ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Мичо » 11 фев 2009, 10:25

Доколкото разбрах, към Емо. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот svo » 11 фев 2009, 10:26

нищо не си разбрал :qipad: :qipae: :qipae: :qipae: Прегледай постовете над моя и може и да разбреш :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 11 фев 2009, 22:02

Wallace написа:
Това, че сте се събрали 2000 комплексари и не обичате Гунди,


Комплексар си ти, неслучайно се опитваш да натрапваш посредствения си идол за най-велик футболист на България.

Wallace написа:не значи, че не е най-обичания ни футболист. Разбира се, че няма да ползвам "боичките", за такива като теб. Това, че на теб не ти харесва и на още 2000 души (понеже комплексите ви търкат дупетата здраво) не значи, че не е любим на целия български народ.


Първо, аз комплекс, от която и да е от всичките ви посредствени легенди, не мога да имам. Ще те оставя сам да се досетиш защо, разбира се, ако ти достига сиво вещество за целта.

И второ, престани с наглите си лъжи и манипулации. Въобще не е любим на целия български народ. Питай адаша, например, кой (или кои) им е любимият футболист, кого обичат повече?? Дали Чико, Тумби, Зехтински или ващата преекспонирана "легенда"??!
Ами за феновете на софийското Локо, как мислиш?? Дали Гунди им е любимият български футболист?? Или е някой измежду Начко, Котков и Спиро Дебърски?!?!


Wallace написа:
Гунди няма да е велик играч за такива като теб. 1000 - 2000 верни антилевскари.


Ставаш все по-смешен. Безсилието ти пред ФАКТИТЕ те кара да ръсиш само и единствено глупости. #-o


Wallace написа: Да! Но е направил и доста глупости, с които е повлиял лошо на българския футбол.


Мда, между другото Марадона е правил и далеч по-големи глупости от Стоичков, но това не го прави по-малко велик футболист (а дано се сетиш защо съм подчертал тая думичка). Така, че вземи си великата левскарска "логика" и :arrow:

Wallace написа:Докато няма левскар, който да каже лоша дума за Гунди. Факт!
Ще остане по-обичан от всички. Най-обичания. Колкото и да те боли. :qipad:


Тук си си съчинявал, лъгал, мазал..... знаеш ли, мен въобще не ми дреме дали обичате Гунди или не. Безразличен ми е. Коментирам го единствено тогава, когато в пристъп на поредната си комплексарска криза, подемате изкуствения спор Гунди - Стоичков, с цел да изкарате вашата си легенда нещо, което не е.

Аз за Стоичков няма какво да доказвам. Визитката му е достатъчно красноречива, само болен мозък като теб може да я оспорва. Бил съм и в чужбина неведнъж, убедил съм се лично как хората почитат, знаят и уважават най-великия български футболист. Така, че съм напълно спокоен, неслучайно не аз подхващам подобни комплексарски теми :!: :arrow:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Wallace » 12 фев 2009, 08:32

Никъде нищо не съм казал за Стоичков, бе. Да съм отрекъл някъде постигнатото от него. Аман от комплексирани армейци. #-o Навсякъде пиша, че има най-много индивидуални отличия и е дал много за националния отбор. Няма по-успял от него. Ти какво искаш да съм като вас топколизците? Като чуя името на идола и да се насирам.
Марадона за мен е най-великия футболист и изобщо не го сравнявам със Стоичков. Не искам да споря на такава тема.
Казах го недвусмислено - Стоичков много е дал, но и не малко е взел от националния отбор (като цяло). Тъй че...

За комплексирани души като теб и още 2000 човека, няма да обяснявам защо Гунди е най-обичания български футболист. Да сега може би хората, които не са го виждали го обичат, заради родителите си; заради това, че е неизменна част от историята на любимия клуб; заради хубавите му голове; заради това, че е внасял малко светлинка радост тогава.
И колкото и Ботевистите да обичат Чико; локомотивците Зума и т.н. Все пак не са обичани повече от Гунди (като количество, не като качество). Аз не съм видял някой ботевист да не харесва Гунди. Напротив, те толкова го харесват, че държат да казват, че е и техен играч. :qipad:

Тъй че между най-успял и най-обичан има разлика, да не се чудиш що така става после с анкетите. :qipad:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 12 фев 2009, 09:43

Wallace написа:Никъде нищо не съм казал за Стоичков, бе. Да съм отрекъл някъде постигнатото от него. Аман от комплексирани армейци. #-o


Ето, пак пишеш глупости. Така и не разбра, че армейците няма как да са комплексирани от вашето отборче или вашите легенди. Най-малкото защото не сте ни на нивото. Ама хич. :qipad:

Wallace написа:Марадона за мен е най-великия футболист и изобщо не го сравнявам със Стоичков. Не искам да споря на такава тема.


Чакай, чакай.... по абсурдната ти левскарска "логика", която прилагаш спрямо Стоичков, Марадона не може да е най-великият футболист. Той направи редица велики глупости в последните 20 години, което автоматично го прави не най-великия футболист. Нали така разсъждавате относно Стоичков??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Wallace написа:Казах го недвусмислено - Стоичков много е дал, но и не малко е взел от националния отбор (като цяло). Тъй че....


Ми ето, и Марадона е взел не малко. Тогава какво правим??!

Wallace написа:За комплексирани души като теб и още 2000 човека, няма да обяснявам защо Гунди е най-обичания български футболист.


Комплексирана душица си ти :!: Аз пък съм убеден, че за феновете на Локо Сф не Гунди е най-обичаният български футболист. Такъв е примерно Начко Михайлов. Или Котков, Спиро Дебърски....
Феновете на Локо Пд пък тачат най-много някоя от своите си легенди. Същото важи и ботевистите и останалите...... престани да натрапваш вашата си легенда на останалите български фенове, ставаш все по-жалък и комичен!!! :qipav:


Wallace написа:И колкото и Ботевистите да обичат Чико; локомотивците Зума и т.н. Все пак не са обичани повече от Гунди (като количество, не като качество). Аз не съм видял някой ботевист да не харесва Гунди. Напротив, те толкова го харесват, че държат да казват, че е и техен играч. :qipad:


Ти не си човекът, който ще определи даи ботевистите обичат по-малко своите си легенди, отколкото вие вашата. Много глупости почна да пишеш в изблик на тоталното си безсилие.

Вземи пример от всички тези, за които говорим - ботевисти, локомотивци..... те искрено обичат своите си легенди, но не се занимават с това да натрапват най-нагло обичта и мнението си на останалите. Това е обич. Вашето не е обич, вашето е комплексарщина.....

Wallace написа:Тъй че между най-успял и най-обичан има разлика, да не се чудиш що така става после с анкетите. :qipad:


Първо, не ми споменавай комичните ви "анкетки", гордейте си се с тях, но историята си ги слага на оная работа. За нея други са критериите за величие.

И второ, темата въобще не беше за най.обичан, а най-велик. И ще ти го напиша за ен-ти път - не може никого да убедиш, че футболист, който през кариерата си не е постигнал нито едно значимо нещо, е по-велик от носител на Златната топка, печелил КЕШ, КНК, Суперкупата на Европа, голмайстор на световно първенство и 4 пъти подред шампион на едно от най-силните първенства в света. :qipad:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Wallace » 12 фев 2009, 09:50

Бах, Дели, жестоко те трескат комплексчетата. Къде съм написал "велик"?!?!
Все си мсиля, че до сега съм писал за "обичан".
Но пък явно и тази дума ти носи доста болка. Спора тръгна от това, кой е по-обичан. Е? Как да разберем, освен, ако не попитаме.
Разбира се, ти ще оправдаеш, че ви наптрапваме анкети, които не ви изнасят. Няма и как да ви изнасят. О, представи си - хората не са заслепени от златните топки. :qipag:
И не са като една групичка комплексарчета, готови на всичко, за да ги налапат. :qipag:
Това, което казах за феновете на Ботев и обичта им за гунди е факт. Както е и факт, че сега любовта към дедени футболисти от миналото, на даден клуб се предава "по наследство". В момента!
Преди не е било така, за това твърдя, че Гунди е най-обичан (пък ти после ми пиши най-велик).

Иначе се люлееш като ж.к. "Младост" и ж.к "Люлин" при силно земетресение. :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 12 фев 2009, 09:58

Виждам, че пак не си наясно откъде точно е тръгнал спорът. Но това може би е нормално за замъгленото ти от комплекси съзнание. :qipap:

Айде сега, тъй като ми стана любопитно, да ми обясниш от какво точно съм комплексиран от тази ваша галактическа легенда (тъй като виждам, че си повтаряш една и съща простотия, нямайки какво друго да споделиш)?? :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Wallace » 12 фев 2009, 10:01

Е именно де, ако беше чел по-назад, вместо да си пънеш мозъка да ми доказваш неща, които аз не съм отричал (като това какви успехи има Стоичков), щеше да разбереш, че и аз това се чудя. какво толкова те е комплексирало на тема Левски и Гунди?
Ай разбирам да не го споменаваше и да не се пъчеше, ама толкова постове изписа за него, 'дето твърдиш, че ти е безразличен. #-o :qipag: :qipag: :qipag:

Пак ти казвам, че като на теб и още 2000 души не е любимец, не значи, че е най-обичан. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот emevev » 12 фев 2009, 10:04

Марадона е правил глупости в личен аспект (никога не е намекнал и думичка против Аржентина или Бока Хуниорс - напротив: всички сме го гледали с колко много пъти подкрепя аржентински отбори и спортисти (всякакви спортове) и с какъв хъс и енергия го прави) ;)

Гунди е много по-харесван от Стоичков - и това е точно толкова факт, колкото че Стоичков е най-успелият БТ футболист!! :idea:

(ако се замислите, ядрото на целия спор всъщност не е до качествата, характерите и успехите на Гунди и Стоичков, а: сини привърженици ли избраха Гунди за футболист на века (?) ;) )
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 12 фев 2009, 10:06

Така, тъй като ми писна от жалките ти лъжи и манипулации, реших да се върна назад и да ти извадя откъде точно тръгна темата. Още повече, че бях във форума тогава, за разлика от теб (което обаче не ти пречи да се правиш на много знаещ #-o ). Ето откъде започна всичко:

Казуса написа:То и 1/3 от вашите не са гледали на живо Гунди, ама това не им пречи да вярват в лъжата, че е по-велик от Стоичков :wink:


sas1914 написа:И кое точно е лъжата? :shock: :shock: :shock:
Хайде сравни ги по футболни качества: игра с глава, пласиране, игра с ДЕСЕН и ляв крак, демараж, скорост и т.н.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот emevev » 12 фев 2009, 10:07

:shock: аз си бях във форума тогава, бре - знам много добре откъде тръгна!!! :qipag: :qipae:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Wallace » 12 фев 2009, 10:08

Е, аз нямам ли право на мнение, бе! :qipaq:
Трябва да съм секта като вас ли?
Ако сравняваме отделните компоненти - кажи? Ще започна да си давам мнение и за тях.
Аз за съвсем други неща съм говорил и не се казвам Славомир. :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 12 фев 2009, 10:10

emevev написа: Марадона е правил глупости в личен аспект (никога не е намекнал и думичка против Аржентина или Бока Хуниорс - напротив: всички сме го гледали с колко много пъти подкрепя аржентински отбори и спортисти (всякакви спортове) и с какъв хъс и енергия го прави) ;)


Много аржентинци считат, че Марадона предаде страната си през `94-а. С поредната си глупост (от личен аспект). :qipad:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот emevev » 12 фев 2009, 10:13

Delija написа:
Много аржентинци считат, че Марадона предаде страната си през `94-а. С поредната си глупост (от личен аспект). :qipad:


#-o хехе... :qipag: те това е изсмукано от пръстите вече!!! сега трябва да спорим какво означава в случая "много" ли? :qipag:

те и много англичани псуваха Бекъм за червения му картон с/у Аржентина (за който не беше и виновен даже), пък надали някой ще каже, че Бекъм е мразен в Англия :qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСТОРИЯ НА ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Мнениеот Delija » 12 фев 2009, 10:13

Wallace написа:Е, аз нямам ли право на мнение, бе! :qipaq:


Мне, просто не ми обяснявай какъв е бил спорът, при положение, че определено не си наясно. :qipad:

Wallace написа:Трябва да съм секта като вас ли?


Ние едва ли сме секта, тъй като в сектите обикновено цари пълно единодушие и всички "мислят" еднакво. :qipap: При нас за Стоичков има разнопосочни мнения, което е характерно за групите от хора, където има свобода на мисленето. Виж, в сектите, няма такова нещо. Там всички "мислят" еднакво. И се кланят на божеството си до един. :qipap:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта

cron