ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЕВРО 2008

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 03 сеп 2006, 19:46

Офф, никой не се и опитва да те убеди! ............ Знам много добре, че и да се класираме, вие пак ще изкарате, че заслуга имат всички останали, и всичко останало, но не и Стоичков :!: ТОВА ГО ЗНАЕМ - затова е и излишно да споря с теб по тази тема. Просто си с очила "ULTRABLUE" :!:

П.П.: Каза ти го и Божо(той не е цесекар поне), ама ти знаеш само да оплюваш.

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 03 сеп 2006, 20:00

Край спирам-ти нямаш наддумване и четеш каквото си искаш!
Казах хиляда пъти,че не е на клубна основа,но ти това си знаеш :?
Когато започнеш да вникваш в думите ми,тогава спори с мен :idea:
Защото не ми пука кой е треньор и Паро Никодимов да сложат все ми е тая-важното е отбора да върви :idea: Някога някой да е казал лоша за Димитър Пенев :?: Не е нали?Защото той показа как се прави!
Когато Стоичков ме убеди с действията си,че заслужава доверие ще го получи не само от мен,но и от 90%,които сега искат да си ходи!
Когато Сточков покаже,че умее да бъде треньор-да заповяда пак...сега трябва да си ходи,защото националния отбор не е училище за слаби ученици!Имаше време да се докаже достатъчно-не успя,напротив...успя да съсипе огромния авторитет,който си бе изградил докато бе на запад и сетне за д океана!Той за сетен показа ,че е фурнаджийска лопата :?
А Делия пак ти казвам спирам да споря с теб-разбери най-сетне,че не става въпрос за клубни пристрастия,май ти е трудно да проумееш,че има нещо,което над Левски и цска! А то е националния отбор :idea:

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 03 сеп 2006, 20:13

КАТО НЕ СТАВА ДУМА ЗА КЛУБНИ ПРИСТРАСТИЯ (КОЕТО ЕСТЕСТВЕНО НЕ Е ВЯРНО, ЗАЩОТО СНОЩИ ЦЯЛАТА БЪЛГАРСКА ПУБЛИКА СКАНДИРАШЕ ИМЕТО НА ИЦО, А ИМАШЕ ОТ ВСИЧКИ АГИТКИ ХОРА) ПРОСТО СПРИ ДА НАСАЖДАШ НАПРЕЖЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!! КОЛКОТО И ДА СИ ПОВТАРЯШ НЕЩАТА, КОИТО СИ ПОВТАРЯШ - СМЯНА НЯМА ДА ИМА. СЛЕД КАТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ СМЯНА НЯМА ДА ИМА, НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ПРОДЪЛЖАВА С ИЗКУСТВЕНОТО НАСАЖДАНЕ НА НАПРЕЖЕНИЕ. ОТБОРЪТ ТРЯБВА ДА СЕ ОСТАВИ НА СПОКОЙСТВИЕ!!!!!!!
СНОЩИО СИ ВЗЕХМЕ ТОЧКАТА, КОЕТО ОЗНАЧАВА, ЧЕ ЗАСЕГА ВЪРВИМ ПО ПЛАН.

Извини ме за високия тон, но за мен отборът на България е по-важен от всички клубни пристрастия на света и не мога да се съглася да се пречи на отбора заради нечиии частни интереси.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 03 сеп 2006, 21:38

Real_Madrid_Slavia, и според мен доброто на националния отбор е преди всичко.А това добро няма да стане с този човек начело :!:
Изображение

Потребителски аватар
raleff
Мнения: 3118
Регистриран на: 09 юли 2006, 15:53
Местоположение: 15900 Praha 5- Lahovice
Контакти:

Мнениеот raleff » 03 сеп 2006, 21:48

Bilbo написа:Real_Madrid_Slavia, и според мен доброто на националния отбор е преди всичко.А това добро няма да стане с този човек начело :!:

А ти с кого мислиш че ще стане :?: :?:
Според мен и Жозе Мауринио да дойде в момента пак ще сме трагедия
На дали има повече от 4-5 човека които да стават за националния сега. Така че :"НА КАЛПАВИЯ ВОДОЛАЗ,ВОДОРАСЛИТЕ МУ ПРЕЧАТ"
Изображение

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 03 сеп 2006, 21:50

Не знам с кого ще стане, но знам че с този не става...толкоз.
Ще се опитва, не е късно да се пробва дори и чужденец...
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 03 сеп 2006, 21:52

Вече споменах, че не искам да спорим за едно или друго лице, без значение треньор или играч, на различни мнения сме и вчера хората от всички агитки дадоха да се разбере, че подкрепят треньора. Понеже промени няма и не може да има по това време, по-добре да не се реве против никого, за да може тези, които са сега в отбора (били те добри или лоши) да дадат максимума си, за да спечелим следващите мачове.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 03 сеп 2006, 23:33

Real_Madrid_Slavia написа:КАТО НЕ СТАВА ДУМА ЗА КЛУБНИ ПРИСТРАСТИЯ (КОЕТО ЕСТЕСТВЕНО НЕ Е ВЯРНО, ЗАЩОТО СНОЩИ ЦЯЛАТА БЪЛГАРСКА ПУБЛИКА СКАНДИРАШЕ ИМЕТО НА ИЦО, А ИМАШЕ ОТ ВСИЧКИ АГИТКИ ХОРА) ПРОСТО СПРИ ДА НАСАЖДАШ НАПРЕЖЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!! КОЛКОТО И ДА СИ ПОВТАРЯШ НЕЩАТА, КОИТО СИ ПОВТАРЯШ - СМЯНА НЯМА ДА ИМА. СЛЕД КАТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ СМЯНА НЯМА ДА ИМА, НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ПРОДЪЛЖАВА С ИЗКУСТВЕНОТО НАСАЖДАНЕ НА НАПРЕЖЕНИЕ. ОТБОРЪТ ТРЯБВА ДА СЕ ОСТАВИ НА СПОКОЙСТВИЕ!!!!!!!
СНОЩИО СИ ВЗЕХМЕ ТОЧКАТА, КОЕТО ОЗНАЧАВА, ЧЕ ЗАСЕГА ВЪРВИМ ПО ПЛАН.

Извини ме за високия тон, но за мен отборът на България е по-важен от всички клубни пристрастия на света и не мога да се съглася да се пречи на отбора заради нечиии частни интереси.


Чакай бе,ти какво си мислиш,че като съм на стадиона креща "Стоичков вън" ли?Ако сериозно го мислиш си луд :wink: Отивам и си подкрепям отбора-толкова!
И какво напражение всявам ако мога да науча!Изразявам мнение,което едва ли някой някога свързан с отбора ще прочете :wink:
Сериозно ли мислиш,че става въпрос за клубни пристрастия?Не ме познаваш :idea:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 04 сеп 2006, 00:36

paralesa написа:сега трябва да си ходи,защото националния отбор не е училище за слаби ученици!Имаше време да се докаже достатъчно-не успя,напротив...успя да съсипе огромния авторитет,който си бе изградил докато бе на запад и сетне за д океана!Той за сетен показа ,че е фурнаджийска лопата :?


Вчера по БТВ говореха за играта "Сървайвър" и че някакъв аржентинец я снимал там на майната си на хиляди километри от България. Не бил чувал за страната ни, но знаел Стоичков и мача от 94-та.
Говорим за риалити шоу, не за футболни неща, където пак знаят Стоичков.

Съвсем сериозно ти казвам отиди в някоя точка на света и го пробвай номера със "Стоичков" и ще се убедиш за какво става дума. От личен опит мога да ти кажа, че съм имал случай, когато името "България" нищо не говореше на събеседника и казах "Стоичков" и той каза "е и?" и продължих "този футболист знаеш ли го" и при отговора "да" допълних, че той е от тази държава за която не е чувал.
Думата Стоичков я използвах не защото съм бесен футболен фен, а за да достиган до най-бързата асоциация за България.

