"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 31 мар 2006, 13:28

Wallace написа:Еми и аз не знам... ей така пускам едни фишеци за да се намирам на приказка...
Говорите без доказателства, та реших и аз, че така е най-лесно и аз започнах да говоря...
Сега ривете (доколкото усещам), че Локо Пловдив ви били скочили - нали сте най-добрия отбор и имате най-великия треньор - какво като ви скачат тези аматьори. бийте си ги...
Недоволствате, че били играли... :shock: Е, извинявам се от името на Локото, че не се нагъзиха... Дано някой ги накаже за честната игра :shock: :shock: :shock:
Говорите постоянно, че Левски не играе феър плей, а първо не си гледате в собствената градинка...
Долничко е... :wink:
Е бате това мнение ти беше малко в повечко!Можеше и да си спестиш половината глупости :wink: :wink: :wink:

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 31 мар 2006, 13:29

такаааааааааааааааа ЧЕТА СИ АЗ СТАРИ ИНТЕРВЮТА ТУКА И НА КАКВО ПОПАДНАХ.... ПРЕДИ МАЧА ЗА СУПЕРКУПАТА

:arrow: НАСКО СИРАКОВ :!: :!: :!:

Един от въпросите на журналиста..

От ЦСКА се заканиха да пуснат юношите в този мач?

- Това не ми звучи сериозно. Аз имам информация от наши хора в лагера на ЦСКА, че там непрекъснато говорят точно за този двубой и за начина, по който да ни бият. Така че едва ли ще излязат с юношите точно срещу нас. Мисля, че при тях напрежението е далеч по-голямо, отколкото при нас.
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 мар 2006, 13:29

wondertree написа:Асене, за мачовете на Левски с Локо Пд мога да кажа само, че задължително в тях играе "невероятния" вратар Васко Камбуров.Случайност?! Не мисля така.
Разбира се , че не е случайно. "Вероятният" вратар Стоян Колев е играл в ЦСКА , факт , обясняващ наличието на "Синдрома Левски" у него. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 31 мар 2006, 13:32

Този "синдром" да не се е зародил в мача Берое-Левски 0:0 преди няколко години, когато Стоян пазеше на Берое като преотстъпен?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 мар 2006, 13:32

kaliMunder написа:такаааааааааааааааа ЧЕТА СИ АЗ СТАРИ ИНТЕРВЮТА ТУКА И НА КАКВО ПОПАДНАХ.... ПРЕДИ МАЧА ЗА СУПЕРКУПАТА

:arrow: НАСКО СИРАКОВ :!: :!: :!:

Един от въпросите на журналиста..

От ЦСКА се заканиха да пуснат юношите в този мач?

- Това не ми звучи сериозно. Аз имам информация от наши хора в лагера на ЦСКА, че там непрекъснато говорят точно за този двубой и за начина, по който да ни бият. Така че едва ли ще излязат с юношите точно срещу нас. Мисля, че при тях напрежението е далеч по-голямо, отколкото при нас.


И ти се вижда странно , че сред вас има продажници??? :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 мар 2006, 13:35

wondertree написа:Този "синдром" да не се е зародил в мача Берое-Левски 0:0 преди няколко години, когато Стоян пазеше на Берое като преотстъпен?
Много ясно съм казал кое точно го обяснява.
Като говорим за него - имаш ли обяснение защо , след като много пъти ви е спасявал в мачовете с Левски , го изгонихте ? Както и други добри вратари след него...
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 31 мар 2006, 13:36

Не не дразня се на това защото от дълго време се знае кой как работи против клуба А НИКОЙ НИЩО НЕ ПРАВИ... ДРАЗНЯ СЕ ЗАЩОТО АКО ВСИЧКИ РАБОТЯТ ЗА ДОБРОТО НА КЛУБА ТАКА КАКТО В ЛЕВСКИ СЕ РАБОТЕ.... ПРОСТООО НЕ МИ СЕ ГОВОРИ... АКО МЕ РАЗБИРАШ... АКО НЕ, КАЖИ ЩЕ ТИ ПОРАЗЯСНЯ МАЛКО
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 31 мар 2006, 13:39

Stinkata написа:
wondertree написа:Този "синдром" да не се е зародил в мача Берое-Левски 0:0 преди няколко години, когато Стоян пазеше на Берое като преотстъпен?
Много ясно съм казал кое точно го обяснява.
Като говорим за него - имаш ли обяснение защо , след като много пъти ви е спасявал в мачовете с Левски , го изгонихте ? Както и други добри вратари след него...



ОБЯСНЕНИЕТО СИ ГО ЗНАЕМ... НО Е ТРАГИЧНО ЧЕ ПОВЕЧЕТО ФЕНЧЕТА НЕ МОГАТ ДА ГО РАЗБЕРАТ :!: :!: :!: КОГАТО ТЕ ПРЕДАВАТ ОТ ВЪТРЕ В КЛУБА Е МНОГОО МНОООГООООО ТРУДНО И ВСЕ ПАК НИЕ УСПЯВАМЕ :!: :!: :!: :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 31 мар 2006, 13:39

Стинка, имам обяснение , но то няма нищо общо с настоящия спор.
Само да вметна, че Стоян винаги варди на 100% и срещу Левски, и срещу ЦСКА. А това при бивши кадри на вашия отбор не се забелязва. Пример - играта на онова недоразумение Драгич в Марек.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 31 мар 2006, 13:41

Stinkata написа:
wondertree написа:Този "синдром" да не се е зародил в мача Берое-Левски 0:0 преди няколко години, когато Стоян пазеше на Берое като преотстъпен?
Много ясно съм казал кое точно го обяснява.
Като говорим за него - имаш ли обяснение защо , след като много пъти ви е спасявал в мачовете с Левски , го изгонихте ? Както и други добри вратари след него...
Е ми точно заради тези "ВЪТРЕШНИ ХОРА",които желаят "доброто" на отбора,същите тези хора,които продадоха Гай,Забавник и Максич,които ако бяха останали в отбора сега дербито щеше да е протоколно и вие да гледате титлата през крив макарон 8) 8) 8)

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 31 мар 2006, 13:43

wondertree написа:Стинка, имам обяснение , но то няма нищо общо с настоящия спор.
Само да вметна, че Стоян винаги варди на 100% и срещу Левски, и срещу ЦСКА. А това при бивши кадри на вашия отбор не се забелязва. Пример - играта на онова недоразумение Драгич в Марек.


A Yovov kolko gola ima sreshtu Levski :?: A, dori i Sirakov se hvurlyashe s ekipa na Slavia :!:
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 мар 2006, 13:43

kaliMunder, Май си забравил периода , в който всички твърдяха , че Наско Сираков работи против Левски. Така , че не се дразни - във вашия клуб се работи точно , както в Левски , само сте по-назад с програмата.
Изображение

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 31 мар 2006, 13:45

Според мен не му е сега времето да ги коментираме всичките тия глупости. Нека се изиграе мача (дано) в неделя, пък след това ще разискваме. Аз поне спирам засега.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 31 мар 2006, 13:50

Относно Гай....

Говориш така, сякаш все още си част от ЦСКА. Очевидно е, че армейците имат проблеми в защита, след като ти и Забавник напуснахте. Би ли се върнал в Борисовата градина, ако твоят Самсунспор изпадне?

- Да, разбира се. Мисля, че отборът ми в Турция със сигурност ще изпадне. А аз имам клауза в договора, според която, ако не останем в елита, мога да си ходя. По силата на договора от месец май съм свободен агент. Ако ме потърсят от ЦСКА, веднага се връщам.

.....

- Твоят голям съперник на терена Георги Иванов-Гонзо се върна в Левски и започна да вкарва.
- Жалко, че не съм в България, за да го пазя персонално. Сега ще му е по-лесно да ни отбележи гол (смее се).
- Искаш ли отново да играеш срещу него?
- Да, искам. В Турция победихме неговия отбор Газиентепспор като гости, но аз не бях картотекиран и не можах да играя. Ако се върна в ЦСКА, може отново да се срещнем на терена. Сигурен съм, че тогава ще му стане доста тежко.
- Знаеш ли последните новини за ЦСКА?
- Да. Приятели ми казаха, че Велизар и Тиаго са контузени. Това е сериозен проблем за господин Йешич и дано успее да се справи. Утре (б. а. - днес) ще се свържа с момчетата от отбора, за да им пожелая успех.
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 мар 2006, 14:03

Относно Гай - наистина ви липсва. А и се оказа по ЦСКА-р от много юноши на клуба. Винаги играеше с дух и след като поизчисти играта си откъм грубости стана безценен за вас. Пък и само как е прозрял , че Гонзо ще вкара, макар и да не го е казал директно... :wink:

Относно Забавник - там имам точно обратното мнение , което се базира на негово неофициално исказване преди мача на ЦСКА в Монако. ЦСКА , малко или много е клуб традиции и той просто не заслужаваше да играе в него. По-скоро го виждам като Гастарбайтер , отколкото като ЦСКА-р...
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 110 госта