ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 12 мар 2008, 18:55

Чакай чакай,ние сме под пълна пара!За разлика от вас,така като гледам изпускате въздуха в Ловеч :qipbj: .Дано Йеша ви катурне,него е далеч по-лесно да го биеш :qipay: .Айде....КУПАТА Е ЗЕЛЕНА :qipay: .
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 12 мар 2008, 20:09

Грийни чакаме ви в ПЛовдив да направим спектакъл пред 15 000 :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 17:52

Аз мисля,че е далеч по-добре да играем на Финала с вас,директен спор за трофея,тогава ще е мазало :qipbp: .Иначе се моля на полуфинал да играем с Калиакра,логично е.Но далеч не бих отказал да домакинстваме на вас или на Литекс.Специално за Литекс на Тича винаги е имало само шамари,а и като цяло ЧЕРНО МОРЕ им е препъникамък.Няма да им е лесно на Литекс,и на вашия терен няма да им е лесно.При фактора публика може би ще се решават финалистите,а ЧЕРНО МОРЕ и Ботев са далеч пред Литекс и Калиакра.За нас мач в Каварна ще е 100% домакински от тази гледна точка. :qipbp:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 14 мар 2008, 21:23

Финал между двата най-стари отбора в странат би било хубаво шоу и завършек на сезона :qipbp:

Но изниква въпросът къде ще се играе мачът.Перуката каза че според разстоянието между двата града на финалистети ще се определя.Значи май ще е Сливен-някъде по средата :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот marto » 14 мар 2008, 21:26

Саше по твойта логика,ако финала е Калиакра - Черно море,финала в Албена или Добрич ли ще е ?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 14 мар 2008, 21:37

Бургас...той е лицензиран мисля :roll:

Питай Вальо Перуката...не съм ги казал аз тия работи.

Важното е да сме на финал :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 21:41

В Бургас.Но такъв развой е невероятно фантасмагоричен.За мене най-интересен ще е финал Ботев-ЧЕРНО МОРЕ и точно в Сливен да си е мача.При равни горе-долу сили,с чужд рефер,с много публика от двете страни....просто един НЕВЕРОЯТЕН ФИНАЛ ще бъде,непредвидим спектакъл изчистен от комплексите "обезателно в Европа".....просто една битка за ТРОФЕЯ,за самия трофей,каквато е и целта на турнира.Дано така се наредят нещата.За Литекс полуфинал в Пловдив или във Варна никак,никак не им обещава път до Финала....
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот marto » 14 мар 2008, 21:42

Според мене финала трябва да е в София :qipad:
Все пак и неутралните фенове искат да гледат финала :qipab:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 14 мар 2008, 21:43

Категорично НЕ,ако ние сме участник в този Финал!Къде е София,къде Варна?Заради тази причина загубихме 1 финал,в който бяхме практически ГОСТ,което е АБСУРДНО.Финала поне в България трябва да се нагажда според участниците в него.
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 14 мар 2008, 21:44

има си телевизия Марто :qipae:

ГРийни,за съжаление реферът ще е български и може да опорочи празника :qipaq: Но потрибуните шоуто ще бъде гарантирано на 100%.

Но айде да не слагаме каруцата пред коня още.Другата седмица ще разберем жребия :D
Изображение

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот ner0n » 15 мар 2008, 00:48

marto193 написа:Саше по твойта логика,ако финала е Калиакра - Черно море,финала в Албена или Добрич ли ще е ?

Къв мач в Добрич бе,човек,ти наред ли си?Аз се чудя как позволяват на Дoбруджа да играе в "В" група на тая нива,ти за финал за купата на България говориш :D
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Delija » 15 мар 2008, 17:19

Бати, изгонили са вратаря на "Морето", сега Грийни ще осмърди форума. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот sasho_1989 » 15 мар 2008, 18:00

Е нали бият :wink:
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот LMG » 16 мар 2008, 10:10

Не само бием,бихме с гол на най-големия ни талант от школата и 100% МОРЯК - ТОШКО КОЛЕВ.Влизането му в игра реши мача.Просто развинти славистите по лявото крило,по 2-3 ги правеше луди.Браво ТОШЕ,на 18 години с такъв талант и възможности просто невероятно :qipay: .Атмосферата беше чудесна,стадиона пак започна да се пълни.Играта на нашите беше изключително сърцата,дори и с 10 човека бяхме по-добрия отбор и гонехме победата.Смачкахме Славия тотално.КРИВИЯ също направи голям мач,поведе отбора като истински капитан в трудния момент след ЧК на Краси Колев.Не видях дали има такъв,но излизането на Краси беше глупаво и ненужно,Копито нямаше как да пребори Домакина,а и даже беше доста настрани,към тъча ситуацията....Моке беше най-слабия на терена.Без него,с 10 човека бяхме по-добри.И пак аплаузи,аплаузи за зеления георй ТОШКО КОЛЕВ!Не случайно си е национал на България още от 15 годишен,не случайно Монако го взеха и одобриха....но най-хубавото е,че ТОШЕТО е чистокръвен МОРЯК и има още много много талант и заложби.И не само той,ДАНИ ДИМОВ също има място в отбора =D> .
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 17 мар 2008, 15:59

Много съм доволен, че опердашихме СлаБия :qipad: . Нашите момчета играха много вдъхновено, а Краси Колев ми се видя, че заслужено си го изгони съдията. Той изобщо какво правеше там не разбрах, ама това е друга тема.
Гордея се,че започват да излизат повече момчета от школата и е време да започне да се гради гръбнак на отбора около Кривия, който може да научи на много неща младежите ни.

Много ми хареса възможността Черно море и Ботев да играят финал за купата при това да не е в София, а в Бургас, Сливен или Стара Загора. Нямам нищо против, а смятам, че и пловдивчани няма да имат нищо против в кой да е от тия три града. Бургас им идва малко по-далечко, но е мисля, че е фатално. Сега остава само да се разминем на полуфиналите, пожелавам ви Калиакра, а на нас си пожелавам Латекса у Варна.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron