"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
Trent
Мнения: 96
Регистриран на: 19 мар 2006, 18:06
Контакти:

Мнениеот Trent » 01 апр 2006, 12:05

8 написа:добре, че повече мачове преди мача с Левски няма, че тогава цялата А група щеше да преживее ренесанс покрай срещите си с нас.


Това звучи яко :lol: :lol: :lol:

Аз съм много резервиран в прогнозите си за дербито, защото всичко може да стане и моментната форма не играе особено голяма роля в такива мачове...

Останалите мачове от "А" група също са ми много странни, няма нито един отбор за който да съм сигурен, че ще бие, за да заложа днес на него... :roll:
"We are delighted to be involved, it is a great adventure and who knows where it will lead to?" - Mark Hughes, manager of Blackburn Rovers about the UEFA Cup

ogi28b
Мнения: 15
Регистриран на: 02 мар 2006, 23:31

Мнениеот ogi28b » 01 апр 2006, 12:44

1914 написа:оги,писах ти вчера мисля,че беше - ти си новия клоун в червените редици 8)
Когато беше шампионата с плейофите ГАЗЕХМЕ наред. Вас си ви биехме къде ви хванем. Просто ние знаем как да играем в Дербита - дали с вас,дали с Локо,дали с Литекс. Вие не знаете. В А група с 8 отбора ние или Литекс ще сме шампиони.


а ти ако още един път си позволиш да ме обиждаш, ще започна и аз.

тва че тогава така се е случило - да сте силни в сезона в който имаше плейофи (плейоф е нещо СЪВСЕЕЕМ друго), не значи че когато има плейофи, вие ще ставате шампиони. И малко е смешно да наричаш мачовете м/у левски и велбъжд пловдив ДЕРБИТА. то е толкова дерби, колкото дерби е било левски варна - левски; и левски плевен (с треньор били буцов) - левски; или марек - цска, или миньор - цска или левски петрич - левски. Това са НАЙ-лютите дербита...
запалка - 20 стотинки; жълто-сини седалки (1300 броя) - 20 лева едната. Да запалиш герена по време на мач - БЕЗЦЕННО!!!

ogi28b
Мнения: 15
Регистриран на: 02 мар 2006, 23:31

Мнениеот ogi28b » 01 апр 2006, 13:03

Blue написа:Разликата от четири пункта за времето, в което за победа се даваха две точки, е почти съотносителна на загубените седем от "червените" при три точки за успех днес.[/i]."


4 точки тогава са били 2 победи; или 1 победа и 2 равни; или 4 равни.
7 точки днес са 2 победи И РАВЕН, или 1 победа и ЧЕТИРИ равни или СЕДЕМ РАВНИ
кен ю фийл дъ диференс? освен това тогава е имало мач м/у двата отбора. а тук става въпрос за мачове със съвсем други отбори, но не и м/у двата!! фийл дъ диференс бетър??

Blue написа:Отделно през сезон 1964/1965г.,Локо(Сф) пропилява сериозна КОЛКО? преднина на полусезона (6т. мисля) и в края на първенството е втори,на 3т. след шампиона!


И пак аргумента не е сериозен!!! не говориме за началото и за края на сезона, а говориме за 3 последователни кръга, през които е станало ясно кой къде би бил при жребия за ШЛ.

То и левски преди 10-на години за 5 кръга имаше 4 загуби и загуби също и купата МИСЛЯ , ама кво от тва? няма нищо общо със сегашната ситуация.

Надявам се че като ми пишете някакви псевдо-аргументи, осъзнавате че все пак говориме за българското първенство, в което всичко се случва както е планирано. За да ви обясня смисъла на това което искам да кажа, ще използвам заглавието на темата: едно време е било честна игра, истински футбол, но за съжаление сега е само тибиай А група.

енд туморол, дис италиан хомосекшуал мей брейк дъ гейм бикоуз хи ис уан италиан хомосекшуал....
запалка - 20 стотинки; жълто-сини седалки (1300 броя) - 20 лева едната. Да запалиш герена по време на мач - БЕЗЦЕННО!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 апр 2006, 13:06

мддддддддаааа....английския яко навлезе в употреба....Батков го популяризира повече отколкото появата на Интернет 8)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 01 апр 2006, 14:15

Като начало ще започнем чистката на самозванци с теб като потребител, а утре ще довършим "мероприятието" с Левски 8)

Бан за "опипания"!
Ако си цесекар бъди докрай!

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Мнениеот kotzy » 01 апр 2006, 18:11

Чудо :shock:
"Гостите завършиха срещата с 9 души, след като след първата част Георги Бачев получи червен картон от Момчил Врайков, а в последните минути на двубоя и Зарев бе изгонен. Методи Стойнев изведе домакините напред в резултата в 41-та минута, а Десислав Русев изравни от дузпа след час игра. В последните минути на мача Саша Симонович изпълни пряксвободен удар, а вратаря на Родопа изпусна топката в мрежата"

Бачев между другото е изгонен след последния сигнал за първото полувреме. Врайков - президент, така трябва да се действа :P

Нямам друг избор, освен да ставам фен на Вихрен. Доста повече ги е грижа за футбола от повечето други!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Krivia
Мнения: 54
Регистриран на: 12 авг 2005, 13:03

Мнениеот Krivia » 01 апр 2006, 23:40

Студената война в ЦСКА вече стана гореща. Ден преди дербито срещу Левски стадион "Българска армия" пламна. В петък вечерта разярени фенове на "червените" нахлули и подпалили седалките в сектор "Г" на собствения си стадион. В резултат на палежа поне стотина седалки бяха изгорели. Независимо от това обаче от охраната на съоръжението вчера твърдяха, че всичко е нормално. Шефът на фенклуба на "червените" Димитър Ангелов-Дучето също отрече да е имало палеж на стадиона. "Това, което сте видели, са опушени седалки от мача ни с Байер (Леверкузен)", оправда се Дучето.
Изображение
Това е резултатът от палежа на седалките в сектор "Г" на "Българска армия"
ФОТО Христо Танев
В-к Стандарт, 02 април 2006 г.
Е такова нещо ако съм очаквал!
То бива, бива идиотщина ама чак толкова?

Потребителски аватар
Lewis_McMahon
Мнения: 145
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:57

Мнениеот Lewis_McMahon » 02 апр 2006, 11:00

Real_Madrid_Slavia написа:До всички фенки... Две момчета си дадоха телефонните номера под предлог, че ще си звънят, а всъщност те чакат вас :D :D Хайде, дами канят :D :D



Щом момчетата се кефат един на друг нека си звънят. Пък да се оправят как намерят за добре :lol: .
Изображение
Изображение
Не на продажниците и дупедавците във футбола.

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 02 апр 2006, 17:49

Stinkata написа: Аз имам чувството , че играчите от Локо Пд ги купиха само да не отидат в Левски. Другото е да приемеш , че едва сега сделката е приключена и въпросните играчи ще играят на пълни обороти...
Eй, да не се окажа прав...
Изображение

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 02 апр 2006, 18:55

ами почти сигурно сме шампиони.........все пак има още мачове, но с този отбор на цска не трябва да имаме проблеми да завършим преди тях.....

Потребителски аватар
Prospero
Мнения: 621
Регистриран на: 24 фев 2006, 17:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Prospero » 02 апр 2006, 19:02

не трябва да се усппокояваме прекалено. Сега ми е интересно колко ще играят юнушите дайба :? Дано Мъри им гласува доверие повечко :)
Заеби, отивам в затвора ... :(

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 02 апр 2006, 19:14

Незная,ако ние не се издъним тотално докрая не виждам мизерната формация,на цска плачеща за реанимиране как може да ни противодейства! Хайде 8 ти си,почвай с коментарите "аз казах ли ви ,че всичко е ясно предварително"!

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Мнениеот kotzy » 02 апр 2006, 19:42

Честито на поставените!
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 02 апр 2006, 19:47

Благодаря на отбора, който едвам минаваше центъра!!! :lol: :lol: :lol:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 02 апр 2006, 19:50

ogi28b написа:
Blue написа:Разликата от четири пункта за времето, в което за победа се даваха две точки, е почти съотносителна на загубените седем от "червените" при три точки за успех днес.[/i]."


4 точки тогава са били 2 победи; или 1 победа и 2 равни; или 4 равни.
7 точки днес са 2 победи И РАВЕН, или 1 победа и ЧЕТИРИ равни или СЕДЕМ РАВНИ
кен ю фийл дъ диференс? освен това тогава е имало мач м/у двата отбора. а тук става въпрос за мачове със съвсем други отбори, но не и м/у двата!! фийл дъ диференс бетър??
Журналистът от Топспорт ти е написал,че разликата от тогава и сега е почти съотносителна!
И какви ми ги разтягаш за победа и 4 равни,а още по-малко пък за 7 равни?Къде заора?Нали ревеше,че преднината ви се е стопила за 3 кръга!?

ogi28b написа:
Blue написа:Отделно през сезон 1964/1965г.,Локо(Сф) пропилява сериозна КОЛКО? преднина на полусезона (6т. мисля) и в края на първенството е втори,на 3т. след шампиона!


И пак аргумента не е сериозен!!! не говориме за началото и за края на сезона, а говориме за 3 последователни кръга, през които е станало ясно кой къде би бил при жребия за ШЛ.
Ама то Левски дори да не играеше в ЕКТ,болните мозъци пак щяха да скалъпят някоя конспирация за губенето на преднината!Те просто не искат или не могат да признаят,че отбора е слаб и търсят вината в другите!Сега са се хванали за коефициента на Левски в ЕКТ и това им е оправданието!
И нещо друго!За да изгуби Локо(Сф) тази си преднина и да завърши в края на шампионата с 3т. пасив,то той е направил поне 5 грешни стъпки!Колко са били и дали са били поредни,това незнам!

ogi28b написа:То и левски преди 10-на години за 5 кръга имаше 4 загуби и загуби също и купата МИСЛЯ , ама кво от тва? няма нищо общо със сегашната ситуация.
Уточни за коя година говориш!

ogi28b написа:Надявам се че като ми пишете някакви псевдо-аргументи, осъзнавате че все пак говориме за българското първенство, в което всичко се случва както е планирано. За да ви обясня смисъла на това което искам да кажа, ще използвам заглавието на темата: едно време е било честна игра, истински футбол, но за съжаление сега е само тибиай А група.
Нееее!И сега си е честна играта,ама само ако Цска печели!Ако губи,тогава става само ТиБиАй "А" група:wink:

ogi28b написа:енд туморол, дис италиан хомосекшуал мей брейк дъ гейм бикоуз хи ис уан италиан хомосекшуал....
Какво стана днес?Съдията как се справи?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron