ТОТНЪМ

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

БЕРБАТОВ ГОВОРИ

Мнениеот itsoVIII » 08 ное 2007, 09:07

Поставено преди МИНУТИ в ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ НА ТОТНЪМ и СЛЕД КОНФЕРЕНЦИЯТА НА РАМОС, т.е. най-последната новина за Тотнъм преди днешния мач с Апоел ( Тел Авив )
Хуанде Рамос е пределно ясен, че иска играчи в клуба, които се предани на клуба, и Димитър Бербатов се поставя в тази категория.
Нападателят твърдо опровергава РЕПОРТЕРСКИТЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, че той си търси ново място далеч от Уайт Харт Лейн.
Българският национал реши да говори след като един вестник прокламира, че неговият баща Е КАЗАЛ, че Бербатов иска да напусне клуба - нещо, което Димитър настоява, че е далеч от истината.
"Аз не обичам да говоря толкова много и не искам да бъда опозорен или във вестниците," казва нападателят. "Аз искам да играя футбол."
"Написано е адски много материал, че аз напускам. АЗ НЕ СЪМ КАЗАЛ НИЩО ДОСЕГА, НО СЕГА ТЕ ВЪВЛИЧАТ СЕМЕЙСТВОТО МИ, и аз не мога да позволя това. Когато някой пише лъжи за моето семейство, Аз би трябвало да съм въвлечен."
"Аз съм самостоятелен човек, когато искам да говоря, аз ще говоря и ще ви кажа истината, без значение колко трудно е. Затова сега аз говоря."
"Искам всички да знаят, че аз съм играч на Тотнъм, обичам клуба и всеки в клуба. Аз невинаги се усмихвам толкова често, но това не ме прави лош човек."
"Не се усмихвам, защото сме близо до дъното на таблицата и не играем добре досега - аз също не играех добре."
"Най-лошото нещо е когато някой започне да пише лъжи и когато хората виждат написаното, започват да го вярват.Това наистина е най-лошото нещо."
"Аз искам само да кажа, че аз съм тук, щастлив съм тук и ще помогна на клуба по всякакъв начин, по който мога", добавя той, преди да изрази своята благодарност и невероятната подкрепа на феновете, която те му дадоха от неговото пристигане от Байер Леверкузен през лятото на 2006"
"Феновете обичат клуба и те са били винаги зад мен, откато се появих в игра за отбора за първи път. Аз оценявам най-много тяхната подкрепа и искам да им кажа, че АЗ НЯМА ДА ХОДЯ НИКЪДЕ"
"Аз имам договор, и ще дам най-доброто от себе си. Засега не всичко върви добре за мен, защото всичките тези ПИСАНИЯ във вестниците размътваха главата ми и аз изгубих моята концентрация."
"Не искам да виждам повече моето име във вестниците. Аз просто искам да играя футбол и да се наслаждавам. Когато видя неща във вестника, в който някой казва лъжи за баща ми, как бих могъл да остана спокоен? Разочарован съм и не разбирам как някой може да напише нещо подобно - това е ЛЪЖА."
"Да се въвлече моето семейство в цялата тази помия е най-големия грях"
http://www.tottenhamhotspur.com/news/ar ... ksout.html
Аз си мисля, че Бербатов може да стане и да постигне много с новия треньор и с този отбор на Тотнъм. Трябват им 2-3ма нови играчи - крило, плеймейкър и вратар. Смятам, че това ще стане през зимния трансферен прозорец. Пък и имат 26 КРЪГА ДО КРАЯ.
Последна промяна от itsoVIII на 08 ное 2007, 10:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 08 ное 2007, 10:11

РАМОС: БЕРБАТОВ МОЖЕ ДА СИ ТРЪГНЕ


Новият мениджър на Тотнъм Хуанде Рамос направи шокиращо изявление, в което призна, че ще позволи на Димитър Бербатов да напусне тима, ако той се чувства нещастен.


26-годишният нападател показва слаба форма от началото на сезона и според медиите на Острова иска да напусне „Уайт Харт Лейн” възможно най-скоро.


Манчестър Юнайтед проявява сериозен интерес към капитана на българския национален отбор, а неговият мениджър Емил Данчев бе в Англия през тази седмица за разговори относно бъдещето на клиента си със спортния директор Деймиън Комоли.


Хуанде Рамос заяви, че иска състав, който е напълно отдаден на Тотнъм и ако Бербатов не иска да бъде част от този колектив, то той е свободен да си тръгне.


„Вярвам, че не можеш да накараш някой да остане в отбора, ако той не иска”, сподели испанецът. „Това не е добре нито за отбора, нито за играча, така че няма да стоя на пътя на някой, ако той иска да си тръгне”.


Бербатов бе остро критикуван за отказа си да загрява по време на мача с Нюкасъл, когато бе резерва и се наложи да влезе през второто полувреме.


Това явно не се е харесало на строгия испанец, който иска от Бербатов пълно себераздаване за Тотнъм.


„Мисля, че Бербатов е щастлив, но това е въпрос, който трябва да зададете на него”, допълни Рамос. „Той е играч на Тотнъм и трябва да помага и да подкрепя тима”.


Данчев: Митко рано или късно ще отиде в по-силен отбор

Засега Бербатов остава в Тотнъм, потвърди мениджърът му

"Димитър Бербатов засега остава в Тотнъм, но рано или късно той ще премине в по-силен отбор, без разбира се да подценявам "шпорите", заяви пред "Топспорт" Емил Данчев.

Той не пожела да коментира по-подробно разговорите, които проведе в Лондон с ръководството на Тотнъм относно бъдещето на нападателя. Данчев се завърна преди два дни от британската столица.

"Вие сте последната българска медия, пред която говоря за Бербатов. Тази тема я затварям, защото някои "журналисти", които вероятно не са се събличали в часовете по физическо, изопачиха доста новини, свързани с Митко", добави мениджърът.


БРАТЪТ НА БЕРБАТОВ: МИТКО ИСКА В МАН ЮНАЙТЕД


Нападателят на Тотнъм Димитър Бербатов отчаяно иска да премине в Манчестър Юнайтед през ануари.


Наставникът на „шпорите” Хуанде Рамос заяви вчера, че не иска да държи българина на „Уайт Харт Лейн” против волята на състезателя, а днес братът на Митко – Асен Бербатов разкри, че капитанът на българския национален отбор иска да премине на „Олд Трафорд”.


„Според мен, Тотнъм става. От друга страна, нещата в Манчестър биха били по-добре, много по-добре.”


„Ако Юнайтед го иска, мисля, че трябва да отиде. Време му е. Той вече няма какво да постигне в Тотнъм”, продължи той.


Очаквайте подбробности!
Изображение

Потребителски аватар
Lup4o
Мнения: 114
Регистриран на: 21 фев 2006, 14:40
Контакти:

Мнениеот Lup4o » 08 ное 2007, 10:23

Айде и брата се изказа...
Очакваме коментара на стринката!

Пожелавам успех на Бербатов.
SCORESCENE.ORG
РЕЗУЛТАТИ В РЕАЛНО ВРЕМЕ!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 08 ное 2007, 18:34

Бербатов е вкарал втори я гол при гостуването на АПОЕЛ ТА.В момента Тотнъм водат 2-0 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 08 ное 2007, 21:15

Казах ви, че имам предчувствие - Бербатов ще остане и ще стане легенда на Тотнъм. Имат достатъчно шансове - 26 кръга до края.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 08 ное 2007, 21:38

itsoVIII написа:Казах ви, че имам предчувствие - Бербатов ще остане и ще стане легенда на Тотнъм. Имат достатъчно шансове - 26 кръга до края.


Ще остане само до края на сезона и няма да стане никаква легенда :roll: изпусна шанса си да отиде в голям отбор,Ман Ю като го искаха нетрябваше да се чуди и да показвя лоялност в онзи момент.

Това го казвам въпреки че съм фен на Арсенал,ако беше отишъл в Юнайтед щеше да има шансове да спечелие трофеи :wink: :idea:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 09 ное 2007, 11:17

Има време, ще видим. Ето ЧАСТ от Интервюто на Пойет пред английски медии, цитиран от http://www.sport1.bg:
"Голът на Бербатов бе важен за всички - коментира Пойет. - Видяхме най-доброто от Берба. Той искаше да видим точно това и ние нямаме съмнения. Той е щастлив."

Цялото интервю на този линк:
http://www.sport1.bg/sport1/node/71355

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 09 ное 2007, 14:29

Специалитета на Бърбътов - голям срещу малките, и малък срещу големите. :? :?

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 09 ное 2007, 14:37

Английските медии отново намериха кусури на българския нападател на Тотнъм Димитър Бербатов. След като обяви, че остава в клуба и му се врече в любов, Бербо отбеляза и третия си гол за сезона, в турнира за Купата на УЕФА.
И това обаче не се оказа достатъчно, за да зарадва журналистите на Острова. Днес „Телеграф” пише, че „Бербатов е направил най-безцелното отпразнуване на гол”, а „Дейли Мейл” смята, че „българинът трябва да поработи още доста, за да върне усмивката си”.
„След като представянето му отново не бе на нормалното ниво, българският нападател не успя с езика на тялото си да убеди никого, че ще остане предан на този отбор за в бъдеще,” пише Оливър Браун в „Телеграф”.
Изданията в Англия се надпреварват да отбелязват как Бербатов е бил нервен и е излял яда си върху Роби Кийн и Аарън Ленън при техни грешни отигравания.
„Мейл” все пак смята, че Бербатов и без това не е от най-бурните в изразяването на радостта си от гола. Всекидневникът пише, че „реакцията от попадението отразява думите му, че слабата форма е причина за мрачното настроение”.
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 09 ное 2007, 16:32

Делия, не можем да го виним човека - в нашия отбор ( имам предвид националния ) играят само "малки и средни хора", без цели, само да вземат парите. Какво би могъл да направи, като само 2-3-ма от 11 играят що-годе на ниво срещу мобилизиран и организиран тим? Най-много равен. Ми няма си късмет с отборите и тва е.

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Re: цитат

Мнениеот valka » 09 ное 2007, 17:32

Delija написа:Специалитета на Бърбътов - голям срещу малките, и малък срещу големите. :? :?

има нещо такова :roll: особено от известно време... :roll:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 10 ное 2007, 12:41

Рамос вече не говори за ШЛ, а само за Купата на Уефа за следващата година ( според него това е ПОСТИЖИМА ЦЕЛ - справка - http://www.tribalfootball.com ). Това автоматично означава на близо 90%, че Бербатов като нищо МОЖЕ ДА НАПУСНЕ ПРЕЗ ЛЕТНИЯ ТРАНСФЕРЕН ПРОЗОРЕЦ.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 10 ное 2007, 12:43

То Бербатов ще напусне,но дали ще е зимата или лятото не се знае
до колкото знам е имал уговорка,че ако отборът не се класира за ШЛ ще го прададат
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 10 ное 2007, 12:47

Днес съм малко мързелив и няма да преведа новите "клюки" и цитати от Рамос... съответно с линковете за потвърждение:wink: Горното мнение беше обощаващо от прочетеното от мен сутринта и съответно мой коментар и мнение. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 10 ное 2007, 14:44

Екипа на ГОНГ преведе материала Бербо и компания от http://www.tribalfootball.com със 12 часово закъснение.... :shock: :? Все пак явно Рамос наистина си разбира от работата и в Тотнъм май са тръгнали по верния път. :lol: 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron