"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 08 май 2006, 19:12

Real_Madrid_Slavia написа:
Blazer написа:Що па да не седи в сектор А?


Той е седял в сектор "А", но където са привържаниците на "Левски", а не при нас и се радвам, че това е било така, защото е добро момче, а е било твърде вероятно да пострада. Промивката е яка.


Естествено, че ще седи при привържениците на Левски.
А, само не мога да разбера това за промивката, може ли да ми го обясниш?
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
mefkata
Мнения: 3526
Регистриран на: 20 апр 2006, 13:42
Местоположение: СОФИЯ

Мнениеот mefkata » 08 май 2006, 19:21

Това за свалянето на шаловет го чух по Гонг, или ще кажеш, че е радио"Левски" . Не разбирам как може да се спори кой отбор има най голямата агитка. Дори чорбарската не може да се сравни със синята лавина. Или не помните мачове между Левски и ЦСКА на Васил Левски, когато принципа за домакинство не важи и само сектотр Г е червен, а всичко останало е синьо море. И то преди европохода на Синия тим

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:25

1914 написа:Миналата година на нашите мачове идваха поне по 2-3 хиляди зрители. Тази идват доста повече.
На вашите идват по 100 човека,а агитката ви се състои от 15-20.

Вие и да биете да не мислите,че ще сте много? Ако ще и в ШЛ да влезете нямате достатъчн офенвое да напълните стадиона си,тъй като повечето вече са починали или са старци. В шампионския ви сезон 96-та да не би да беше пълен ст. Славия?


През сезон 97-98 имахме на три поредни мача над 15 000 души:
Славия-Нефтохимик за купата
Славия-ЦСКА за купата
Славия-Литекс за първенството
Сираков продаде мача на Литекс и оттогава хората не искат да идват, в голяма грешка си, че ги няма, просто славистите не са лумпени и не желаят да ходят да подкрепят един мутренски отбор, които продава мачове на килограм години наред.
Миналата година по 2-3 000 души сте имапи само, ако информатора ти е някой юнак от вашето лоби. А и дори и така да е, при всички успехи, които имате в последните десет години, постоянната доминация над ЦСКА да имате по 2-3 000 души голямо геройство ли е? Ами дори и сега трябва да попитам, нормално ли е на мача с Черно море да има 3000 души след всичко, което отборът направи за вас? Нормално ли е на мача със Славия да бъдат 6000 (аз лично не съм видял толкова левскари, нито са продадени толкова билети, но приемам цифрите ти, за да не спорим)? Аз като тръгнах да гледам наживо тези мачове имаше редовно по 25 000 левскари и по 12-13 000 от нашите, а това сега можем да го сънуваме. Но си помисли, какво сме изживяли в последните 10 години и ще разбереш защо нашите не ходят. Във Франция отидохме на баскетбол жени 150 души и то срещу отбор, който се очкваше да ни бие с 50 точки, биха ни само с 38. В португалия на европейското, в Загреб и в Будапеща бяхме по 200 души. На финала на волейболната лига при жените тази година в залата дойдоха повече хора, отколкото на мача ни с вас онзи ден. Тези хора съществуват, но не искат да посещават отбора, който ни представлява последните 10-15 години. Сезонът 95-96 си остана единичен и затова не се усети. Гарантирам ти, че ако дойде сериозен спонсор, налее свежи пари, вземе играчи, осигури школата, играта да тръгне да бъдем конкурентноспособни няколко години подред, да станем 2-3 пъти шампиони, да играем 5-6 години подред в евротурнирите, славистите ще се върнат на стадиона, можеш да бъдеш сигурен в това. Аз лично познавам около 1000 слависти, от тях на мач идват 100, другите не са идвали от 15 години, защото не им се страда.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:27

mefkata написа:Това за свалянето на шаловет го чух по Гонг, или ще кажеш, че е радио"Левски" . Не разбирам как може да се спори кой отбор има най голямата агитка. Дори чорбарската не може да се сравни със синята лавина. Или не помните мачове между Левски и ЦСКА на Васил Левски, когато принципа за домакинство не важи и само сектотр Г е червен, а всичко останало е синьо море. И то преди европохода на Синия тим


Сигурно на финала за купата миналата година. Наистина сбор от двете публики 9000 си е истинско море, така е, прав си. Те Велбъжд и Литекс като играха финал на стадион "Локомотив" беше същото море.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 08 май 2006, 19:30

А на мен защо не ми отговаряш? Аз съм обиден! :?
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:35

Blazer написа:А на мен защо не ми отговаряш? Аз съм обиден! :?


Извинявай, ако ти отговоря ще те обидя, а това не ми е целта. "Задай некое друго въпросче" :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 08 май 2006, 19:37

Ебавам се, а и щом ще ме обиждаш, заеби! :lol:
Изображение
Take It Easy!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 08 май 2006, 19:37

реал мадрид,когато Левски мачкаше наред в началото на новото хилядолетие и края на предишното,на Герена идваха по 25 000 зрители срещу Ботев и Шумен и по 30 000 срещу цска и Литекс.
Нормално беше в последните 2-3 години,когато Левски беше слаб и не можеше да стане шампион интереса да падне. Той падна в цяла България,не само при нас. Сега покрай евроуспехите и мачкането в А група отново се завръща интереса. Тепърва ще се покачва,бъди сигурен.
Докато при вас от години е пусто и празно на стадиона в Овча Купел...
БАН

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:40

Добре ще ти отговоря по друг помирителен начин. Вашите журналисти твърдят, че някъде са сваляни шалове, за да влезеш на стадиона. това е грозна лъжа. Просто на един от четирите входа на стадиона, отворени за този мач не се допускаха лица със сини шалове. Това беше направено:
1. За тяхна безопастност
2. За да се предодвратят неприятните сцени, които се случиха на предишни мачове между двата отбора и за които разбира се нищо не се знае, защото потърпевшите нямат журналистическо лоби. На предишния мач евакуираха половината сектор "А", дигнаха възрастни хора (имам предвид полицията), защото имаше 5 идиота със сини шалове на най-неподходящото място, които непрекъснато провокираха и разбира се бяха пазени от много полицаи, вместо да бъдат помолени да направят 20 крачки и да отидат при своите.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 08 май 2006, 19:41

Това за мен ли беше? Мерси! Не се обидих. :lol:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:43

1914 написа:Докато при вас от години е пусто и празно на стадиона в Овча Купел...


...което е съвсем ясно с оглед на всичко, което съм казал в предишното си мнение. Аз нямам намерение да се сравнявам към днешна дата и не го правя, но е глупаво да се мисли, че колкото и да сме ще отидем на нашия стадион в "Б" или в "Г", за да може на вас да ви е по-удобно. Ти смяташ ли, че това би било нормално?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:43

Blazer написа:Това за мен ли беше? Мерси! Не се обидих. :lol:


Да, за теб, постарах се :D :D :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 19:46

1914 написа:реал мадрид,когато Левски мачкаше наред в началото на новото хилядолетие и края на предишното,на Герена идваха по 25 000 зрители срещу Ботев и Шумен и по 30 000 срещу цска и Литекс.


Извинявай, не искам да се заяждам, но ще бъдеш ли така добър да ми припомниш тези мачове, в кои първенства са се играли и някакъв източник за тези цифри, защото на мен ми се струват твърде завишени!
ИзображениеИзображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 08 май 2006, 19:49

Real_Madrid_Slavia написа:
1914 написа:Докато при вас от години е пусто и празно на стадиона в Овча Купел...


...което е съвсем ясно с оглед на всичко, което съм казал в предишното си мнение. Аз нямам намерение да се сравнявам към днешна дата и не го правя, но е глупаво да се мисли, че колкото и да сме ще отидем на нашия стадион в "Б" или в "Г", за да може на вас да ви е по-удобно. Ти смяташ ли, че това би било нормално?


Не,нямам това предвид. Идеята ми беше,че безсмислено се нахвърляш върху феновете на Левски и даваш примери,че и при нас идват малко зрители,при положение че при вас е същото,но умножено по 10 или по 100 (в зависимост от мача и съперника)...Подкрепяйте си отбора,така трябва за да не се затрие съвсем. Защото реално погледнато в момента феновете ви (агитката ви),които ходят по стадионите са около 20. Останалите са старци и просто любители на футбола. И дори с тях пак сте много малко за отбор в А група,който съществува от 93 години. Отбори,които са много по-зле от вас имат много повече фенове...Разбира се,ти и твойте другари от агитката на Славия не сте виновни за това. Но поне не спорете по тоя въпрос с фенове на другите отбори,в частност Левски.
Последна промяна от 1914 на 08 май 2006, 21:42, променено общо 1 път.
БАН

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 08 май 2006, 20:30

1914 написа:
Real_Madrid_Slavia написа:
1914 написа:Докато при вас от години е пусто и празно на стадиона в Овча Купел...


...което е съвсем ясно с оглед на всичко, което съм казал в предишното си мнение. Аз нямам намерение да се сравнявам към днешна дата и не го правя, но е глупаво да се мисли, че колкото и да сме ще отидем на нашия стадион в "Б" или в "Г", за да може на вас да ви е по-удобно. Ти смяташ ли, че това би било нормално?


Не,нямам това предвид. Идеята ми беше,че безсмислено се нахвърляш върху феновете на Левски и даваш примери,че и при нас идват малко зрители,при положение че при вас е същото,но умножено по 10 или по 100 )в зависимост от мача и съперника)...Подкрепяйте си отбора,така трябва за да не се затрие съвсем. Защото реално погледнато в момента феновете ви (агитката ви),които ходят по стадионите са около 20. Останалите са старци и просто любители на футбола. И дори с тях пак сте много малко за отбор в А група,който съществува от 93 години. Отбори,които са много по-зле от вас имат много повече фенове...Разбира се,ти и твойте другари от агитката на Славия не сте виновни за това. Но поне не спорете по тоя въпрос с фенове на другите отбори,в частност Левски.


Аз не виждам спор в този разговор, а само изясняване на въпрос, който не аз съм повдигал. На волейболът срещу Варна агитката ни беше над 100 души, но както вече ти споменах, тези хора не искат да идват на футбол, докато не се променят някои неща и аз не ги обвинявам. Факт е и че вие не ходехте миналата година на стадиона без да сте имали 10 години суша, с това не казвам нищо неверно, ти също го потвърди (дали сте били 1000 или 3000 не променя много нещата, след като стадионът не е пълен).
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта