ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 18 мар 2008, 20:13

ЗВЕЗДА НА ХОРИЗОНТА

Тодор Колев - талантът с №13

Тийнейджърът донесе победата на Черно море срещу Славия


Вече течеше 94-ата минута, а петте хиляди зрители на стадион "Тича" във Варна вече бяха започнали да се примиряват, че техният отбор Черно море май няма да спечели този проклет мач със Славия. Резултатът все още беше 0:0, макар че варненци отдавна трябваше да са вкарали поне един гол на неособено убедителните гости от София. Реферът Антон Генов вече поглеждаше часовника си, когато моряците щурмуваха за последен път вратата на противника. Стана меле, топката рикошира настрани и точно тогава като от нищото изникна един дребничък футболист в зелено-белия екип на Черно море. На гърба му се мъдреше фаталният №13. Левият му крак прати безпощадно топката в мрежата на Славия а трибуните се взривиха от мощния оглушителен рев - 1:0! Кой вкара гола? Юношата Тодор Колев вече развяваше победоносно фанелката над главата си, а след това се метна в прегръдките на треньора Никола Спасов.
В последните двайсетина години Черно море рядко успяваше да създаде силни играчи, а футболисти като преминалите в Левски Илиан Илиев и Пламен Тимнев, както и на играещия днес в ЦСКА Георги Илиев се брояха на пръсти. Днес на Тича имат щастието да разполагат с обещаващ талант като 18-годишния Тодор Колев, който вече има два гола за Черно море и се очертава като един от най-атрактивните млади играчи в "А" група.
Впрочем талантът на Колев бе забелязан още през 2002 г., когато шестокласникът направи голям фурор на детския турнир "Илия Кирчев"
Той играеше като ляв халф, но това не му попречи да вкара шест гола в един мач и да завърши турнира като голмайстор №1 с общо 12 попадения. В следващите пет сезона в юношеските формации на Черно море натрупа впечатляващия актив от над 120 гола. Бърз, повратлив и с рязък демараж, Тодор Колев съвсем естествено попадна в отбора на Никола Спасов. Хареса се и на ценителите на футбола от централната трибуна на Тича, тъй като футболист c неговите качества напоследък се среща все по-рядко в "А" група. Играе еднакво добре като ляво крило и ляв халф, но често действа и в дясната зона. Умее да вкарва дузпи и фаулове, както и голове със страховитата си левачка. Никола Спасов оценява в него и това, че бъдещият абитуриент притежава много добър футболен интелект.
Естествено, към днешна дата Тодор Колев в никакъв случай не може да се счита за завършен футболист, но добрите му изяви с екипа на Черно море може да станат начало на една силна кариера
Талантът му беше забелязан и от новия селекционер на юношеския национален отбор Михаил Мадански, чиято задача е да укрепи състава, завършил миналата година 0:0 с Фарьорските острови. Колев вече изигра първите си мачове с националния екип по време на зимния турнир в Албена, а ако продължава да играе успешно с Черно море, вероятно ще попадне и в отбора за европейските квалификации през април. Останалото зависи от самия него. На Тича твърдят, че той има характер да расте във футбола, спазва режим и е далеч от онзи тип парвенющина, погубваща отрано талантливите играчи. През юли миналата година Колев дори беше на двуседмични проби в Монако, но до привличането му в отбора от княжеството не се стигна. Днес обаче той се чувства добре в Черно море. В клуба също са доволни, че разполагат със силен футболист от новата генерация, способен не само да играе добре с топката, но и да вкарва решаващи голове като този срещу Славия.

Страхотен талант и 100% МОРЯК.Малко са играчите,които носят МОРЕТО в сърцето си,така както ТОШКО :qipay:.
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 18 мар 2008, 20:21

Име: Тодор Колев Георгиев
Рождена дата: 22.09.1989 г.
Клуб: Черно море
Пост: Нападател
Треньор: Велизар Попов
Откога тренира: От 1998 г., когато бях трети клас
Защо избрах този спорт: Още преди да се запиша да тренирам футбол редовно играех в махалата и с всеки изминал ден усещах все по-голямо желание и "глад" към тази игра. Може би това ме е накарало да избера футбола.
Кой ти помогна най-много: Не мога да преценя, но от всеки научих нещо полезно.
Най-голям спортен враг: Всеки отбор, който излезе на терена срещу мен. Особено ако противниковият отбор се води за по-добър от нашия.
Идол: Това е аржентинецът Диего Армандо Марадона. За мен той е най-великият състезател, играл някога в историята на футбола. Също така изпитвам огромни симпатии към Ромарио и Стоичков.
Любим клуб: Черно море
Един ден искам да съм: Професионален футболист, който да играе на високо ниво.
Изображение
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 19 мар 2008, 12:04

Грийни, такава история може да развълнува сърцето на всеки моряк. :qipay:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 19 мар 2008, 19:15

След това 0:0 в Стара Загора вече можем да твърдим,че вървим нагоре определено.От мачове навън трябва да вземаме точки,за самочувствие.Под Аязмото не се играе лесно,въпреки всичко,то не откривам топлата вода-Левски и Славия едва-едва кретаха там,какво остава за нас,поне взехме 1 точка,колкото и белите =D> .Трябва да победим сега и Локомотив Пд и Левски,2 поредни домакинства на Тича.
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 20 мар 2008, 15:35

Вчера отървахме кожите в Стара Загора, поне като гледах репортажа това се видя. Мачът с пловдивските локомотивчета ще го вземем, ама левскарите ще се борят да си запазят третото място и ще ни скочат здраво. :qipad:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Vute » 20 мар 2008, 15:43

Бай Иван написа:...ама левскарите ще се борят да си запазят третото място и ще ни скочат здраво. :qipad:

Докъде я докарахме, левскарите... :lol: :lol: :lol: Ама така си е...
Както и да е... Честити ви национали. Вярвате ли, че наистина Марков ще разчита на Кривия? Аз имам опасения, че нещата в неговия случай не зависят от треньорите. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот otto » 20 мар 2008, 20:19

НЕ Е ЛОШО,ДА Я ДОКАРАТЕ ДО 'Б'-ГРУПА,НА ЛЕВСКАРИТЕ ГОВОРЯ :qipag: ТАМ ВИ Е МЯСТОТО НА ВАС :qipaq:
ИНАЧЕ ВАЦЕ,АКО МОРЕТО БИЕ ТРУПАТА НА ПУРКО,ЩЕ ТЕ ЧЕРПЯ КАТО СЕ ВИДИМ :qipay:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 19:34

За КРИВИЯ не знам,но малкия САШКО със сигурност ще е скоро титуляр в национала!Там до година-две може да бъде викнат и ТОШКО.На мача със Славия при едно изчистване на САШКО в тъч КРИВИЯ му викна - "Спокойно играй Саше,спокойто играй моето момче".....КРИВИЯ е нужен на ЧЕРНО МОРЕ в най-добрата си форма,за да побеждаваме,той е човекът-отбор.Мисля,че ще бием Локо Пд,след като и Саката няма да играе :qipae: .Пък за Левски има време - но е ясно,на Мърито и "младите таланти" няма да им е леко на Тича :qipap:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 23 мар 2008, 17:43

Идвам от стадиона, много нерви ми костваше тоя мач, ама го обърнахме. Кривия е голям играч и за пореден път го доказа. Отказът му от Националния ме изненада приятно в интерес на истината, защото и аз не мисля, че играч на 34-5 години трябва да бъде обиграван. А за малкия Сашко и аз си мисля, че момчето напълно си заслужи повиквателната.
Левскарите да се готвят за поредното си тежко гостуване на Тича след една седмица. Мисля, че и един равен няма да е лош резултат, но друго си е да ошамарим Левски. Ей така за престиж, както преди няколко години ошамарихме ЦСКА с 3:0. :qipab:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 23 мар 2008, 18:09

Аз също съм изнервен!Ядосан съм този тъпак Кольо тъпата Мастика дърта :qipaq: .Пуснал титуляри Мирчев???и Андонов???НИЩО НЕ НАПРАВИХА,особено Мирчев беше статист!А забил на пейката ТОШКО КОЛЕВ.Второто полувреме ТОШКО направи чудесни отигравания отляво.А първото полувреме там Мирчев беше пробойна и Даксон да Силва ни въртеше като кученца там :qipan: .Сбъркан стартов състав,това образува нервите в мача за нас.Иначе тотален превес имахме,поне 3 мелета имаше и рикошети в паднали техни на голлинията,доста пропуски имахме.КРИВИЯ пак направи голям мач,но всъщност той не е играл слаб.Или е добър,или е блестящ!Левски в момента са супер зле,навън играят като страхливци и не са нищо повече от Славия,която прегазихме на Тича предната събота.Бием ги 2:1 :qipbp:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 23 мар 2008, 18:22

Браво че сте ги обърнали =D> =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 94
Регистриран на: 28 ное 2007, 17:33

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LocoMotion » 23 мар 2008, 19:46

:qipbo: :qipaq:

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот bili.80 » 23 мар 2008, 21:32

чух мъри по тв,че вратите са отворени за старите кучета,ама кривия и на него бил отказал.той е пловдивски кадър-от марица :lol:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 24 мар 2008, 15:47

Няма място за старите кучета! :qipag:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 378
Регистриран на: 17 май 2007, 09:09

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Pride » 24 мар 2008, 18:27

LMG нещо за съдията анализ да пуснеш като ви подпрат добре ако ли не вой до небесата :qipbj:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта

cron