ТОТНЪМ

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 05 апр 2007, 19:43

А обеснете ми как стаа тая работа Митко Бербатов да играе супер много добре за Тотнъм и да го хвалят в Англия а сега и в Испания заради мача а за националния отбор да направи лош мач защото точно такъв беше мача му срещу Албания
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 06 апр 2007, 10:17

Levski Sofia написа:А обеснете ми как стаа тая работа Митко Бербатов да играе супер много добре за Тотнъм и да го хвалят в Англия а сега и в Испания заради мача а за националния отбор да направи лош мач защото точно такъв беше мача му срещу Албания


чудя се ти какво правиш в темите за футбол ,извини ме но тази игра ти е доста непозната .. :roll:
ЦСКА

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 06 апр 2007, 11:43

Минимална загуба за Тотнъм на „Санчес Писхуан”

Английският Тотнъм с българския нападател в състава си Димитър Бербатов допусна минимална загуба с 2:1 като гост на Севиля в първи четвъртфинал в турнира за Купата на УЕФА. Това означава, че ни очаква много интригуващ реванш на „Уайт Харт Лейн”. „Шпорите” откриха веднага след първия съдийски сигнал. Митко Бербатов пусна хитро една топка към Роби Кийн, ирландецът се озова сам срещу Палоп, стреля, вратаря изби неговия удар, но при добавката Кийн бе безпощаден. Севилци бяха доста изненадани от този бърз гол и в началните минути англичани контролираха събитията на терена.

Постепенно момчетата на Хуанде Рамос се окопитиха и в 19-ата минута при едно излизане на Адриано сам срещу Робинсън, реферът Ален Хамър отсъди спорна дузпа за нарушение на стража срещу бразилеца. Фреди Кануте застана зад топката и бе безпогрешен, прострелвайки долния ляв ъгъл на Робинсън. Това попадение даде криле на домакините и те започнаха непрестанно да атакуват „шпорите”. Нападателите на Мартин Йол пък оставаха изолирани в големи интервали в мача и „шпорите’ се ориентираха на контраатаки. В 35-ата минута отново кануте опита да простреля бившия си клуб, но Робинсън действа умело. Английският национал обаче капитулира минута по-късно. Защитата пред него не действа умело при едно центриране в наказателното поле и Александър Кержаков се възползва отбелязвайки с глава за 2:1. При този резултат завърши и първата част, въпреки че до нейния край имаше няколко опасни атаки и за двата отбора. Неприятни сцени се разиграха към средата на тази първа част, когато се стигна до сблъсъци на феновете на Тотнъм с полицията.

Втората част не беше чак толкова интригуваща. Изглеждаше, че Тотнъм се е пооткрил, но англичаните не поеха големи рискове, явно доволни и от такова развитие на срещата. Севиля също заигра по-предпазливо и не успя да стигне до трети гол, който да реши до голяма степен изхода от четвъртфинала. Все пак Адриано и Кануте от домакините пропиляха нелоши положения, а за гостите шанс за втори гол пропиля Роби Кийн.


Гледай репортаж от тази среща във Видео секция на SPORTAL.BG

Севиля – Тотнъм 2:1

0:1 – Кийн (3)
1:1 – Кануте (19-дузпа)
2:1 – Кержаков (36)

Севиля: Палоп – Алвеш, Наваро, Ескюде, Давид (Драгутинович) – Навас, Поулсен, Ренато (Марти), Адриано – Кануте, Кержаков
Старши-треньор: Хуанде Рамос

Тотнъм: Робинсън – Сталтери, Доусън, Шимбонда, Лий Пьо – Ленън (Малбранк), Зокора, Джинъс, Таино (Гали) – Кийн, Бербатов
Старши-треньор: Мартин Йол

Жълти картони: Давид (С), Робинсън, Пьо, Таинио, Зокора (Т)


Съдия: Ален Хамър (Люксембург)

Стадион: „Рамон Санчес Писхуан”, Севиля
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 06 апр 2007, 12:00

skorpinoks написа:
Levski Sofia написа:А обеснете ми как стаа тая работа Митко Бербатов да играе супер много добре за Тотнъм и да го хвалят в Англия а сега и в Испания заради мача а за националния отбор да направи лош мач защото точно такъв беше мача му срещу Албания


чудя се ти какво правиш в темите за футбол ,извини ме но тази игра ти е доста непозната .. :roll:

Хаха аз незнам ти какво правиш в тази тема защото по отбора който си избрал да подкрепяш си личи че абсолютно нищо не разбираш.
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 06 апр 2007, 17:29

ДА СЕ ИЗСЕРЕМ НА СЪДИЯТА ОТ ЛЮКСЕМБУРГ,ВСЪЩНОСТ КАК СЪМ СЪБРАЛ ОТ ВЧЕРА,СЕРЕМ НА ЦЯЛ ЛЮКСЕМБУРГ :lol: ДАНО В РЕВАНША ТОТНЪМ ИЗХВЪРЛИ ИСПАНСКИТЕ ЦИГАНИ :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 06 апр 2007, 17:33

otto доста брутален пост си написал :D но наистина тоя садията егати кретена та вратаря пипна топката не него нали, немаше никаква дузпа а тия от Тотнъм ако подаваха по често на Митко Бербатов можеше и да бият и то с убедителен резултат.
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Потребителски аватар
Levski Sofia
Мнения: 57
Регистриран на: 02 апр 2007, 18:13
Местоположение: MegaSelski Polis Sofia City :D
Контакти:

Мнениеот Levski Sofia » 06 апр 2007, 22:41

Мааалиии 10то висше караш баце гледай да се не преумориш :wink:
Няма твое няма мое всичко е Берое :D

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 07 апр 2007, 15:46

Тотнъм загуби при гостуването си на Челси с 1:0 въпреки че през по-голямата част от мача играха по-добре според мен,гола отбеляза Р.Карвальо с удар от далечна дистанция през второто полувреме,а П.Робинсън определено има вина за гола.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 07 апр 2007, 22:17

мда, играха шпорите по добре, а в планината мармоти правят шоколад... :D

Потребителски аватар
LeVsKi_I_mAn UtD_fEnKa
Мнения: 10
Регистриран на: 07 апр 2007, 17:08
Местоположение: sf
Контакти:

Мнениеот LeVsKi_I_mAn UtD_fEnKa » 08 апр 2007, 14:45

разбрах,че са пуснали Бербо в края на мача!А неразбирам ЗАЩО??????????????той е МНОГО добър и има голяма заслуга за победите на Тотнъм напоследък!Затова неразбирам защо не го е пуснал титуляр....... :?
На площад Сан Бабила,
и на кула Айфела,
синьо знаме ще се вей,
само Левски - Шампион се пей.

А до Хасково с рейс,
и на връщане пеша,
ЦСКА скрибуца,
дайте им каруца.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 08 апр 2007, 16:32

LeVsKi_I_mAn UtD_fEnKa написа:разбрах,че са пуснали Бербо в края на мача!А неразбирам ЗАЩО??????????????той е МНОГО добър и има голяма заслуга за победите на Тотнъм напоследък!Затова неразбирам защо не го е пуснал титуляр....... :?


обяснявам... така и така щяха да паднат, независимо дали Бербо играе, реши да му пази силите, тъй като играха мач в четвъртък!?! със Севиля. Обаче видя, че Челси водят само 1:0 и реши, че може да се направи на тарикат, дано съдбата се усмихне, та за 15 минути стане нещо, благодарение гения на Митака... ми логично не стана.
Поради същата причина в мача пък въобще не играха Ленън и Кийн...

мерси за вниманието...

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 12 апр 2007, 20:38

ДИМИТЪР БЕРБАТОВ ТИТУЛЯР ЗА ТОТНЪМ

Димитър Бербатов ще започне като титуляр за своя Тотнъм срещу Севиля. Двата отбора се срещат в мач реванш от четвъртфиналите на Купата на УЕФА.



Първата среща завърши с победа на Севиля с 2:1, а Бербатов асистира на Роби Кийн за гола на „шпорите”.



Двубоят на „Уайт Харт Лейн” започва в 21:45, a вие имате възможността да следите на живо мача в сайта Gong.bg. :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 12 апр 2007, 23:22

:roll: Защо мислиш така?
Множество сгрешени пасове,няма да коментирам положението,когато сам пред вратаря му подаде топката просто....
Бях заложил за Тотнъм и бях яко за тях,но.....Малшанс.
Роби Кийн също беше много слаб...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 апр 2007, 23:27

Жалко за Тотнъм... много ме е яд. Яд ме е, защото Тотнъм отпада незаслужено. В първия мач измислена дузпа, сега им вкарват гол от засада... :roll: поне според мен имаше засада при гола на Кануте, макар че положението беше много тънко. Но Мелбранк направо ме разби с този аматьорски автогол... то след такова начало беше ясно, че тябва да стане чудо... само че Тотнъм не е Манчестър... :roll:

За Бербатов - направи силен мач, каквото и да си говорим. Даде сума ти извеждащи пасове, удари греда, която можеше да бъде страхотен гол... ако беше рекъл Господ... :roll: Вярно, направи голям пропуск в края, но в крайна сметка не е машина... стара се, стори каквото можа... най-малкото беше доста по-активен от Кийн. Жалко за Тотнъм, но това е футболът...

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 13 апр 2007, 00:38

За мен Тотнъм отпадна логично! Не може целия отбор да разчита на един Бербатов.Защитата им е трагична,а за халфовата линия що годе биват,но са на приливи и отливи.
Може би ако не бяха влезли за 5-6 минути нелепия автогол от съблекалните и гола от спорна ситуация за засада нямаше да се развие така мача и Тотнъм можеше и да победят
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта

cron