ТЕМА ЗА КОРУПЦИЯТА И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 15 мар 2007, 11:16

paralesa написа:В карлуково има ли женско бре


Питай Анарион :wink: :lol: :lol: :lol:

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 15 мар 2007, 21:48

Афера за 150 000 евро, в която са забъркани имената на ЦСКА и Александър Томов, стигна до don balon. Тази информация се разпространява със скоростта на светлината из всички кътчета на страната. Според нея босът на армейците получил кредит в размер на 150 000 евро от банка ЦКБ, която е близка до собствениците на Черно море само два дни преди мача от първия пролетен кръг между двата отбора. Новината в комбинация със сензационния резултат, който се получи на стадион Българска армия, роди и подозрения за задкулисни игри. Според най-конспиративно настроените мачът е завършил така именно заради сделката. Реалистите обаче виждат просто съвпадение на факти и обостоятелства, които забъркаха Томов в нова афера. Същата информация гласи, че гарантът на сделката е Велизар Димитров. Томов обещал, че ако не успее да събере парите до лятото, ЦСКА ще продаде своята звезда и с част от парите ще изплати дълга.
Don balon откри президента на ЦСКА за коментар, който бе красноречив: “Стига с тези лъжи. Говеда пускат долни измислици и вие им се връзвате. До сега се смеех с подобни публикации, но ми писна. Казвам ви, щом аз не съм теглил кредит, значи никой в ЦСКА не го е правил. А и изобщо не знам за съществуването на такава банка. Защо журналистите не напишат нещо добро за нашия клуб, а само се занимават със слухове. Аз съм толкова добронамерен към вас, а колегите ви ме занимават с всякакви глупости. Всичко в ЦСКА е изплатено. Чудя се какво толкова ви интересува дали някой тегли кредити или не. Защо не проверите кредитите на други отбори”, лааконичен бе Томов.
Интересното в случая е, че това е втора подобна информация за теглен от Томов кредит. Първата гласи, че президентът на армейците е получил 650 000 евро от боса на БК ЦСКА Емил Коен по същата схема.
--------------------------------------------------------------

НЕЩАТА В БЪЛГАРИЯ ЛЕКА-ПОЛЕКА СИ ИДВАТ НА МЕСТОТО,ЩОМ ЦСКА СТАНА САТЕЛИТ НА ЧЕРНО МОРЕ :lol: .Този Лупи затънал до уши в кредити,и ако не върне 150 000 евро на ТИМ-аджиите лятото Вализарий го чакаме на Тича :lol: .

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 15 мар 2007, 21:50

Не виждаш ли, че това е от оня парцал Дон Балон :wink:

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 15 мар 2007, 21:56

Ако ще и от Дон Периньон да е няма значение,кефи ме статията :lol: .Такива тотално неадекватни писания винаги забавляват :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 15 мар 2007, 22:24

Изображение

ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 15 мар 2007, 23:26

Това от базата на 4-ти километър ли е?

:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 мар 2007, 12:38

Литекс май взе купата (или евентуално финалисти ще са ако срещнат на финала ЦСКА или Левски и съперника не е шампион и ако Литекс се съобрази с желанието за поне един трофей при софийския отбор).

Гришата го е казал:
- ЦСКА ни надигра категорично. Слаб съм с математиката, но виждам, че работата отива на зле и губим битката за 3-ото място. Ще се хвърляме за купата - заяви благодетелят на Литекс Гриша Ганчев.


Това наивното "слаб съм с математиката" да не заблуждава. Литекс май подадоха сигнал "разигравайте си там челната тройка за първенството, а аз искам купата".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 20 мар 2007, 12:44

Гришата го е казал:

Нема лабаво,другари.Тъй рече Заратустра или както там беше.Слушайте пророка и не се занимавайте с глупости.
Само не знам "Литекс" ако не вземе Купата със задна дата какви откровения ще излязат.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 20 мар 2007, 12:47

Чакай сега.....нали уж селското играеше феърплей,той отдавна бил спрял задкулисните игри.... :lol: .Истината е,че Литекс винаги е бил един от най-мръсните и най-продажно-мафиотски отбори в А група.Силно се надявам Славия да ги джасне за Купата и този отбор Литекс да не играе в УЕФА,защото не заслужава такава чест-да представя България по света.Надявам се Славия да ги пребори и силно се надявам ако случайно стигнат Финал Литекс то там да играят с Левски,т.е. Литекс ще бъдат прегазени,а в А група са само на 3 точки пред Славия.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 мар 2007, 12:48

Анарион:
Моето мнение е, че са на финала, а дали ще го вземат не знам, но по-вероятното е да я вземат.

Просто няма как при това 4 място и при положение, че Стойчо Стоилов е казал
Разликата от ЦСКА и Локомотив вече е 7 точки, а това е твърде много за България.

да не направят нищо за купата.

За мен изявленията на Гришата и Стоилов означават само едно:
Нямаме претенции за първенството, разиграйте си го както искате, отказваме се от воторо или третото място. Искаме обаче купата.

Ти си ги тълкувай както искаш нещата. Аз се намирам в свободен форум и изразявам свободно мнение.

Литекс носител на купата или финалист за купата. Така мисля, че ще стане.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 20 мар 2007, 12:51

Не знам как може да си от ЦСКА, а да се позоваваш на човек, който твърди, че 7 точки разлика са твърде много за България...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 мар 2007, 12:53

Литекс не са приели насериозно първенството.
Това не е случая с Левски от миналата година, че да правиш аналогии.
Литекс дори се подиграва с вашия шампионат като завърши наравно с отбора на Дражев, който не знам как да го наричам вече :)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 20 мар 2007, 12:54

Добре, че вземат насериозно вашия шампионат, че иначе щЕха да ви трЕснат... А това, че някои нямат дух и се прадават, не означава, че нещо е невъзможно...
Изображение

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Мнениеот Ицо » 20 мар 2007, 16:08

Поредната тема за цска.
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 20 мар 2007, 16:12

"БФС" напълно безпринципно отмени футболната среща между отборите на Литекс и Славия, заради ангажиментите на трима играчи на ловчанлии с националните им отбори!!!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron