"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 07 апр 2006, 10:20

Чакай сега си пише речта,прелиствайки дневника лудите души!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 11:02

Мичо написа:Аз отбора си го подкрепям ВИНАГИ...кво да правиш-манталитет...

А защо си мислиш, че аз не съм за отбора си!? Това, че мача след 70 минута не го гледам въобще не е равнозначно с това, че не съм за отбора си. Да припомня (и с това отговарям и на Уоли, който подкрепял докрай при загуба Левски), че аз съм пред телевизора, а не на стадиона. Ако съм там бих останал дори и след мача и да поздравя момчетата за искреността, че не минаваха центъра.
Какво ми е на манталитета? Аз съм си от ЦСКА, но виновниците бяха други, за да не гледам мача накрая. Какъв е смисълът да го гледам? Това да не е онова от 84 година в което водите с 2:1, ние нападаме за гол и вие вкарвате. Да гледам него да, не се знае какво ще стане. На цирка в неделя какво да му гледам!? Гледай си го ти като ти е такъв манталитета за такива мачове!

Мичо написа:Значи когато Наско и Божков уговарят титла на ЦСКА-то това е нормално.
А когато Наско и Черепа уговарят титла на Левски-то това е мафия...- :shock: .

Не. Не са нормални и двете неща и не ми харесват и двете. Тази година обаче имаме доста по-силния отбор и заслужаваме да сме шампиони. Това е като на онзи мач с Вихрен и измислената дузпа за нас. Аз не я одобрявам, но това значи ли че не сме заслужавали да бием тогава при оновма 7:0? Същото е и с титлата. Не искам така, но като сте ги направили такиав нещата какво да направя.

За второто не извъртай нещата. Не е мафия само когато Левски е шампион. Пак мафията действа и при другите шампиони. Мафията обаче е синя. Видно е от много факти. Най-простия кой най-често става шампион след 95 година в това порочно (и според вас първенство). Ми най-логично и най-порочните ще са. Виж кой отбор има най-много сателити. Виж при кой има най-много нареждания на нещата за какви ли не неща (изпадащи, плейофи, купи и т.н.).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 апр 2006, 11:08

Абе ти все още ли смяташ че Левски са слаби? И не заслужават титлата?
Недей бързай много 8, недей бързай. Както ти се провалиха предните врачувания така и сега може Левски някаде да сбърка .... и тогава какво ще правиш.
И е много лесно да сглобиш някаква теория при свършени факти(мачове). Приеми че цскато са си слаби, лоша подготовка, тъп треньор, контузии и толкова.
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 апр 2006, 11:08

почвам отзад напред.Кой отбор има най-много сателити?
кои сателити?
Локо Пд?които ви подариха титла?
Родопа?които ни ОТНЕХА титла?
Относно мафията.мафията цвят няма.само в болното ти съзнание се е оцветила.
Защо миналата година по това време не се появи да разбиваш мафията?А си се радвал на 30-тата?
Мафия има.това е ясно.но колкото и синя,толкова и червена.

казваш,че сте заслужавали да станете шампиони и затова нямало да псуваш мафията ако на вас би била подарила титлата?...С кое?
С представянето ви в европа,с игрите ви в дербитата?
Имате по-силен отбор.Еми моето мнение по този въпрос е да почнеш да комунтираш крикет.защото от футбол не разбираш грам.
когато ми пуснеш запис на който и да е мач на ЦСКА,в който червените притежават и играят с топка в крака продължение на 20-25 паса така,както го прави Левски постоянно благодарение на Мъри...........Тогава ми се обади. :wink:
А дотогава приятни мигове в търсене на вълшебния граал.Свирни на Жорето Атанасов,и той го търси... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 11:17

Prospero написа:Абе ти все още ли смяташ че Левски са слаби?


Не смятам така. Слаби бяхте в първата половина на есента.

За другото обаче не съм съгласен с теб. Става дума за слабия ЦСКА. На теб ти изглежда така, защото са 4 мача (с едно изключение вътре в тях за купата :wink: ). Добре де, но ако вие ще вземате титлата то няма и как да е другояче! Ако ние бяхме истински слаби примчерно от 4 мача да кажем в 2 щеше да има издънка и след мача с Левски примерно разликата да падне сериозно до 2-3 точки. Е да ама ако е така нали запалянковците ще възроптаят и ще искат "спешни мерки", защото титлата се изплъзва. То ако беше станало така ние наистина щяхме да сме слаби, а титлата вероятно щяхме да я удържим предвид аванса и вкарване и на други методи в оставащите ни мачове.
Тогава да задавате въпроси за честността на шампиона щеше да е логично. Е да ама не е така!

И последно. Що си мислиш, че ако шампиона не е предначертан "там горе", ние не можем да скалъпим нещо в тези изминали мачове по ваше подобие в Дупница и Смолян, където си взехте трите точки? Толкова ли е трудно Беласица да бъде победена на Армията дори и наистина да сме уникално слаби и по нечестен начин?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 апр 2006, 11:21

Ами ако не можете да го купите мача не виждам защо да не ви е трудно (след като приехме че сте слаби) ;)
Това го казвам по твойта логика.
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 07 апр 2006, 11:21

Локо Пд не знам каква титла ни подариха онова 3-0 когато не се явиха ли , а те с вас се явяват да играят ама така играят че по добре да ги няма , а Беласица , а да видиме как ще играят с вас, Спартак Пл даже официален сателит беше футболистите му имаха договори с вас !!!!!!!!??????????? А Родопа как ви я отнеха като ви биха , питай Копи , човека си рипа да се докаже , а спонсопа ви е един и същ , та така за сателитите Велбъжд - Локо Пд виж от колко време нямаме там победа и как играят с вас ???
Да направиме инвазия в Белград !!!
Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 11:53

Мичо:

За Локо и Родопа няма да ти отговарям, защото все още те приемам за полусериозен и че си правиш майтап.
Само да вметна, че ако неявяването на Локо имаш предвид под "подарък" е много странно мнението ти. На каква база реши, че ние ще паднем при явяване?

За аргументите Европа и дербитата.
Европа:
Говорейки за сила и не за пробив не виждам никакъв аргумент от твоите писания. Къде сравняваш показаната сила срещу Ливърпул, Байер и Хамбургер с тази срещу Шалке? Разлика и в броя на силните мачове и в успехите в тях и като цяло в класите на съперниците. Кой е по-силен? Отбор, който примерно трясне Ливърпул и Милан и отпадне в 3 кръг или друг преминал през средняшки отбори и достигнал да кажем до финал на УЕФА? По същия начин мога да те попитам и кой е по-силен от Литекс и Локо? Отбора на "пробива" (до 3 място) и падащ и от трите големи или другия, който прави разни неща срещу ЦСКА и Левски? А? Кой е според теб по-силния от Локо и Литекс? И въобще в България ако някой бие ЦСКА и Левски не е ли по-силен от някой друг победил в серия от 5 мача да речем изпадащите?

Дербитата:
Те са навързани със спора. При положение, че се твърди, че титлата е подарена и в това влизат и мачовете от дербитата, ти не можеш да използваш като твърдение преките двубои. Все едно в съда аз да отправя обвинения и по време на делото да приемем (както ти си приел дербитата за истински), че това са доказателства. Вместо да търся вината на обвиняемия аз да казвам, че той е виновен, защото го обвинявам!?
А конкретно за преките двубои моето мнение е, че есента не играхме и ви подарихме равенството. Това първо защото бяхте в криза и второ, за да не се увеличи драстично разликата още в 5 кръг (вие вече имахте равен). В крайна сметка това помогна срещу Оксер. Равен е, а не наша загуба, пак защото е в началото. Не можем дотолкова да помагаме, че вие да ни мините. Фактически от нас едно рамо, но предвид слабостта ви се изисквахаи още ваши усилия и вие с някои приоми като тези в смолян успяхте да го докарате до само 7 точки разлика.
Пролетта дерби нямаше. Не се игра и от нас и от вас. От нас тотално, като част от поредицата от 4 мача, а от вас само дотолкова доколкото да вкарате гол и да биете. Не е вярно нито, че сте били изморени и затова не сте ни били повече, нито пък, че разликата в силите са толкова големи, че все пак да биете. Вие хубаво го натъманявате за тази победа (победа, защото сте силни, но малка защото сте изморени), но истината е друга и ще я прозреш ако успееш да видиш шампионата ни и под друга светлина (извън "изключително честната" която си си наумил).
Моето мнение е, че и пролетта можеше да ви бием. Определено по-силен състав имаме. Двама защитници напуснаха, но дойдоха повече силни подкрепления. Това е същия и по-силен отбор от есента, когато биеше с по 5-7 гола. За вас мога да кажа, че не сте като началото на есента, но въпреки това, отбора победил Артмедия и Удинезе според мен не е толкова силен, че да победи нашия отбор....ако играе.
Единственото, което работи във ваша полза за победа при евентуален мач е, че ние цяла пролет не играем, за да ставате шампиони и това все пак може да даде отражение. Фактически излиза, че ние от декември до началото на април сме без официален мач.

Не ми се спори за безмислени неща на които само наивниците вярват. Гонзо и той ми допадна с това "срещу Черно Море бяхме изморени". Че вие цялата пролет имате преди или след българските мачове такива в Европа и тази умора може да се прояви къде ли не....е да обаче точно за купата стана факт :wink:
ЦСКА в същото време бие за купата Литекс, но не може Беласица за първенството на същия стадион и при това едвам се докопва, при това нечестно до равенство. Не можем да бием Локо с 10 човека и сме се прибрали в половината си. То можеше и с 8 човека да играят. Резултата щеше е същия. Ако по ти харесва можевм да кажем, че е щял да бъде същия, защото "ЦСКА са си слаби".
Локо и Литекс откровено губят точки с лекота в първенството.
Други мачове се развиха "като по план", за да е всичко наред.

Аз сега гледам купата дали ще се издъним. Нали сме слаби! Няма логика 3 отбора поред да преодолеем. Дори един е много при тази слабост на отбора! Или после ще кажете "Взехте мерки, сменихте треньора, стегнахте се и логично вземате купата". Нещо такова трябва да стане нали :wink: ?..........Даааааааа, доста интересно. Мерки, рокади след като мафията ви осигури титлата. Тия обяснения са за будалите. Ако питате мен няма и никаква криза, за да се вземат мерки. Няма как да дадем титлата без много критични мачове, след като сме повели толкова много есента. Да бяха 3 точки, че да ви дадем дербито и да не се усети никой, но не беше така и беше необходим 1/3 полусезон неигра. При толкова много на брой мачове естествено, че човек възприел тезата за чисто първенство ще си мисли, че сме слаби.

По достойно ще е Мичо ако говориш като Уоли. "Не знам какво става в това първенство, но ако се появи шанс (силен коефициент), Наско да използва всички ресурси, дори и непозволен, за да използваме този шанс". Без да казваш какво мислиш ще разберем, както и че не одобряваш това което се прави. Ти обаче навлизаш бомбастично колко сме слаби, как сте били спечелили неиграни дербита, жалки сме били, отървали погроми и други неща, които би трябвало да дразнят и да те приемем за нахален, но аз вече ги гледам като на несериозни изказвания идващи от човек на който ще му отива да се занимава с крикет, а не с футбол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 12:00

Prospero написа:Ами ако не можете да го купите мача не виждам защо да не ви е трудно (след като приехме че сте слаби) ;)
Това го казвам по твойта логика.


Не да го купим. Има и съдии.

Но всичко това ми звучи безмислено и смешно. ЦСКА да урежда победа на Армията срещу Беласица с покупки, съдии и всичките ресурси да впрегне в действие, за да се победи този толкова мил отбор на Беласица :)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 07 апр 2006, 12:05

8 написа:Не да го купим. Има и съдии.

Но всичко това ми звучи безмислено и смешно. ЦСКА да урежда победа на Армията срещу Беласица с покупки, съдии и всичките ресурси да впрегне в действие, за да се победи този толкова мил отбор на Беласица :)

А не отмениха ли редовен гол на бела? Но да приемем че съдията е некадърник. И още веднъж ти казвам - след като няма начин да я уредите, купите (победата или съдията) и след като приехме че цска са слаби. ЗАЩО ДА НЕ МОЖЕ БЕЛА ДА ИЗМЪКНЕ НЕЩО? Нима не се е случвало и преди?
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 апр 2006, 12:06

Ще ме извиняваш,8,но прочетох мнението ти на крът.
затова на кратко отговарям,може и да пропусна нещо.
Относно локо Пд.Ами на базата,че те бяха във форма тогава,а вие бяхте гола вода.Сещаш ли се броени дни преди мача,който не се състоя,с кой играхте и колко завършихте?
Относно родопа.би ли ми припомнил баланса на ЦСКА срещу този отбор откакто е влязъл в Висшата лига?
Относно европа пак ми почна тъпите сравнения между западни отбори.Мен съперниците не ме интересуват,мен ме интересува играта на моя отбор.А моя отбор играе футбол,какъвто ЦСКА НЕ ИГРАЕ.
Относно мача с черно море.за какъв хуй трябваше да играем продължения?къде влизат те в твоя план?

Определено по-силен състав имаме

Глупост от висша степен. :lol:
кажи-имаме по-добри индивидуалности...
това ще го разбера.но да ми твърдиш,че тази сбирщина от наемници е по-добра от отбора на Левски,който от две години играе в почти един и същи състав,който ,играе европейски футбол в европа,там където мафията не играе.........да ми го твърдиш това,значи просто си говорим празни приказки........
приятно гледане на крикет. :wink:
п.с.И ще те помоля да не използваш думата |"достоинство".Изпод твоята клавиатура това звучи просто смешно.ти не знаеш значението на тази дума. :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 12:26

Мичо говориш като любимото си радио и хората в него, а и като всеки средностатистически син лумпен. Тоест неща, които са несъстоятелни.

