"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 23 мар 2006, 09:14

Не само на вас се нагъзихме което ме е яд още , за купуване не съм присъствал на закупуването що вие купихте ли ги или си бихте Локо Пд с 4-2 с добрия им отбор а сега в какво състояние са трябва да ги биеме с 0-5 по логика ако има логика в футбола Петрич ги бихме 5-1 там тука ни хванаха 2-2 защото нние не искахме да играеме , не знам защо ако играхме с такъв хъс и желание с тях както играхме вчера с Литекс 5-0 щяхме да ги биеме това искам да ти кажа че и вие почнахте да играете вчера при 2-0 за морето има подценяване нещастно стечение на обстоятелствата невървеж контузий наказания и други фактори а вие си викате ние играеме 14 мача и правиме 14 победи !!!
Да направиме инвазия в Белград !!!
Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 23 мар 2006, 09:18

Еми викаме си,ти какво искаш,да си викаме,че ще ни бият кой ни хване ли? :lol:
Ветеране,приятелски съвет.Свали тези червени очила,разсъждавай малко по-реално и може би ще престанеш да ръсиш подобни работи.
При положение,че за да станем шампиони,ни трябват само победи до края,така ще говорим,естествено.Пораженческото мислене и рязането на гредите го оставяме за вас. :wink:
Плюс това отборът ни играе добър футбол,така че защо да не стане?
Но да ми говориш за покупки при положение,че любимия ти тим прави само победи цяла есен(това че сте ни пуснали само ме разсмива-Г сектор защо не пее всеки мач-ку...ви на Левски,ооооо,ку...ви на Левски... :lol: ),е меко казано наглост.....типична за вас,наглост.... :?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 23 мар 2006, 09:39

Доста от нас го твърдяха това вместо да върнеме в първи кклас пан 2007 ние го възкресихме и нямаше да има групи на УЕФА , до Оксер стигахте и Мъри сега щеше да е безработен а наште спряха да играят след като поведохме !!!
Да направиме инвазия в Белград !!!

Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 23 мар 2006, 09:41

Ако,щеше....Ако баба беше мъжка.....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 23 мар 2006, 09:43

Абе вие от ЦСКА сте били много благородни бе! Какво щяхме да правим ако ви нямаше вас :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 23 мар 2006, 09:43

veteran написа:Доста от нас го твърдяха това вместо да върнеме в първи кклас пан 2007 ние го възкресихме и нямаше да има групи на УЕФА , до Оксер стигахте и Мъри сега щеше да е безработен а наште спряха да играят след като поведохме !!!

ПРАВ Е ВЕТЕРАНА ..................
ЕТО КАК СЕ ВЪЗКРЪСВА С ЕДИН МАЧ ....
ЦСКА

Потребителски аватар
capri
Мнения: 6
Регистриран на: 23 мар 2006, 14:27
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот capri » 23 мар 2006, 15:30

skorpinoks написа:
veteran написа:Доста от нас го твърдяха това вместо да върнеме в първи кклас пан 2007 ние го възкресихме и нямаше да има групи на УЕФА , до Оксер стигахте и Мъри сега щеше да е безработен а наште спряха да играят след като поведохме !!!

ПРАВ Е ВЕТЕРАНА ..................
ЕТО КАК СЕ ВЪЗКРЪСВА С ЕДИН МАЧ ....


Добре тогава един въпрос - Кой ви е карал да не играете ???
Това какво показва?
PFC Levski
FC PCMania

kotzy
Мнения: 320
Регистриран на: 06 сеп 2005, 15:46
Контакти:

Мнениеот kotzy » 23 мар 2006, 18:59

Ето нещо, което се надявам да смени темата:
"Предложение „А" група да бъде орязан с 6 отбора и най-късно от сезона 2008-2009 г. да бъде създадена Висша лига с 10 участника е било внесено в БФС тези дни. Това съобщи секретарят на Професионалната футболна лига Любе Спасов пред в. "24 часа". Втората новост е първенството да се провежда по системата пролет-есен, .а не както сега."


Повече има тук
Томислав: Абе "Левски" бие ли някога?! тииит ташака...

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 23 мар 2006, 19:08

Крайно време беше !! 8)
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 мар 2006, 19:15

Не виждам причина пролет-есен да е. За мен това не хубаво. Представяте ли си примерно да отидем на световно в разгара на шампионата?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 мар 2006, 20:33

Целта ни е догодина да спечелим трофей - заяви Наско Сираков след мача.


Това не е лошо. Първи признаци, че пак ще сме шампиони и следващата година. Фактически в 3 кръг на ШЛ ние излизаме и за шампионата (и затова Наско още не е категоричен) и ако спечелим битката Наско ще потвърди титлата ни, в смисъл ще каже нещо от рода на "Левски ще се бори за купата" или "за достойно представяне в УЕФА", което все означава "ЦСКА ще е шампион"......но първо да си вземем тази година титлата, а Наско да гледа повече мачове от тунела безучастно, а не само последния.

Освен всичко друго в цитата Наско говори за печелене на трофей "догодина". Явно тази няма да има :) . То крайно време беше да ни остави да вземем нещо повече от шампионат.
Дали ще е толкова добър да ни позволи да бием и в дербито :roll: ? Тъй и тъй за купата го остави мача да се играе да остави и този от първенството :wink: .
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 23 мар 2006, 20:46

8 кажи ми как точно ще се развие първенството докрая и ако се окажеш прав, значи наистина има конспирация и Наско и всички са си е...ли майката и повече няма никакъв смисъл нито да си пишем тук, нито да гледаме футбол от БГ. Но иначе ще продължа да вярвам, че все пак не всичко е уредено предварително и ще се надявам, че все някога футбола в България ще стане на високо ниво, и извинявай ама няма да вярвам на твоите конспирации.:arrow:
Последна промяна от Blazer на 23 мар 2006, 20:59, променено общо 1 път.
Изображение
Take It Easy!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 23 мар 2006, 20:54

И мене тея изказвания на Наско ме дразнят меко казано. Ако е червена к***а да си заминава в Панчарево...
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 23 мар 2006, 21:11

Блейзър:
Не знам "как точно"........питай Наско :) . Той знае "съвсем точно".

1914:
Не е червена к.... . Напротив грижи се повече от добре за вас. Просто в последните години ние атакуваме ШЛ. Няма как да не ни обявява нас за шампиони. При Чорни знаеш, че ревеше наляво и надясно, че където бил той там е победата (кодирано съобщение, че Левски ще е шампион).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 23 мар 2006, 21:23

8 написа:Блейзър:
Не знам "как точно"........питай Наско :) . Той знае "съвсем точно".


Е добре де, ама ти откъде ги знаеш тези работи? Как ги разбираш? Кой ти е източника? Или просто предполагаш?
Изображение
Take It Easy!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта

cron