"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 06 май 2006, 21:34

Нафтекс???Моля ти се,те във Варна минаха центъра 2 пъти за 90 минути,а ние играехме колкото да ги бием 1:0 и да се пазим за Купата.Родопа ги биха в Бургас,а сега в мач на живот и смърт падат у дома си от тях.Нафтекс са най-слабия отбор,явно ще се завъртат нещата ми се струва.Нафтекс ще се спасяват и БФС ще хлъзне някой друг да изпадне.Според мен за изпадане са определени Македонска слава и Ботев(за съжаление).

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 06 май 2006, 21:37

По отношение на най-слабия отбор имам друго мнение: това е Родопа Смолян...
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 06 май 2006, 22:10

Аз съм доволен от атмосферата в Овча Купел днес. Направихме си кефа. Това с димите и факлите особено беше много добро. Хиксът не е фатален,с оглед равния на тича и цска. Да,жалко че изпуснахме още в този кръг да си осигурим титлата,но явно ще трябва да чакаме още един-два кръга. А и Ники Михайлов определено не е за Левски! Просто не става.
БАН

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 06 май 2006, 22:13

Що бе мен много ме кефи :P
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 06 май 2006, 22:23

1914 написа:Аз съм доволен от атмосферата в Овча Купел днес. Направихме си кефа. Това с димите и факлите особено беше много добро. Хиксът не е фатален,с оглед равния на тича и цска. Да,жалко че изпуснахме още в този кръг да си осигурим титлата,но явно ще трябва да чакаме още един-два кръга. А и Ники Михайлов определено не е за Левски! Просто не става.


дам атмосферата се получи с едно изключение-мятането на седалки :? :evil: ебати дебилите се набутаха в агитката не е истина

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 06 май 2006, 22:32

Полицията във Варна забрани да се прави атмосфера с факли и димки,защото трибуните на Тича са почти до самия терен.Щеше да стане много красиво,но :( .Тоник,Родопа не са толкова лошо отборче,не са за А група,ама не са по-слаби от Македонска Слава и Нафтекс.Ама явно изпадането на Родопа е цената на невлизането на Конелиано в А група 8)

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 06 май 2006, 23:26

gonzo написа:
1914 написа:Аз съм доволен от атмосферата в Овча Купел днес. Направихме си кефа. Това с димите и факлите особено беше много добро. Хиксът не е фатален,с оглед равния на тича и цска. Да,жалко че изпуснахме още в този кръг да си осигурим титлата,но явно ще трябва да чакаме още един-два кръга. А и Ники Михайлов определено не е за Левски! Просто не става.


дам атмосферата се получи с едно изключение-мятането на седалки :? :evil: ебати дебилите се набутаха в агитката не е истина


мда! това беше голяма простотия,за която може да ни накажат. безсмислено е. борето и гонзо даже дойдоха до публиката да помолят да не мятаме седалки,ама има простаци,които ходят по мачовете само зулуми да правят....докато има такива елементи няма оправия просто...
иначе пиро шоуто беше чудесно! едва не се задуших в димната завеса :roll:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
БАН

Потребителски аватар
WhiTe^WaRRioR
Предупреден
Мнения: 32
Регистриран на: 30 апр 2005, 21:18

Мнениеот WhiTe^WaRRioR » 07 май 2006, 10:10

А колко бомбички метнахте ....

standard
Мнения: 29
Регистриран на: 15 мар 2006, 19:42

Мнениеот standard » 07 май 2006, 12:57

Plovdiv написа:И какво излиза според думите ти. Левски са виновни, че има 4(Локо Пд, Левски, цска и б.) отбора с публики в БГ. Левски са виновни, че има 5-6(горните 4 + литекс, локо сф, черно море и до някъде Берое) отбора, които могат да си дадат повече от 2 паса. Левски ли са виновни, че нямаме един свесен клубен стадион с изключение на този на нафтата. Левски ли са виновни, че нормалния фен отива на мач с кило храна за птички и 3 весника за да не си изцапа задника на бетона под него ? Левски ли са виновни, че нямаме децко-юношески школи и тука живеят като царе всякакви утрепки от най-далечни краища на света и се правят на супер-звезди с претенции и номера ? Левски ли са виновни за всичко това? Не мисля така. Фенштината е за стадиона на 90 минути, а не да замъглява мнението и да търсим невидими врагове... Проблема е, че не сме народ. Проблема е, че държавата ни е зле, проблема е, че хората по на 18 години събират пари цяла седмица за да идат на мач и не знам колко да си купят фланелката на любимия отбор. Проблема е че хората слушат чалга и се изрусяват, а не ходят на мач. Проблема е че целия футбол е обсебен от мутри. Проблемите са много, но до като се разсъждава така първосигнално не мисля че ще стигнем далеч.

поздравявам те за хубавото мнение. :idea:

трудно се превъзмогва фенщината, за да можем заедно да се преборим с нещата, които ни пречат като привърженици да се радваме на българския футбол на българските стадиони, а не на английския такъв по кабелната телевизия. :oops:

към това, което си изброил - да добавя още и свинщината от страна на "органите на реда", на които ние и нашите клубове плащат заплатите, а те се държат с нас (нормалните зрители и честни данъкоплатци) не като към клиенти, които заслужават уважение, а като с рецидивисти. в същото време дрогираните лумпени като че ли имат най-малко проблеми, а мутрите си правят каквото им душа иска - дори и това да превърнат граф игнатиев или витошка на паркинги. :evil:

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 07 май 2006, 15:40

Факлите на левскарите се получиха много добре, поздравления, за което, ние също се постарахме. Извън факлите, обаче имаше много варварщина.

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 07 май 2006, 16:38

Чухте ли, хора...ЦСКА подават контестация за нередовен играч на Черно море...Леле, колко са жалки ръководителите на този отбор, леле колко са нещастни. Видяха, че Левски направи Х и решиха да се мъчат по служебен начин да стават шампиони...Жалки, жалки, малки хора... :?
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 07 май 2006, 16:49

бай иване, на цска не им е за 1ви път :wink: те много обичат да побеждават така.......

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 07 май 2006, 16:54

gonzo написа:бай иване, на цска не им е за 1ви път :wink: те много обичат да побеждават така.......


Света вода... Вие не взехте служебно мача с Литекс през 1998, нали?

И едните и другите го правите, не се разграничавай така!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 07 май 2006, 16:59

Real_Madrid_Slavia написа:
gonzo написа:бай иване, на цска не им е за 1ви път :wink: те много обичат да побеждават така.......


Света вода... Вие не взехте служебно мача с Литекс през 1998, нали?

И едните и другите го правите, не се разграничавай така!


то ако трябва да се връщаме назад и ние подадохме контестация срещу берое и това е нещо, с което не се гордея.....и все пак историята помни мнооого контестации на цска след техни издънки..например за неправилно изпълнен аут пак срещу ч море...

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 07 май 2006, 17:08

Кво па толкова се палите,аз не мога да разбера!Щом е доказано че има неправомерно картотекиран играч не виждам защо да не си търсим правата!

Вижда ли сме как на световни първенства и на други големи форуми се получаат подобни неща!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron