадени и примери от Холандия (световно неизвестния Вилем 2), Франция, Италия, Шотландия. Вие и тях не приемате?
Това, че вие псувате Апостола, защото според вас така е прието си е проблем лично ваш и показва културата ви. Ние пеем песни с любов към това име. :qipad:
Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот nacho » 22 юли 2008, 11:41

Stinkata написа:
Batkoto написа:......докато цялата държава при всяко дерби слуша КЗЛ
Ти какво предлагаш?
Аз предлагам да си закриете отбора и държавата ще престане да ви слуша простотиите...
а защо вие не го закриете вашия да не дразните хората :qipae:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Статут на "Вечното дерби"

Мнениеот Stinkata » 22 юли 2008, 11:43

Все едно аз да дойда у вас и да те изгоня, защото ме дразниш... А и на вас малко ви остава. По-лесно ще е... Даже някои от вашите са се примирили...
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron