"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 13:51

Че кой казва, че ЦСКА не е бил слаб!?
Отборите играещи с ЦСКА след дербито могат само да завиждат на щастливците играли с ЦСКА в първите 4 кръга. Просто мача с Левски е в едва 5 кръг и трябваше шоково (бързо) да се стопява разликата. Ако беше примерно в 10 кръг дербито щеше да стане по-равномерно и щяхме да редуваме 2-3 победи с някоя издънка.

Думби:
Много добре ме разбираш какво искам да кажа. При ЦСКА няма такъв цирк като в Смолян, нито пък има такъв отбор в А група като Велбъжд, който така яростно да скача срещу Левски и също толкова спокойно да ни ляга на нас.
Да не говорим за ваденията на Спартак Пл от плейофите, за мача ни в Петрич и други неща.
Позволих си да нарека нагло поведението ти, защото трябва да сте благодарни, че в шампионските години на ЦСКА си имате вързано второто място (виждаш какво става в Смолян ако някой те застрашава за второто място), купички печелехте, в дербитата държите равностойно и други такива неща, които червения клуб не ги е видял при вашите титли.
Нагло е и защото през есента разликата в класите бяха като при онова 7:1, но с обратен знак. Ти не го разбираш, защото си от другия лагер и си ги говориш там твоите врели-некипели за "уплашения винаги от Левски отбор на ЦСКА", но всеки един червен го боли много от унижението, защото при онова 7:1 имахме много по-добрите играчи и заради това, че дарихме национала с 4 място си изпатихме тук като клуб и когато все пак направихме отново силен отбор след доста време КАКВО? Трябваше да ви помагаме. След това червения фен влиза по форумите и ви слуша тъпотиите и наглите неща за еднаквите уреждания. Това от есента на всички червени им приседна. Не сте го изпитвали точно това и не знаете какво е.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 27 мар 2006, 14:06

Леле 8 недей, по хубаво псувай наляво и на дясно като хамалин, отколкото това :shock:, боже господи, "ЦСКА дарила България с четвъртото място" :shock: , е не мога, как го реши това, и колко национала имаше Левски в титулярния състав на Пенев и колко ЦСКА, ами Левски имаше 5 титуляра в отбора, а ЦСКА май-един Ивайло Андонов който не записа и една минута. По добре засипвай обиди на ляво и на дясно, ще го приема за нормално, но това притеснявашме честно.

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 27 мар 2006, 14:06

8,iskash da zapo4na da ti davam primeri za ma4ove na Cska v koito biete pove4e ot sumnitelno li? Ne az ne mislia da padam na tvoeto nivo.
Vsi4ko tova koeto pishehs sa si tvoi dogatki(i ne samo tvoi de),tova bilo taka onova bilo taka no vsushtnost e drugo.Ima goliama razlika mejdu tova koeto ti se iska da e(tova koeto se samoubesjdavash) i realnostta!
Vie ste bili darili 4-to miasto na nacionalnia? Tova beshe porednata ti naglost! Ia si spomni kolko igra4i ot togavashtniat otbor na Levski imashe v nego i kolko na cska!?

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 27 мар 2006, 14:23

Здравейте,
да се представя: Привърженик на Левски от както се помня. От известно време насам следя форума и съм приятно изненадан от добрия тон който властва тук . (за справка Топ спорт- най-споменаваният отбор там е този на майките).

Моето лично мнение е, че от титлата на Славия насам има нещо гнило в БГ футбола( то пък все едно няма в цялата държава). Отначало всичко се правеше за да може всички мутри да получат по една титла ( справка- Гриша Ганчев, Илия Павлов, Чорни, Божков, ВИС и СИК), е вече го направиха , сега интереса е чисто финансов. Получиха морално удовлетворение , сега да получат и финансово такова.
Каквото и да си говорим обаче финанси в България няма, зрителите се броят на пръсти, рекламите са малко, телевизионните права смешни ( за един мач в групите на шампионската лига приходите са повече , отколкото от цял полусезон в TBI -ала бала), прехвалените ни играчи са с големи заплати( в повечето случаи незаслужени)

Мачове се уреждат по цял свят , при това от къде къде по големи отбори от нашите грандове , въпросът тук е до каква степен е уреждането. Ако чужденец почете малко тук ще разбере , че в БГ няма по-слаби отбори от ЦСКА и Левски , защото те печелят единствено уговорени мачове. Също така ще разбере , че няма по-добри съдии от нашите , защото те бъркат само преднамерено( по пътя на логиката , ако решат няма да сбъркат нито веднъж).

За мен най-силният отбор в България е Левски , а ЦСКА партнира достойно :wink: . Това е непреходното ( без да изпадаме в исторически отклонения ) всички останали тимове имат временни проблясъци( не искам с това изказване да обидя никой).

Колкото до великата конспирация на Наско, ако това е истина и аз бях Цесекар, щях да се откажа от отбора си. Защото не бих се радвал на нечестно спечелена титла, но направо бих бил лично засегнат ако ръководители , треньори и играчи са продали титлата на "смъртния враг". Защото изповядващите тази версия червени трябва да са много наивни да си мислят , че Божков и Орманджиев го правят сами без участието на треньора и поне на половината играчи, да те командват, но някой трябва да изпълнява.
Аз лично се надявам се честните мачове в първенството да преобладават, но и да не е така вече особено не ми пука в тази наша мила родина , корупцията е навсякъде.
Затова предпочитам да гледам мач на Левски с 3-ия тим на предпоследния в калчото (според нечии мнения тук), и се радвам на всеки такъв мач ,защото съм убеден че е 100% .
И колкото някой да се опитват да умаловажават купата на УЕФА, това е истината за нас "прокажените" от източна Европа. А ако се получи с Шампинска лига, дай боже .

:lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 14:25

Догадки :shock: !? Мача в Смолян въобще не го "гадая". Догадка е само за вас. За неслепите не е.

И какво се правите на ударени, че и ме наричате нагъл за 4-тото място. Много добре знаете, че без играчи като Стоичков, Емо, Любо, Трифон нямаше да сме там, където бяхме. Вашиге ги видяхме месец по-късно без червените що за стока са срещу гранда Олимпия. Освен това Боби или Наско и преди ги е имало, но тези успехи без Ицо ги е нямало. Каквото щеше си говорите или фантазирайте ама 4-тото място е ясно откъде главно идва.
Нали не мислите, че заради Ивайло Андонов съм си мислил, че тогава сме имали по-добрите играчи? Защо ми изреждате играчите, както са записани в тимовия лист. Добре хайде не ЦСКА, а Барса, Валенсия, Байерн имат най-голям принос за 4-тото място щото вие просто се дразните (а и оплювате) от всички успехи, които поради една или друга си произтичат от ЦСКА. Трябва да избягваме да ги наричаме цесекарски, защото иначе специално при вас не става. Просто сте си навили на акълът, че ЦСКА не трябва да се определя като такъв какъвто е и от там нататък всичко е безмислено в приказките ви.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 27 мар 2006, 14:28

Искаш да кажеш, че Стоичков, Костадинов и Трифон сами са постигнали 4-то място в САЩ :shock:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 14:29

Моето лично мнение е, че от титлата на Славия насам има нещо гнило в БГ футбола( то пък все едно няма в цялата държава). Отначало всичко се правеше за да може всички мутри да получат по една титла ( справка- Гриша Ганчев, Илия Павлов, Чорни, Божков, ВИС и СИК), е вече го направиха , сега интереса е чисто финансов. Получиха морално удовлетворение , сега да получат и финансово такова.


Аз говоря за абсолютно същото.

Всичко което си писал и аз така го виждам с две изключения:
1. По въпроса за номер едно и достойното партньорство са обратни ролите като достойното партньорство дори е "частично" и доста изостава. Малко е символично вечното съперничество ако питаш мен. в 9 от 10 компонента сме лидери.
2. Това ако с Наско е вярно не виждам защо да се отказваме от отбора си!? Какво да направим като и собственика ни е син? Напротив още по-голям цесекар си оставам. Все някога някой като Гришата ще дойде.

За Европа си прав. Дали ще е трети от зад напред в Италия, дали излиза с втори състав и т.н. тези неща са поне истински. Иначе нямаше да ходят по 40 000 на тези мачове и 2/3 000 в родното първенство. Явно запалянковци има, но явно и не възприемат пошлостта в родното първенство.
Ако си цесекар бъди докрай!

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 27 мар 2006, 14:33

И какво се правите на ударени, че и ме наричате нагъл за 4-тото място. Много добре знаете, че без играчи като Стоичков, Емо, Любо, Трифон нямаше да сме там, където бяхме. Вашиге ги видяхме месец по-късно без червените що за стока са срещу гранда Олимпия. Освен това Боби или Наско и преди ги е имало, но тези успехи без Ицо ги е нямало. Каквото щеше си говорите или фантазирайте ама 4-тото място е ясно откъде главно идва.


Сигурно Стоичков спаси дузпите на мексиканците, заради които отидохме на четвъртфинал. Тук някой ще каже разбира се , че мексиканците не могат да бият дузпи, и това е вярно , но все пак точно Михайлов беше на вратата и ги спаси. Пък като е такъв левак що не се литна в другата посока.
Вярно Стоичков беше голямата звезда , но футболът е колективен спорт, колкото и някои да го забравят този факт. А ние тогава имахме отбор , а не просто Емо,Любо, Ицо и ...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 мар 2006, 14:34

8, успеха в САЩ произтича от играчи на ЦСКА... 8 ти явно гледаш бакетбол а не футбол и си достоен за присмех с това си твърдение и ти казвам защо. Футбола се играе от 11 човека, а не от един, двама или 5.
2-ро Ицо, Любо и Трифон станаха футболисти в ЦСКА, но достигнаха голямата си класа извън ЦСКА. Това се вижда от квалификациите през 1988, 1990, 1992... сещаш се нали.
Иначе другото, което твърдиш е малко нагличко, особено за момчета, които са ти носили радост... или аааааааааааааааааа
схванах, не си се радвал на целия национален отбор, а само на Емо, Ицо и Трифон...

Е, аз като Българин се радвах на Всички Българи, не правех разлика къде са играли и защо. И Ивайло Андонов, ако не се лъжа преди Световното вече беше играч на Левски.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 27 мар 2006, 14:35

8 а ти мислиш ли че без Сираков, Кременлиев, Цветанов, Хубчев, Янков щеше да ги има тези успехи. Да с помоща на Барселона, Байерн, Хамбургер, Спортинг и т.н. Националния отбор постигна този успех и най-вече с помоща на Левски, половината отбор играеше в Левски, а ЦСКА няма никаква заслуга за успехите, защото чисто и просто Стоичков, Костадинов, Трифон, станаха това което бяха на световното не в ЦСКА, а гореизброените от теб отбори.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 14:39

Samp написа:Искаш да кажеш, че Стоичков, Костадинов и Трифон сами са постигнали 4-то място в САЩ :shock:


Не ми се влиза в безкрайните спорове. Твоя въпрос можеш със същия успех да го зададеш и като "искате да кажете, че само Марадона донесе световната титла на Аржентина през 86 година?"
Ясно е че футбола е колективен спорт, но има някои играчи, които правят РАЗЛИКАТА. Защо да си мисля, че Валдано и Буручага щяха да докарат Аржентина през 86 до там докъдето стигна? Защо да си мисля, че без Стоичков България щеше да направи всичките тези неща? Защо да си мисля, че без Кройф Аякс щеше така тотално да размазва в Европа?

etg:
Никой не говори за пропуски на мексиканците. Боби спаси дузпите. Не това е обаче основния фактор за 4-тото място. При друг вратар нямаме гаранция, че ще спасява толкова, но нямаме и че ще го направят на решето. Може пък нашите да вкарват наред и да не се иска толкова от кой да е друг вратар. С това не омаловажавам какво направи надузпите Боби, но малко пресилено ми звучи, че той ни е класирал напред. Такова твърдение би означавало "при друг вратар отпадахме", а аз не виждам къде е гаранцията затова.
.....не на последно място и в него мач Стоичков ни докара до дузпите. За него, за разлика от вратарския пост, мога убедено да кажа, че дург едва ли така ги отиграва нещата и да сме имали гаранция, че при друг щеше да пима такъв гол. Без Ицо дузпите на Боби оставаха някъде много настрани.............а това с мексико не и най-силния мач на Ицо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 27 мар 2006, 14:44

пак Ицо ни докарал. 8, Стоичков цял мач караша автобуса на отбора и ни докара. а другите стояха безучастно и гледаха. особено Ивайло Йорданов, който такъв пас залепи на Стоичков... ама той не е бил от ЦСКА, така че не е карал автобуса...
да не говориме за защитата ни на мача с Германия, но кой ти я брои нея... важното е, че драйвърчето отново бяха футболистите на ЦСКА... Начело с Идола... Другите - кучета ги яли... :lol: :lol: :lol: :lol:

8, според мен голяма част от мненията ти заслужават много по-голяма аудитория. Мненията ти в този форум са в един ограничен ареал и не могат да добият популярността, която заслужават...
Ако имах повече пари, щях да ти пращам по един ваучер, за да се обаждаш на Крум и да му ги споделяш всяка неделя...
Последна промяна от Wallace на 27 мар 2006, 14:46, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 27 мар 2006, 14:45

8,poso4i mi tezi 9 ot 10 komponenta v koito ste lideri, sire4 pred nas!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 14:47

Morodin написа:8 а ти мислиш ли че без Сираков, Кременлиев, Цветанов, Хубчев, Янков щеше да ги има тези успехи. Да с помоща на Барселона, Байерн, Хамбургер, Спортинг и т.н. Националния отбор постигна този успех и най-вече с помоща на Левски, половината отбор играеше в Левски, а ЦСКА няма никаква заслуга за успехите, защото чисто и просто Стоичков, Костадинов, Трифон, станаха това което бяха на световното не в ЦСКА, а гореизброените от теб отбори.


Съжалявам, но освен самия отбор и силните играчи са от него отбор, а не от Левски. Явно много ви дразни, че сме най-добрите.
Такава простотия с това, че Левски имали основен принос, а ЦСКА никакъв за 4-тото място не бях чувал. Абсолютно безумие, което не заслужава отговор. Обаче вие косвено признавате (това за друг спор) класата на тези играчи. Казваш "станаха звезди, но навън". Е значи Ицо е най-добрият български футболист. Поне това казваш. Да, не играч на ЦСКА, а такъв на Барса (така по-спокойно ли е? :) ), но все пак Ицо. Фактически споровете са Барса или Левски и трябва да сте доволни, че ние въобще не присъстваме. Даже ви призовавам да скандирате в синия сектор "Ицо, Ицо". Какво ви бърка!? Това е играч на Барса и няма нищо общо с ЦСКА. Нали това се опитвате да остроумничите в момента (последния ви хит)? "Успехите на червените са успехи на какви ли не чужди клубове и нямат нищо общо с ЦСКА". Ами дайте тогава без никаква завист всички да скандираме имената на нечервените, а на играчите подвизаващи се в западни отбори. Знаете кои. Селтик, Байер, Атлетико и подобни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 27 мар 2006, 14:50

Думби няма да ти отговорям. Ако разбираш малко от футбол не е нужно аз да ти давам справки.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта

cron