Не ме карай да ти разправям за моя приятелка и таксиметров шофьор в Индонезия или Малайзия.

И тук не става дума за популярност покрай медии. Просто това е един от най-великите играчи в историята на футбола. Дори и не разбиращите от футбол и нищо, че при още по-слаби медии е ставало развитието му, знаят много добре, че Марадона е аржентинец. Нещо подобно е при нашия. Дори и да не ти се вярва това е факт. За ЦСКА и Левски можем да си спорим много и независимо, че ние сме много по-големия отбор съвсем нормално е на Запад никой да не е и чувал за двата отбора. Стоичков обаче е друго нещо. Не си играй с чадър, атенат срещу Папа, кисело мляко, розово масло или други неща, които тук ги набиват много ама на Запад редовия гражданин почти не ги знае. Със Стоичков обаче няма пропуск. При това в коя да е точка на света. Просто един от гигантите във футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 04 сеп 2006, 00:45

8, никой не оспорва написаното от теб. Въобще не става въпрос за това. :?
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 04 сеп 2006, 00:52

Не знам с кого ще стане

като не знаеш си ЗАТВОРИ УСТАТА!!!Когато ЗНАЕШ нещо тогава говори ... а ти НЕ ЗНАЕШ и ГОВОРИШ!!!

Вървим по план но въпреки това в България си има паразити които непрекъснато търсят само нещо с което да създават напрежение но НЯМА ДА УСПЕЯТ!
Снощи играчите за сетен път доказаха че са ЗАД СТОИЧКОВ след като взеха поредната важна точка с ХАРАКТЕР!

Според мен в тази група имаме по-големи шансове отколкото в тази от СП06 защото сега отборите с които ще играем са на по ниско ниво от нас ... и най вече ... стига ни да сме втори!Чукарите са под нас но бяха шведите които ни прецакаха ...

Оставете хората да работят - левскарите да си гледат шампионската лига и да оставят България на мира!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 04 сеп 2006, 00:53

Билбо за това става дума при повечето от аверите ти :wink: . Идеята тук е "против Стоичков". Аз се чудя как може на един треньор да поставяме всичко било то положително или отрицателно :shock: !?
Ако беше друг треньора сигурно и други слабости щяха да се дискутират, а сега всички коментари вървят така:

"Стоичков не става/провали отбора/некадърник............(и следва вече останалато)". Просто първото изричение в коментарите за националния е някаква константа. Оплюваме Стоичков и после да си дойдем на думата.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 04 сеп 2006, 00:56

Добре де, СПОРЕД ВАС добър треньор ли е ??По-добре ли е да си мълчим при това което става ????
Изображение

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 04 сеп 2006, 00:59

НЕ Е ПЕРФЕКТЕН,НЕ Е ДОБЪР НО НЕ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ КОЛКОТО ГО ИЗКАРВАТЕ!плюс това не играе Стоичков,Мъри или Херо а играе БЪЛГАРИЯ и ние сме длъжни да сме зад БЪЛГАРИЯ!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 04 сеп 2006, 01:29

Bilbo написа:Добре де, СПОРЕД ВАС добър треньор ли е ??По-добре ли е да си мълчим при това което става ????


Категорична оценка и етикет не мога да му дам. Все пак става дума за Стоичков. Бих бил крайно предпазлив да казвам, че този човек е слаб и му е все тая дали печели или губи.

Иначе до момента не е направил нищо.

Никой не казва "да си мълчим при това което става". Работата е там, че тук повече се обижда Стоичков отколкото да чуваме нещо градивно. Вече дори е нещо като традиция в темите за националния, за каквото и да става дума, да се започва със "Стоичков разби отбора". Нещо подобно на онова "Картаген трябва да падне" и после вече си говорят за каквото и да е в Рим.

Убеден съм, че разговорите щяха да бъдат други ако Стоичков беше минал през Левски. Това сега е чесане на езици, а не дискусии.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 109 госта