АС РОМА

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 28 апр 2005, 20:45

някой ден но не сега

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 май 2005, 19:08

Нова издънка, момчета - този път срещу Бреша. Кой трябва да стане треньор на Рома догодина и кои играчи да бъдат освобдени и съответно привлечени според вас?

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 01 май 2005, 20:35

AS(S) ROMA MERDA OOO AS(S) ROMA MERDA :lol: :lol: :lol:
БАН

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 май 2005, 22:08

LEVSKI SOFIA написа:AS(S) ROMA MERDA OOO AS(S) ROMA MERDA :lol: :lol: :lol:


А бе, човек, има си отделен форум за такива като тебе! И не се тревожи, дербито наближва и ще видим кой кой е тогава.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 02 май 2005, 21:17

ОООООО А ФОРЦА РОМА Е А ФОРЦА РОМА Е А ФОРЦА РОМА Е

ВИНАГИ ПО ДОБРИ ОТ ФЕЛАЦИО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 03 май 2005, 16:30

Матео Ферари вече прекали! А в началото на сезона имах много надежди в него и Мексес.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 03 май 2005, 18:52

wondertree написа:Матео Ферари вече прекали! А в началото на сезона имах много надежди в него и Мексес.


Тая интерска отрепка да върви да прави зулуми на Сан Сиро или в някой клип на Братя Мангасарян. Ако го видя тоя Ферари ще му направя нещо много много лошо и неприлично, казвам ти, wondertree. И аз много съм му насъбрал.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 13 май 2005, 11:30

Мичо, братле, от сърце и душа те моля, изтрий тази тема или поне я заключи, че вече не знам, мълчах, мълчах, мълчах, викам си нито дума за Рома докато не вземем победа, ама това май няма да стане до края на сезона. Срамота. Прочетох някъде, че има шанс да вземем Ван дер Ваарт, това наистина би било прекарсно, само не ми е ясно откъде ще намерим парите. Дано поне следващият треньор (дано да е Земан) се сети да си върнем Мидо в състава и с едно ляво крило и без М. Ферари в отбора мисля, че догодина ще сме далеч по-силни.

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 16 май 2005, 10:33

Позор!!! Не стига, че играят като дърводелци, но и мачове ще ми уреждат! Голямото римско дерби - пълен смях и гавра със зрителите. Цял свят знаеше как ще завърши мача - показват го и коефициентите на букмейкърите. Кофти, че първото ми мнение в темата за любимия ми италиански отбор е толкова гневно, ама т'ва беше задължително да се спомене. И после ми обяснявайте колко честно и почтено се играело в големите първенства. Интересите са над всичко, дори и противопоставянето между Лацио и Рома, уж големи врагове, бързо се забрави, когато над тях надвисна опасността от изпадане. Глупаци!
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 май 2005, 11:06

Meto_Deyanov написа:Позор!!! Не стига, че играят като дърводелци, но и мачове ще ми уреждат! Голямото римско дерби - пълен смях и гавра със зрителите. Цял свят знаеше как ще завърши мача - показват го и коефициентите на букмейкърите. Кофти, че първото ми мнение в темата за любимия ми италиански отбор е толкова гневно, ама т'ва беше задължително да се спомене. И после ми обяснявайте колко честно и почтено се играело в големите първенства. Интересите са над всичко, дори и противопоставянето между Лацио и Рома, уж големи врагове, бързо се забрави, когато над тях надвисна опасността от изпадане. Глупаци!


Мани, мани, ти имаш късмет, че поне не си гледал мача... :evil:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 16 май 2005, 11:15

Най-смешното римско дерби ( кво ти дерби ), което съм гледал. Подигравка ...

Elitza Murdzanova
Мнения: 1
Регистриран на: 12 май 2005, 14:13
Местоположение: selo Isbegli

zdr roma

Мнениеот Elitza Murdzanova » 16 май 2005, 11:38

Iskam samo da popitam kakvo tolkova ima6 protiv fenovete na Juve? Mnogo 6te mi bede interesno da se argumentira6,za6toto kogato 4ovek ne obi4a ili ne ponasq ne6to se argumentira za6to
Zdraveite,
obojavam futbola i po-to4no krasivata igra.Fen sam na CSKA i UVENTUS,u4a bg filologiq

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 16 май 2005, 12:01

kogo pitash?
Формата е временна, класата - вечна!

Изображение

Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: zdr roma

Мнениеот Mike Bibby » 16 май 2005, 14:24

Elitza Murdzanova написа:Iskam samo da popitam kakvo tolkova ima6 protiv fenovete na Juve? Mnogo 6te mi bede interesno da se argumentira6,za6toto kogato 4ovek ne obi4a ili ne ponasq ne6to se argumentira za6to


Значи, аргументирам се. Първо едно уточнение: нямам нищо против феновете на Юве, както и против тези на ЦСКА, тъй като най-добрите ми приятели са фенове именно на тези отбори :roll:

И все пак комбинацията ЦСКА - Ювентус, както вече казах определено не ми допада.

Второ: мразя Ювентус, защото са най-мафиотският отбор на света и нито една от последните им три (най-малкото) титли не е заслужена. Ювентус печелят мачовете сис помощта на съдиите и на допинга (второто бе доказано, а първото е очевидно и за децата в детската градина).

Освен това Ювентус играе ужасяващо непривелкателен, да не кажа грозен футбол, който логично отблъсква хората от собствения им стадион. Затова искрено ти се чудя как си станала фен на този отбор при положение, че бианконерите играят толкова КРАСИВО И ВДЪХНОВЯВАЩО.

Това е, просто продукцията на Ювентус се разминава доста сериозно от моето схващане за играта. Иначе преди години началото на 90-те) Юве бяха доста по-симпатично отборче с Виали, Раванели, Дел Пиеро, Торичели, Мароки и т.н. но сега сте просто отврат. А и доколкото разбрах май искате да продавате Дзамброта лятото, който е един от малкото ви свестни играчи, които уважавам. Срам и позор. :evil:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 16 май 2005, 16:29

серия Б ги зове .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron