ТЕМА ЗА КОРУПЦИЯТА И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 13 мар 2007, 14:32

Нека има от всякакви сайтове новини, моля те само да коригираш имената на отборите, няма значение дали са Подуене или панчарево. Колкото повече такива статии пускаш, толкова по ясно ще става, колко далече са от етиката и журналистиката някои хора в сравнение с нормалните медии. :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 13 мар 2007, 14:34

:wink: Не си го забелязал ли....Повярвах ти...
Поне имай достоинството да не лъжеш.Ти нямаш де,но опитай се.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 13 мар 2007, 14:43

Топспорт е придобил популярност и уважение в медииното пространство вече

БУХАХАХАХАХАХ!!!
Баткото,не ми се ще за създавам работа на админите ама ако държиш,бих постнал тук някои популярни и уважавани мнения от форума на този сайт...Без да ги подбирам по цвят,при това.Повечето имат нещо общо-от две думи три са псувни или други простотии,пък са написани и максимално неграмотно.
Трудно ми е,но все пак мога да си представя в какви среди и на какво ниво този сайт се ползва с "популярност и уважение".
Но ако държиш,мога да наричам отбора ви както там се прави обикновено.Прозвището е с анималистичен характер.Опасявам се,че не ви харесва особено.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 13 мар 2007, 15:04

Е тогава за каква популярност и уважение пишеш?!?! :roll:
...и рече Бог "Само "Левски" !

И направи небето синьо.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 14 мар 2007, 11:24

Мичо написа:
първия кръг Локото играеше с ПФК Подуяне

Едно безпристрастно мнение от един безпристрастен сайт...


Мичо, това не е нищо. На челната страница на вашия национален фенклуб "Левски" в класирането името на втория е следното - Цецка Панчаревска. Какво да коментираме, при вас е още по-зле. Все пак говорим за Национален фенклуб, а не някакво си сайтче :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 мар 2007, 11:30

Не се научи да не прравиш дебилни сравнения...Национални или не-това е сайт НА ЛЕВСКИ.На феновете на ЛЕВСКИ...Това изобщо проумяваш ли,правиш ли елементарната разлика...
Аз лично не одобрявам особено подобно отношение,но те си знаят,тяхно право е.
А съвсем различно е в новинарски сайт...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 мар 2007, 11:32

Сайт на Фен клуб, не е официален сайт на отбора. В официалния сайт на левски си пише ЦСКА :wink:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 14 мар 2007, 11:52

Samp написа: В официалния сайт на левски си пише ЦСКА :wink:


Знам. То оставаше и там да пишат по подобен начин.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 15 мар 2007, 07:44

Пиша в тази тема, защото то всичко си е корупция в България :-$

Стефан Орманджиев не пропусна да се появи в пасианса. Още през седмицата той заяви пред "7 дни спорт", че е единственият червен кадър, който може да се противопостави на Наско Сираков.

В какво да се противопоставя 8-[ ? Имам чувството, че от това дели единия е на Армията или на Герена се решава всичко (и за съжаление е така).
В смисълът, който Орманджиев влага :wink: моето мнение е, че не може да се противопостави. Просто като Наско няма никой. Иначе вярно е, че при Орманджиев разбрахме и ние какво е съдийски и сателитен комфорт, но то пак беше с благословията на Наско (покрай Божков).

ЦСКА:
Уникална трагедия, но не го мисля сега при вече факта, а отдавна (просто не съм писал тук). Може би след реванша с Бешикташ всичко рухна. Трябваше ни и малко късмет тогава.
Левски не са нищо особено, но разликата е огромна.
Миналата година наистина бяхме силни независимо и от по-големите циркове тогава (на Армията смешки гледахме). С Морето се видя, 30 минутки, 3:0, но аз не съдя от това и ми беше ясно, че ще вземем купата, защото там нямаше забрани за игра. Тогава мнозина говориха, че сме уникално слаби. Тогава не бяха прави. Сега ако го кажат ще са напълно прави. С морето като играехме ми се плачеше. Да бяхме паднали с 2:3 от игра, а то това 0:0 толкова беззъбо ](*,) , та ние, най-атакуващия български отбор атака не можехме да направим. Пълна скръб! Аз се чудя на моряците, които се радваха. Че те в Смолян или Самоков ги чакат по-тежки гостувания от това на Армията.
ЦСКА е слаб сега, много слаб. Няма какво да си кривя душата. Много ме е яд, че не използвахме онази сглобка от преди година. Имахме може би най-добрия български отбор в по-новото време, в смисъл, който можеше да направи нещо по-значимо в Европа. Такова нещо трудно ще имаме пак (или поне не скоро).

Национален отбор:
Ицо да целува Марто, защото до тук няма какво да се лъжем, но един играч изкарва всичко независимо, че "футбола е колективна игра". Просто Марто се раздаде. Вие плюехте националния в предния цикъл и че "не ви интересувал" там при последните мачове, но аз си дпомням срещу Исландия от 0:2 до 3:2 в мача без значение как Мартин игра до последно....заради националната фланелка! И обърна мача! После е лесно, при успехите. Гледайте, когато някой играе със сърце в трудни моменти. Това са играчите!

Форумът:
Може би пак няма да влизам (много зает съм), но специални поздрави на "моите хора", най-вече моя любим Мичо и разбира се и Уоли ("ей го 8 се появи с неговата мафия"), които не дават косъм да падне от мен и ми сложиха някакъв статут на "не го пипаме за нищо на света" armataz_01_37 . От другите сладури се сещам веднага за Самп и мога ли да забравя и Анарион (сигурно ни плюеш по темите ама нямам време да ги чета), които също специално поздравявам. Все сини :-k ....и аз като Стоичков нещо се сдуших с тях \:D/

Успехи на всички форумци и успех на националния отбор, за да се порадваме отново на голямо първенство!
Последна промяна от 8 на 15 мар 2007, 07:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 мар 2007, 07:50

armataz_01_11 \:D/
Здрасти,Осмичке :mrgreen:

Къде се губиш... :-k
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 15 мар 2007, 07:53

Работа :roll: ...любов :oops: ....

Радвам се да те видя armataz_01_24

В момента обаче излизам, защото наистина имам много работа armataz_01_20

Слаби сме armataz_01_12 , не спори с червените (ако спорите-не съм чел темите). Просто няма смисъл armataz_01_19

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 15 мар 2007, 07:55

Надявам се скоро пак да ни посетиш,бяхме се притеснили с Уоли и компания... :-k
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 15 мар 2007, 08:57

Ей, 8 къде се губиш бе? armataz_01_34
Беше ми станало мъчно за теб, а и всичките пишат тука едни кратки постове :wink: Скука :lol: :lol:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 15 мар 2007, 09:10

8 написа:Работа :roll: ...любов :oops: ....

Е поне и малко секс нямаше ли?... :wink: Добре дошъл!...
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 15 мар 2007, 11:14

В карлуково има ли женско бре,че и любов намери там :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта