"А" Футболна група - честна игра истински футбол

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 04 апр 2006, 10:12

Поне не ме заблуждават и не участват в пародите на шефовете.


8 не знам дали слуша вчера по Гонг Ники Александров, аз го слушах.
Едно нещо ми направи впечатление в неговите думи, нещо което знам отдавна. Ще се опитам да перефразирам, защото не мога да цитирам по памет. Не може най-богатият човек в България да плюе умишлено по името си за заработи няколко жалки милиончета от тези скалъпени конспирации. А изхождайки от твоята логика излиза , че единствената причина на Божков да се занимава с това е , че е от ЛЕВСКИ.
Извинявай , ама според мен това е крайно несериозна причина, да беше купил Левски тогава.

Единствения чуждестранен клубен отбор , който харесвам - Реал Мадрид, беше съсипан от президента си , при това с много пари и много играчи - най-добрите в света , или както ти казваш за многото нови играчи на ЦСКА - най-добрите в България.
Сравнението разбира се е неуместно, класите все пак са други , но има голямо сходство ...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 04 апр 2006, 10:26

Не съм слушал Ники.

Аз пък мисля, че Божков гони първо парите и на второ място ЦСКА да успее. Нашите "бизнесмени" се кротнаха покрай убийствата. Божков също. От бившия клуб Възраждане май само той остана. Вече не демонстрира онази сила характерна и за другите до преди само няколко години. "Ако не ми дадете базите аз еди как си ще направя :evil: !". Ми явно няма да вземе нищо. От тук вече много-много не го бърка какво ще става с ЦСКА. Това дори и да е цесекар, а той не е такъв. Нещата не стават за ден-два. И Чорни не се изниза за 1 ден от Левски. От тук нататък нищо чудно и постепенно да се отдръпне от отбора. Не знам.

Ти хубав пример даваш, но Реал не са падали до ниво най-слаб в Примера, а само да са по-слаби от не малко отбори, което е доста по-различно. Отделно тук е България, а не Испания. Няма толкова слаб ЦСКА, Левски или Литекс каквото и да става. Единствено би могло да си толкова слаб ако организирано трябва да загубиш 10 точки за 4 кръга. Нали не очакваш при дербито да водим пак със 7 точки и да ги губим накрая в други мачове?

Има едно много просто доказателство, което в голяма степен ще ме обори и то е ЦСКА да отпадне за купата. Това се вписва и с масовото мнение, което всички сте възприели, че ЦСКА е много слаб и трудно ще бие кой да е. Ами добре щом е така няма логика да бием три отбора за купата. Айде един случайно добре, два пъти с много късмет също, но три пъти при такъв слаб отбор :? . Повтарям за купата да паднем, не за първенството, защото там вече няма какво да се решава и всеки може всичко да си прави.

В момента нямам време, но ще ти кажа по-късно защо за купата държа да паднем. Ако там паднем целия кръг се разплита и Локо и Литекс ще трябва да играят. Така всичките верижни реакции, които си ги мисля през Черно Море, Родопа, Локо, Левски, другото Локо, ЦСКА, Литекс, Бела отиват на вятъра. Някой някъде ще е падал не по сценарий или ако да ще е бил излъган.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 09:07

8 написа:В момента нямам време, но ще ти кажа по-късно защо за купата държа да паднем.


100 % истински ЦСКАр...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:22

Wallace написа:
8 написа:В момента нямам време, но ще ти кажа по-късно защо за купата държа да паднем.


100 % истински ЦСКАр...


100% против произвола във футбола!

Защо от 6 мача пролетта Левски печели 5 в първенството и губи само 1, но за купата? Какъв е шанса от 5+1 мача да имате една загуба, но точно за купата? Математически 16.66%.
Защо ЦСКА в последните 5 мача не печели 4 в първенството и печели само един, но за купата? какъв е шанса при една победа от 4+1 мача тя да е точно за купата? Математически 20%.
Какъв е шанса едновременно двете събития да станат (обединяваш вещата с "И")? 3.32%!
И ти се опитваш да ме убедиш, че 3.32% е по-нормално да стане от 96.68%!
И това са само математическите неща без футболните!....съжалявам имам работа-трябва да излизам.....глупава работа ако съдя по думите на Мичо колко съм неадекватен. Това сега го пиша преди последните редове, които написах преди това.

Болен мозък ли съм ако си мисля, че при подаръка за първенството Левски не трябва да печели купата, но не защото е като нас "титла за купа" (Левски са лакоми и като вземат искат всичко), а защото ако вземете купата ще прецакате Локо Сф?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:26

И последно. Нещата с изместването на шампиона и запазването на интересите на Литекс и Локо не стават половинчато с тук-таме загуби, А С ПОРЕДИЦА ОТ ПОБЕДИ ЗА ПЪРВЕНСТВОТО ЗА ЛЕВСКИ И ПРОВАЛ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЗА КУПАТА. АБСОЛЮТНО СЪЩОТО И ОГЛЕДАЛНО Е ЗА ЦСКА ПО ОТНОШЕНИЕ НА ПЪРВЕНСТВО И КУПА.

Левски трябва задължително, поне докато задмине ЦСКА, да е без грешка и той го прави. Също така задължително обаче трябва да отпадне за купата (щом се сменя шампиона, заради третия и четвъртия трябва и купата да се завърти) и той и това прави!

При ЦСКА пък, за да бъде задминат трябва да липсват 3-те точки (равните са приемлив вариант) и той също го прави във всеки мач от последните четири! Задължително е обаче и да бие за купата, защото Левски да отпадне е половината условие, но не достатъчното, защото и ЦСКА трябва да вземе купата ако няма да пускаме страничен отбор в УЕФА и виж ти ЦСКА засега също няма грешка за купата!.........НЯМА И ДА ИМА!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 09:28

Искаш да кажеш,че ЦСКА са курви на Левски?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 09:29

8, разбира се, че Левски иска всичко - всяка година...
8, винаги ще подкрепям отбора си и винаги ще искам той да побеждава. А ти доказа поредното си противоречие... Мога да го извадя но сега не ми се търси - там, където пишеш, че искаш ЦСКА винаги да побеждава... а сега написа друго... Че ти е кеф, само когато ЦСКА побеждава... сега разбирам, вече, че за тебе има друг кеф...Хич, не те разбирам и все повече имам чувството, че си един герой от "Властелина на пръстените"... че са ти взели безценното... :lol:

И 8 - футбола НИКОГА, ама НИКОГА не е бил математика,. заради това хората го обичат...
Ако ти в неделя цяла вечер си изцислявал логаритми, писал си интеграли и си изчислявал тригонометричната функция на дузпата - Левски излезна да играе футбол срещу един отбор излезнал за 0:0...
защо е така - не търся причината в другите....
8 - спри да смяташ на калкулатора колко е вероятно еди какво си...
Вероятно е, но в тази игра нищо не се знае... Дори и ти го показа....

Ако все пак това ти помага в изчисленията, играй Еврофутбол и печели...
Изображение

Потребителски аватар
Krivia
Мнения: 54
Регистриран на: 12 авг 2005, 13:03

Мнениеот Krivia » 05 апр 2006, 09:31

Йешич официално се раздели с футболистите
10:20 05.04.2006г.
Агенция "Фокус"

София. Миодраг Йешич и помощникът му Зоран Кралевич официално се разделиха с футболистите на ЦСКА преди днешната тренировка на "червените" на базата в Панчарево, съобщава радио "Гонг". Временно "армейците" ще бъдат водени от помощник-треньора Ангел Червенков. На пресконференция утре от 12 часа на стадион "Българска армия" официално ще бъде обявено, че Миодраг Йешич вече не е треньор на ЦСКА.


Айде Йешо бай, бай! Поредната "червена" глава на колана на Наско и Гонзо. Никой не е видял бял ден,след като е почнал война с НАСКО.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 09:35

Не смятам на калкулатор. Мога и на ум достатъчно бързо.

Вероятно е, но в тази игра нищо не се знае...

Жалък си с това изричение. Нали сте силни, а ние слаби? За купата резултатите друго показват.....щото "това е игра и нищо не се знае"....и защото е нормално да се бие Литекс като минаваш центъра и не си с един защитник, но е противозаконно да бъбде така срещу Бела или Левски.

Няма какво да дискутирам с вас. Изключително простовати хора сте.
етг, стинката и други потребители, които разумно задават въпроси и търсят истината и не приемат моето мнение изключвам от тази категория.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 апр 2006, 09:45

DEAR GOD,
ИЗВИНЯВАМ СЕ, ЧЕ СМЕЯ ДА ПРОТИВОРЕЧА НА вАШЕТО МНЕНИЕ, С МОИТЕ ДЕБЕЛАШКИ И ПРОСТОВАТИ МИСЛИ, ако могат изобщо да се нарекат мисли...

8, истината за теб е такава, каквато си я нагодиш и ако още ти не си го разбрал - НИе ще те открехнеме...
Ти имаш мнение според това, какво е времето... Константа при теб не съществува... мненията ти обикалят като парабула и хипербола из координатните оси на форума... дефакто днес си на минус безкрайнус, но утре, ако е угодно на плюс безкрайност.
извинявам, се че аз, простоватия фен, който вярва все още в дядо Мраз ще трябва да ти го кажа....

П.П. 8, не знам какво е нормално при вас и по колко пъти на мач минавате центъра - АЗ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА НЕ ГО СЛЕДЯ И НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА. МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА ЛЕВСКИ... ТОВА Е - СТРАННО ТИ СЕ ВИЖДА СИГУРНО, НО ТАКА СМЕ НИЕ ПРОСТОВАТИТЕ ХОРА - КОНЕ С КАПАЦИ - "КОПАМЕ" СИ САМО В НАШАТА ГРАДИНКА...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 апр 2006, 10:09

8 написа:Не смятам на калкулатор. Мога и на ум достатъчно бързо.

.

:lol: поклон пред гения на планетата.... 8)
Предпочитам да съм простоват,но да не ме мислят всички за форумния клоун. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 05 апр 2006, 13:15

В-к "Стандарт"
4 април,стр.26:

"Заклет фен на ЦСКА спечели 3000лв.от победата на Левски във вечното дерби.Николай Тодоров от Пазарджик събрал пари от свои приятели,всичките фенове на "червените",за да заложи за вечния враг. Той бил убеден че Левски е по-силен и ще победи.2 дни преди това Тодоров спечелил 65лв. от тото,но от залог срещу Левски при загубата от Шалке.Сега пазарджиклията се кани да играе знак "2"за Шалке-Левски,защото се е преориентирал и занапред щял да вика за "сините"."

Нашата вярност е нашата чест...
8)
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 апр 2006, 13:20

Респект към 1914. Заради цвета.

Малко е обидно такъв като теб да използва този цвят и затова ще те помоля да наблегнеш занапред на синьото. По ти отива.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 05 апр 2006, 13:21

Мичо написа:
8 написа:Не смятам на калкулатор. Мога и на ум достатъчно бързо.

.

:lol: поклон пред гения на планетата.... 8)
Предпочитам да съм простоват,но да не ме мислят всички за форумния клоун. 8)


Човека вероятно се мисли за гений,неразбран от простолюдието!
8 споко хора като теб не ги разбират приживе :lol: ,но след сто години паметници в твоя чест ще издигат :shock: и ще се прекланят пред гения ти :lol:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 05 апр 2006, 13:23

1914 написа:В-к "Стандарт"
4 април,стр.26:

"Заклет фен на ЦСКА спечели 3000лв.от победата на Левски във вечното дерби.Николай Тодоров от Пазарджик събрал пари от свои приятели,всичките фенове на "червените",за да заложи за вечния враг. Той бил убеден че Левски е по-силен и ще победи.2 дни преди това Тодоров спечелил 65лв. от тото,но от залог срещу Левски при загубата от Шалке.Сега пазарджиклията се кани да играе знак "2"за Шалке-Левски,защото се е преориентирал и занапред щял да вика за "сините"."

Нашата вярност е нашата чест...
8)


Ето още един попълнил молбичката! :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта

cron