"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 07 май 2006, 17:09

ами за те питам, ако ви присъдят служебна победа и левски се издъни още веднъж и станете шампиони..........да те питам ще се радваш ли :?

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 07 май 2006, 17:13

Според мен всичко трябва да бъде изрядно, ако има нарушение, то трябва да бъде наказано. Проблемът е, че ако при "сините" или "червените" има нарушение, друг отбор няма да получи победата, докато за тези два отбора се присъждат, не всеки път, но се присъждат. Има и едно изключение, ние получихме служебна победа срещу Левски през 1996та, но тогава беше изваден отборът и просто хората в "БФС" нямаха избор. Изобщо не им хрумна тогава, че това деяние се наказва с изключване от професионалния футбол, което пък спрямо Янтра или Пирин се прилага безпроблемно.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 07 май 2006, 20:25

gonzo написа:ами за те питам, ако ви присъдят служебна победа и левски се издъни още веднъж и станете шампиони..........да те питам ще се радваш ли :?


Там е въпроса че това няма да се случи-за титлата ти говоря! :lol: :wink:

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 07 май 2006, 20:37

Real_Madrid_Slavia написа:Според мен всичко трябва да бъде изрядно, ако има нарушение, то трябва да бъде наказано. футбол.


Божо, Сашко Александров играе от сума и време за нас и как така първи ЦСКА скочиха, че бил неправомерно картотекиран. Те ли са най-виждащите боквоядци, бе...Де да знам аз, на мен ми се струва, че след като не може да си свършим работата на терена, ще я свършим извън него. :evil:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 07 май 2006, 20:43

Бай Иван написа:
Real_Madrid_Slavia написа:Според мен всичко трябва да бъде изрядно, ако има нарушение, то трябва да бъде наказано. футбол.


Божо, Сашко Александров играе от сума и време за нас и как така първи ЦСКА скочиха, че бил неправомерно картотекиран. Те ли са най-виждащите боквоядци, бе...Де да знам аз, на мен ми се струва, че след като не може да си свършим работата на терена, ще я свършим извън него. :evil:


Изобщо нямам предвид конкретния случай, а по-скоро с Гонзалдо говорим по принцип. Идея си нямам какъв е този казус и нямам мнение по него.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 май 2006, 09:24

Може ли някой Левскар или Славист, който е ходил на мача да ми разкаже как са играли Левски. Хубав ли беше мача и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
Plovdiv
Мнения: 56
Регистриран на: 06 май 2006, 12:41

Мнениеот Plovdiv » 08 май 2006, 09:40

Вкараха един хубав гол Левски и спряха да играят, славистите изравниха, Левски натиснаха, вкараха гол и пак заспаха. От никъде им дойде красивия втори гол на Славия и така се стигна до 2:2. Играха хубаво, но доста високомерно...Сега чорбата като нищо да земе 3 точки от Черно Море с тази контестация, и като плати на жълтите ни съграждани кинтите да лежат полвината мач, а другата да чупат краката на сините, и може да им обърне каруцата малкото камъче наречено Славия
ПЛОВДИВ ПЕЕ ЗА ВАС, ЗАЩОТО ВИЕ СТЕ НАШАТА ГОРДОСТ!
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 май 2006, 09:41

Благодаря ти Пловдив, но за Левски два пъти в последните години са пращали Ботев във втрория ешалон. така, че не виждам защо трябва да има уговорки в Пловдив...
Изображение

Потребителски аватар
Plovdiv
Мнения: 56
Регистриран на: 06 май 2006, 12:41

Мнениеот Plovdiv » 08 май 2006, 09:43

Wallace написа:Благодаря ти Пловдив, но за Левски два пъти в последните години са пращали Ботев във втрория ешалон. така, че не виждам защо трябва да има уговорки в Пловдив...


Имах предвид, че ако им дадът пари от цска и се нагълтат с хапове, като нищо могат да контузат 2-3ма левскари + да извадат някъв хикс. Дай им по 5 хил. лв на тия бедни душици и полвината отбор на Левски е аут за 6 месеца...
ПЛОВДИВ ПЕЕ ЗА ВАС, ЗАЩОТО ВИЕ СТЕ НАШАТА ГОРДОСТ!

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 май 2006, 09:55

А аз все още помня как контузиха Петков в мач от последния кръг преди 2 години... така хубаво се метнаха, ама ги пратихме в Б група... дадохме и жертви, което е най-лошото...
Кефи ме в Ботев, че те играят мъжката срещу всички...
Все пак мисля, че Левски ще е шампион преди мача с Литекс... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 май 2006, 10:07

Wallace написа:А аз все още помня как контузиха Петков в мач от последния кръг преди 2 години... така хубаво се метнаха, ама ги пратихме в Б група... дадохме и жертви, което е най-лошото...
Кефи ме в Ботев, че те играят мъжката срещу всички...
Все пак мисля, че Левски ще е шампион преди мача с Литекс... :wink:
Уоли , тогава Петков наш човек си го контузи...И Гочето се беше объркал и после се извини...
Изображение

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 08 май 2006, 10:26

Wallace написа:Може ли някой Левскар или Славист, който е ходил на мача да ми разкаже как са играли Левски. Хубав ли беше мача и т.н.


абе има някакъв спад във формата, трябва да внимаваме.....като цяло подценихме славия и при 1:2 решихме, че сме решили мача........дано да ни е за урок тоя мач

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 май 2006, 10:36

Интересно е, че с тази контестация ЦСКА се мъчат яко да заприличат на Нафтекс... Успех!!!! :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 08 май 2006, 10:40

СПОКОЙНО АСЕНЕ ВЕЧЕ ВИ ДАДОХМЕ ТИТЛАТА :wink: ДРУГОТО Е "ПРАХ В ОЧИТЕ" :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 08 май 2006, 10:47

04:28 08.05.2006г.
Агенция "Фокус"

София. Мажоритарният собственик на ЦСКА Васил Божков предложил солидна премия на Славия преди мача с Левски, научи „Меридиан Мач". Играчите на „белите" щели да получат по 5000 лева, ако бяха победили Левски в „Овча купел" преди два дни. Най-старото столично дерби бе един от последните шансове на „червените" да стопят разликата в класирането. След като ЦСКА направи равен с Черно море обаче, усилията на мажоритарния шеф станаха безпредметни. Преди мача с варненци Божков бил абсолютно убеден в успеха на своите и затова предложил високите премии на „белите". В резултат славистите бяха крайно мотивирани и направиха един от най-силните си мачове от началото на сезона. След края на срещата президентът на Славия Венцеслав Стефанов останал толкова доволен от силната игра на отбора, че влязъл в съблекалнята. Босът заявил, че футболистите ще останат доволни от това, което ще получат в края на месеца. Според системата за премиране в „Овча купел" играчите взимат пари само при три поредни победи. Дербито с Левски обаче е изключение, пише "Меридиан Мач


:roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron