АС РОМА

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 21 апр 2005, 22:06

betina_bambina написа:Аз наблюдавах Roma повече, когато Батистута от Фиорентина отиде в Рома (ееее а бяха времена, а бяхме млади :wink: ).Спомням си , че тогава изгряваше "звездата" на Тоти.
Сега като ги гледам- имам чувството че на всеки мач се виждат за пръв път. (което е много жалко). По едно време май нямаше мач ,в който да не са изгонили един, двама с червен картон.....
Определено имат огромна нужда от човек, който да ги вдъхнови и обедини.


Хаха, според мен имат нужда от човек който да им скръцне със зъби. Най-хубаво ще бъде ако разчитаме най-вече на младоците от школата, които винаги се раздават на терена, а не на наемници като Касано и т.н. Голяма гавра, миналата година Тони ми беше любимец, а сега искам да се махне, просто той не мисли за привържениците а само за банковата си сметка. И с Мансини нещо стана тоя сезон, дано догодина намери себе си.

А за времената на Батистута и Кафу и Емерсон, какво да ти кажа - велики времена. Но аз станах фен на Рома преди това когато треньор беше Земан и играехме почти толкова атрактивно колкото Барса със Стоичков, Лаудруп и Ромарио.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 21 апр 2005, 22:26

[quote="Mike Bibby
.........

А за времената на Батистута и Кафу и Емерсон, какво да ти кажа - велики времена. Но аз станах фен на Рома преди това когато треньор беше Земан и играехме почти толкова атрактивно колкото Барса със Стоичков, Лаудруп и Ромарио.[/quote]

За съжаление - това са минали времена...
а как се комбинираха Rui Costa и Batistuta във Fiorentina.....

Малко встрани от темата.Има един италиански аниматор на име Bruno Bozzetto.Има много добри кратки анимации.
http://www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html
малко бавно се зареждат- но си струва да се видят!!!
мноого са идейни :lol:

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 21 апр 2005, 22:44

betina_bambina гледах анимациите и ми направи впечетление ГОЛЯМАТА прилика м/у нас и италианците-много се смях за автобуса и за пред театъра :)

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 22 апр 2005, 11:05

Относно футбола от времето на Земан - напълно съм съгласен. И колкото и странно да е за фен на Рома ще кажа , че тогава и Лацио бяха много готин отбор , защото винаги играеха атакуващо - с Фузер, Синъори и Казираги. А при нас Балбо беше машина за голове. Ставаха много яки дербита, в които атаката беше най-важна. Според мен това е най-якото градско дерби в Европа, с най-много емоционален заряд. ( заедно със Селтик-Рейнджърс , Партизан-Звезда , Олимпиакос-Панатинайкос и нашето си.)

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 22 апр 2005, 20:10

wondertree написа:Относно футбола от времето на Земан - напълно съм съгласен. И колкото и странно да е за фен на Рома ще кажа , че тогава и Лацио бяха много готин отбор , защото винаги играеха атакуващо - с Фузер, Синъори и Казираги. А при нас Балбо беше машина за голове. Ставаха много яки дербита, в които атаката беше най-важна. Според мен това е най-якото градско дерби в Европа, с най-много емоционален заряд. ( заедно със Селтик-Рейнджърс , Партизан-Звезда , Олимпиакос-Панатинайкос и нашето си.)


Ей, братче, Фузер даже беше и при нас за малко, а за Синьори и Казираги две мнения няма - ГОЛЕМИ. :P Мен Лацио никога не са ме дразнели, даже напротив, а и мачовете ни с тях винаги се получават яки. А пък Бокшич ми беше един от любимците. Жалко че се лишиха от Станкович и от куп звезди още, ама така е... финансова криза, какво да се прави :(

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 25 апр 2005, 10:25

Еееееееее! Пак се изложихме :(
Ша вземем ли точка до края на сезона?! Дано за купата направим нещо, защото иначе не ми се мисли...
А между другото кога са мачовете за купата?

AS-23
Мнения: 7
Регистриран на: 08 апр 2005, 20:30
Местоположение: Sofia

Мнениеот AS-23 » 28 апр 2005, 14:52

Abe kato se zamislq,nqma da e 4ak tolkova fatalno ako Roma izpadne.Kato fen na tozi otbor razbira se ne iskam tova da stava,no puk samo taka 6te moje da se zaloji izcqlo na talantlivite juno6i ot 6kolata,a puk i vsi4ki taka nare4eni zvezdi 6te napusnat za6toto razbira se nqma da im se igrae v seria B!A puk i kolkoto i gadno da mi e 6te kaja 4e spored men Totti trqbva da napusne za6toto toi prekaleno mnogo obi4a tozi otbor i ne moje da gleda kak Roma se bori da ne izpadne,s tova se obqsnqvat i nervnite mu izblici naposleduk,a puk i Francesko e futbolist koito zaslujava da ima mnogo trofei v kolekciqta si,a Roma na tozi etap ne moje da mu gi dade!Drugite zvezdi su6to mi se struvat poiz4erpani za Roma!Istinata e v 6kolata!No kakvoto i da stava nie vinagi sme zad 4ervena 4ast na Rim-VIVA ROMA!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 28 апр 2005, 17:09

Току що четох, че Тоти бил сигурно ново попълнение на Милан. Макар че ми е от любимите играчи се надявам с парите , които отбора вземе за него ( ако трансфера е истина ) да се позакрепи и младите момчета от школата да заиграят силно - аз съм убеден ,че това го могат.

Потребителски аватар
Rumbis
Мнения: 37
Регистриран на: 11 апр 2005, 13:07
Местоположение: Naokolo :)

Мнениеот Rumbis » 28 апр 2005, 17:11

wondertree написа:Току що четох, че Тоти бил сигурно ново попълнение на Милан.


Правилно се е ореантирал. :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 28 апр 2005, 17:55

wondertree написа:Току що четох, че Тоти бил сигурно ново попълнение на Милан. Макар че ми е от любимите играчи се надявам с парите , които отбора вземе за него ( ако трансфера е истина ) да се позакрепи и младите момчета от школата да заиграят силно - аз съм убеден ,че това го могат.


Каква серия Б, какъв Милан, какви 5 лева! Няма да изпаднем, програмата ни не е тежка до края, а и не забравяйте, че все пак сме на полуфинал за Купата и така на теория имаме още шансове за Европа. Как стоят нещата на практика е друг въпрос. Тоти няма да отиде в друг италиански отбор, още по-малко във вражеския Милан. А за младите - съгласен съм и аз искам да ги налагаме, но без звезди няма да стане работата, все пак не всички младоци имат качества за първия отбор, но тези, които имат трябва да се налагат. Безкрайно ме е яд, че се лишихме от млади иперспективни футболисти като Мидо и Д'Агостино, ама какво да се прави, не бива д губим надежда, догодина ще мачкаме, сигурен съм.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 28 апр 2005, 20:30

Аз доколкото разбрах преди време ,Тоти ще остане в Рома, при това без увеличение на заплатата.А и той натрупа толкова картони, че май ще го видим в игра догодина по това време :twisted: И честно казано не мога да си го представя с друг екип освен този на Рома.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 28 апр 2005, 20:35

betina_bambina написа:Аз доколкото разбрах преди време ,Тоти ще остане в Рома, при това без увеличение на заплатата.А и той натрупа толкова картони, че май ще го видим в игра догодина по това време :twisted: И честно казано не мога да си го представя с друг екип освен този на Рома.


Е аз мога - с екипа на националния на Италия :wink:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 28 апр 2005, 20:38

еййййй - ами то наистина имало и такъв отбор - най-лошият италиански отбор :lol: (шегувам се разбира се)

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 28 апр 2005, 20:40

betina_bambina написа:еййййй - ами то наистина имало и такъв отбор - най-лошият италиански отбор :lol: (шегувам се разбира се)

екипа на юве ще му отива на очите и косата :lol: :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 28 апр 2005, 20:44

bat_jori написа:
betina_bambina написа:еййййй - ами то наистина имало и такъв отбор - най-лошият италиански отбор :lol: (шегувам се разбира се)

екипа на юве ще му отива на очите и косата :lol: :lol:


Е как си представяш, че Тоти ще бележи голове във вратата на РОМА с екипа на ЮВЕНТУС. Ако това го видя, ще стана от ЦСКА, давам дума. :mrgreen:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron