ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 19 апр 2006, 22:41

Понеже се прецака старата тема, единствено тя...пускаме отново тема за любимия отбор.
Днешният мач с Левски не успях да го гледам, тъй че ще бъда благодарен на наши и левскари, които са го гледали да споделят мнения за него!
Последна промяна от Бай Иван на 26 апр 2006, 15:53, променено общо 1 път.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Мнениеот Ицо » 19 апр 2006, 23:01

По класния отбор победи.Имахме достоен съперник ,не може да се отрече :wink:
САМО ЛЕВСКИ!

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 19 апр 2006, 23:23

До 25 мин. не играхме добре.Левски ни натисна и вкара 2 гола и изпусна още 1-2.Намалихме и показахме,че сме класен отбор.Раздадаха се всички наши момчета,кой колкото може.Моралес ни липсваше страшно много.Началото на второто полувреме играхме много добре,даже леко попритиснахме Левски.Държахме стабилна интригата в мача.Към 70-мин. рухнахме физически,заради многото и тежки мачове....логично ни вкараха 3 гол,изтърваха и 4-ти.Играхме открито през целия мач,никакви грубости.Футбола беше много качествен,терена не беше много добър.За нас страхотен мач направи Петър Костадинов,на 3 пъти размотаваше по 3-ма от техните,много топки отне,добри пасове даде.Не случайно го искат и ЦСКА,и Левски,но не си даваме втория капитан.Дори сини журналисти като Касабов признаха,че Черно Море е най-силния отбор в България срещу който Левски е играл тази пролет.Трябва да се гордеем с отбора.Левски е класа над всички,днес ни надигра,но не успя да ни прегази както прегази ЦСКА,Берое,Пирин 1922

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 апр 2006, 08:46

нве знам дали е правилно да пиша тук за мача, но не съм съгласен с някои неща изписани от Грийнуей... Не мисля, че Черно Море притесниха с нещо отбора на Левски - имаха един точен Удар във вратата на Петков... пардон - два, ако не се лъжа...
Вчера важеше максимата, че играеш толкова, колкото ти позволи противника... Яд ме е на Левски, че хванаха не престанаха да атакуват през целия мач - според мен трябваше да се дръпнем лекинко след третия гол и да изчакаме една контра...
Имаше моменти, в които Черно море се бранехе с по седем в защита!!!! и то при положение, че падат в резултата!!!! :shock: :shock:
Лично преброих колко са се наредили в защита при атаките на Левски... А желанието ми беше Черно море да се поотвори... за това Левски нямаха положения през второто полувреме.
Все пак мача вчера беше доста добър, а Черноморци вкараха един от най-красивите голове в първенството... И наистина за мен са отбора, срещу който Левски в последните години играе много трудно...
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 20 апр 2006, 12:09

Абе, Асенски, как ще се поотворим бе!? :shock: Нали ще ни напълнят шушоните ако се поотворим...То не е тъй...7-8-9 човека, колкото е нужно ще се браним...мене ако питаш загубата си е загуба, но погроми не щем...
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 20 апр 2006, 16:41

Харесва ми вариантът, че Черно море раздава титлите и купите на България...забавен ми е някакси...
:D Дали не са замесени и в мача Милан - Барселона!? :roll:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Ицо
Мнения: 261
Регистриран на: 11 ное 2005, 10:36
Местоположение: Там кадето е ЛЕВСКИ

Мнениеот Ицо » 20 апр 2006, 21:17

otto написа:УРЕДЕНА РАБОТА :?

Aко моряците ви бият за купата ,каква ще е версията???
Или когато направихте 29 победи с 25 дуспи всичко беше тип топ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
САМО ЛЕВСКИ!

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 20 апр 2006, 23:58

Имаме си нов играч от вчера.Масена Моке вече подписал за 2 години.По план трябва да играе в полуфиналът на 3-ти май :lol: .Много добър ход на ръководвството.Вижда се,че се мъчим в атаката.Вчера на Герена най-добре лъсна това,минем центъра,възможност за голова атака,и започваме да се чудим какво да правим,защото няма кой да я вкара.Жоро Владимиров е бързак,не голаджия.Индзаги и Мартин Христов са крила.Сега вече ще е много по-добре.Изявен голмайстор като Моке с партньор бързака Владимиров,страхотен тандем може да спретнат.Изобщо много добър отбор сме,малко обиграност ни трябва само.А догодина само какви 5 лъва ще картотекираме по силата на наовата наредба с юношите,направо не ми се мисли.5 националчета влизат в редиците ни.Ще ставаме все по-добър отбор за в бъдеще :wink:

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 23 апр 2006, 20:52

Черно море - Нафтекс 1:0
Черно море: Колев, Лопеш, Милошевич, Вачев, Александров, П. Костадинов, Жеков, Костурков (84 Касама), Симов (46 Индзаги), Христов (65 Да Силва), Владимиров
Нафтекс: Чворович (70 Стоянов), Кръстев, Бранимиров, Жеков, Джамбазов, Ценов, Колев (58 Сера), Старокин, Р. Тодоров, Абеди, Радулович (79 Божанков)
Голмайстор: Владимиров (37)
Жълти картони: Вачев, Лопеш, Владимиров; Кръстев, Ценов, Старокин
Съдия: Владимир Кознички
Стадион "Тича" - 3000 зрители

Резултата лъже,можеха да отнесат 4 или 5 гола.Много слаб отбор е Нафтекс,изключително,позорно слаб.Без удар в нашата врата и само с едно положение в 92 мин.Много лошо съдийство,изцяло в наш ущърб,даже помислих,че е дошъл с поръчка тук да спасява Нафтекс.Ние играхме толкова,колкото да ги победим,имахме сили да ги разгромим жестоко,но ни чака полуфинал скоро.Честните хорица от Нафтекс направиха пътека до Варна,за да ни уговарят да им пуснем мача.После пак щяха да пуснат декларации,че се борели за феърплей.Няма да задълбавам,но им показахме днес феърплей.Радвам се,че изпадат,надявам се да си останат Б група.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 25 апр 2006, 16:18

За мен мача с Нафтата определено не беше добър...сякаш им липсваше мотивация на момчетата и чакаха противника да се победи сам...А може и малко уморени да са били...За пореден път обаче треперим в края на мача и си казвам, че ще си тръгвам 5 минути преди края, за да не треперя и изхабявам повече нерви, отколкото за целия мач. Стига вече де...организирайте се и си закопчейте гащите...Прав беше Веско Вачев да навика останалите в защитата...
Единственото хубаво нещо в този мач беше феноменалния гол на Гошо Владимиров...Красота във втори пореден мач...
Много поздрави и на Гошето Петков! :D :D Дрямка сладка беше задрямал горкия... :lol:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 29 апр 2006, 20:34

С всичките кадрови проблеми, които имахме, чукнахме лекичко Македонска слава с голче на Сашето Александров...
:D Добре се чувствам :D
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 29 апр 2006, 21:21

Добре е,че взимаме вече такива мачове,в които играем на половината от възможностите си.От целия ни отбор само защитата и един халф са от титулярите,всичко друго бяха резерви.5 момчета от отбора играл в Благоевград са на по 20 и под 20 години.Най-впечатлен съм от играта на младежкия ни национал Владимир Костадинов,който игра в сряда с националния екип срещу Македония заедно с Наско Пашкулев.Е,това момче,макар и 18 годишен днес направо ги сбърка тези,такива финтове......развинти ги :lol: .Дузпа му направиха,но не я даде съдията,накрая го спъват и го ритат докато е паднал :x .Много добри млади играчи имаме,8 младежки национали от 17 до 21 годишна възраст.Школата ни е желязна :lol: Тепърва ще ни радват :wink:

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 29 апр 2006, 22:41

Черно Море 89 - Спартак 87 2:1 :lol: .Фактите са си факти.От нашия набор 87 само В.Костадинов и Пашкулев са добри,всички други са доста слабички.При 89 сме повече от железни - 5 национала,финал за Купата на БФС,2-ро място във Франция,само Болоня (Ит) ни мина.Ето това е желязна генерация

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 30 апр 2006, 08:21

Пашкулев не е ли юношка на Сливен.А и чувам че крадете доста от нашите млади надежди.Примамвате ги с по добри условия и екипировка.При положение че купувате толкова много чужденци скоро може и на Беверен да заприличате


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта

cron