Прост пример. Какво общо има баланса на ЦСКА с Родопа и вашите мачове с този отбор!? Като те слуша човек ще стигне до извода, че и двата скандала в Смолян ги е нямало "щото ЦСКА са имали някакъв баланс с Родопа". Че тя шутовщината ти може да достигне небивали граници. Примерно можете и от 0:3 да ги обърнете с голове след 90-тата минута, а ако някой се съмнява в редовността просто му посочи баланса на ЦСКА срещу Родопа. По-железен аргумент от това здраве му кажи.

За палячовщината ти с Локо/Велбъжд на кого били отбор няма да коментирам. Поне кажи на Блейзър да не пише, че са си мразили ЦСКА, за да не те "издава", а ние ще се правим на сериозни като ги говориш "твоите си".

Най-сериозното срещу твоите аргументи е че дори да са правилни те доказват само, че Левски бил по-добър от ЦСКА, но не доказват, че ЦСКА е най-слаб в А група. Ако ти си прав е нормално да загубим дербито, но не и да пропускаме победите във всичките, повтарям във всичките без изключение, други мачове. На твоите несъстоятелни аргументи ако им повярваме ще имаме обяснение за загуба в дербито и стопяване на разликата, но не и за 10-те загубени точки.

1914 е много по-напред от теб. Той каза нещо от рода на "ами да ставаме ние шампиони заради най-големия коефициент" (разбира се използва и "най-заслужаваме" :) ), а после след двубоите за купата добави "България има най-голяма полза Левски да е шампион", което при такива развития и говорейки за България, а не само за ЦСКА си е така.
Въпреки някои нови "попълнения" във форума, които обират точките отвсякъде, като теб няма!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 07 апр 2006, 12:35

Е,8,и ти си непоклатим на първото място за едно определено нещо,но трябва ли да го коментираме... :lol:
Интересно ми е,как така забъркваш нещо казано от Блейзър като зверски преиначаваш това,което е казал,смисъла...... :? И си мислиш,че съм толкова тъп май.... :shock: После аз съм бил несериозен,то племенника ми ще ми даде по-смислен довод ако спорим с него....
Ех тая Родопа......добре де,а какво ще ми кажеш ако аз ти кажа :arrow:
МАЧА ПИРИН 1922-ЦСКА БЕШЕ УГОВОРЕН :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 07 апр 2006, 12:44

8,respect към тебе батка,защото си интелигентно момче,но ВЕДНЪЖ си признай,бе човек!!!ВЕДНЪЖ!Пишеш ги тея твойте дълги,дълги разсъждения само и само да не ти се струва Синята приказка толкова сладка.Кажи веднъж - евала на Левски,играят добре и тва е!За какво по дяволите гледаш успехите на Левски през призмата "ЦСКА" и обратното!Тоя метод е доказано прстрастен и абсолютно ненужен!Peace...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 апр 2006, 12:45

Ще ти кажа, че го взехме ходом не заради уговорка, а заради сила. Това е видно от отбора ни, но ти си по-специален и ти трябват факти. Ето ти ги:
1. Взехме по същия начин подобни други гостувания тогава в Пловдив и Петрич. Тогава излиза, че всички мачове есента на ЦСКА са били уговорени. Дори и това абсурдно твърдение да го приемем за вярно, то се пръска със страшна сила сега пролетта.
2. По същото време ЦСКА знаеш какво прави в Европа. Не е трудно да си представя лека победа срещу Пирин, след като бием Ливърпул и Байер. Във вашия случай не ми трябва Публикум за "доказателство". Просто кадрите от мача бяха много забавни.

Ако се опитам да приема крайно синьо мнение мога примерно да измисля, че Пирин не си е давал зор в един ясен мач. Нещо което се е случвало в други мачове. Примерно за купата ни с Литекс и за първенството у дома с Локо Пд. Не бием с разгроми, съперника ни не се дразни да ни отнема победите, но и не пада много. Играе се "нещо". Литекс например за купата играха и не са лягали, но пък и не се напрегнаха да обръщат мача. Нещо такова може да е примерно поведението на някой отбор, в случая на Пирин. В най-лошия случай можем да видим един настървен отбор тип "Велбъжд" срещу нас, но в този случай пак щяхме да ги отнесем с единствената разлика, че ще има повече контузии.
Същото е ако примерно си зададеш същия въпрос за мачовете на Левски с Локо и Марек сега пролетта. Подарени ли са? Не! Винаги можете да си ги вземете. Това обаче означава ли, че са играли на върха на силите си. Едва ли. В такива мачове отборите си знаят съдбата.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron