ОТБОР НА ФОРУМ "РАДИО ГОНГ"

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 27 юни 2006, 09:55

ООоооо аз забравих да ви кажа бе...

след нашия мач, ходихме да пием по една фанта... аз после реших да се върна да гледам цска... голям мач... голям екшън.. искаха да бият Шопов, червени картони, естествено за ВАСИЛ, за кой може :lol: :lol: :lol: аз на полувремето му казах... една балтия към края на мача и да излиза да почива.. после награждаването.... и послееееее отидохме да гледаме Англия.. да пием бири и да ядем цаца на НДК-а ... а там имаше некви норвежци къде свиреха точно отпред... и като заваля ония дъжд... некой като извади една топка и в най-големия ама най-големия дъжд 15-20 човека пред НДК-а гонят топката.. едни падат, други шпагати правят, падат, стават... смях.. смях... на тия отстрани не им се вярва... некви гърци дойдоха почнаха и те да ритат... топката пада долу във фонтаните.. Любето първа писта.. влиза.. скача взима я..... а впрочем Любето беше най-голямата атракция... просто такова ШОУУУУУУУ едва ли ще се види втори път..... ЛУУУУУУУУУУУУУУУДНИЦААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :!: :!: :!:

Хората с камери.. фотоапарати снимат не им се вярва какво се случва..... жалко че ние нямахме...
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
AFC1886
Мнения: 210
Регистриран на: 19 окт 2005, 08:18
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот AFC1886 » 27 юни 2006, 16:02

Вижте сега, Данчо много добре ви е разказал за нашия завършек на Форум лигата.

Искам да кажа нещо за екипите Ви....върнете се назад във времето(говоря за Мичо, Ото, Явор, Преслав и т.) и се сетете, колко много ви говорих, дайте да направим отбор да играем във форум лигата, да си направим екипи и тн. - отговора беше, че сте несериозни и ставаме(форум радио Гонг) само за мас, а аз дори имах идея да не играя за форум Арсенал, а за Гонг.

Това както и да е окей, но вие събирате отбор(доста приличен и то) и се включвате чак след средата на купона, а на лигата де. Тогава искате поне да имате някакви екипчета и приятелите ни от РАДИОТО (който са уникални за поред път се доказват) ви намират фланелки за последния кръг, за да се почувствате като отбор и моя добър авер ото реве за екипите. Ото не си прав за вашата организация толкова. Фланелките не са най-перфектните екипи, но са еднакви и с номера и да ти кажа наистина изглеждахте като отбор в неделя.

А ако сега се стегнете и се организирате и с подкрепата на Гонг ще направите и отбор и екипи достойни за 1 лига на форумното първенство.

Идей за екипи може да вземете от ето този сайт http://www.dolicosport.com - екипите на ФМ (футбол Мениджър) са от там, а от новия сезон и ЦСКА и Арсенал мислим от там да пазаруваме, защото за около 35 лв. имаш фланелка с номер и име, шорти и чорапи - безценно.

Успех и намалете спама бре
[Изображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 27 юни 2006, 16:06

AFC1886 написа: и моя добър авер ото реве за екипите. Ото не си прав за вашата организация толкова.


ЛЮБЕ ТОЧНО ТИ ДА МЕ ПРЕДАДЕШ :shock: :shock: :shock: НЕ СЪМ ГО ОЧАКВАЛ :? :? :? :oops:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
ap0calips0
Мнения: 316
Регистриран на: 27 юни 2006, 19:55
Местоположение: Вкъщи
Контакти:

Мнениеот ap0calips0 » 27 юни 2006, 20:03

Аз съм пич от класа и познавам краси,боби,блаже и еди. Ритал съм с вас няколко пъти в контроли(пия многоооо и от сичко) и много искам да влеза в отбора през есента. Разбрах че ще има контрола в неделя и ще се радвам да играя. :P:P:P
Изображение
Всяко нещо с цици или волан все някога ще те подведе

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 27 юни 2006, 20:11

БРАВО ПИЧ :lol: :lol: :lol: МНОГО ТИ МАЛЪК АВАТАРА БРЕ !!!
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 28 юни 2006, 09:59

Предложението на Любето за екипите е чудесно, само като се съберем отбора трябва да го разискваме и да вземем някакво решение.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 28 юни 2006, 10:23

Така е. Хубаво е тези неща да се мислят от по - рано, а не като почне новия сезон вместо да мислим за представянето си, да се занимаваме с организационно проблеми.

P.S. Какво ще кажете като се сдобием с нови екипи да се снимаме за календар и с парите от продажбите да си купим клубен автобус? :lol:
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 28 юни 2006, 10:59

За календар ще трябва фенките на отбора да се снимат по без екипи (щото още нямаме), пък тогава ще видим какво ще си купим с печалбата от продажбите. 8)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 28 юни 2006, 13:03

зависи кой ще се снима
:lol: :lol: :lol: може и за 1 дъвка да не стигне :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

п.п. като се замисля обаче, фенки без екипи се усмихват от календарите от почти всяка стена..по-добре се замислете , вие от отбора да се снимате без екипи .... :lol: :lol: :lol: :lol: ще е по-печелившо 8)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ap0calips0
Мнения: 316
Регистриран на: 27 юни 2006, 19:55
Местоположение: Вкъщи
Контакти:

Мнениеот ap0calips0 » 28 юни 2006, 22:47

Само да кажа че с пари всичко става. И екипи и автобус и плакати. Но го има този малък проблем че пари нема :) :) :)
Последна промяна от ap0calips0 на 29 юни 2006, 13:15, променено общо 1 път.
Изображение
Всяко нещо с цици или волан все някога ще те подведе

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 юни 2006, 08:33

Чичо Ви Отто Василевич всичко ще уреди...
Изображение

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 29 юни 2006, 08:36

Ми тогава направо да си поръчаме самолет, щото като стигнеме до международната сцена и разстоянията ще са по - големи. :lol:
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
DJ_DeViL---
Мнения: 32
Регистриран на: 01 юни 2006, 14:18
Местоположение: bar na kraq na vselenata

Мнениеот DJ_DeViL--- » 29 юни 2006, 10:22

4uvam tuka nekvi otbori na foruma nz kvo... q kajete za kvo stava vapros po podrobno ?? :?:
i'll be back
eiii davam 1 milion evro za indiiski slonove.

Потребителски аватар
ap0calips0
Мнения: 316
Регистриран на: 27 юни 2006, 19:55
Местоположение: Вкъщи
Контакти:

Мнениеот ap0calips0 » 29 юни 2006, 13:14

Накратко това е отбора на този форум, който се състезава с други отбори на други форуми :D :D :D
Изображение
Всяко нещо с цици или волан все някога ще те подведе

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 29 юни 2006, 13:23

Сега отбора е в почивка,играем помежду си.Края на лятото ще започне новият шампионат,в който ще се включим.
Който има желание да се пробва,да ми пише на лични,да му кажа кога и как ритаме.
Тази неделя ще поритаме. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 120 госта