ЛЕВСКИ И ЦСКА И МАЧОВЕТЕ ИМ В ЕВРОПА ПРЕЗ СЕЗОН 2005/2006 Г.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 16 дек 2006, 12:06

skorpinoks написа:а не мислиш ли че Барса го взе като звезда ...? :wink:
та той им набута 3 гола за два мача ..? :idea:
това говори ли ти нещо ... :wink:


не се увличай, скорпи... ;)

:D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 дек 2006, 13:55

emevev написа:
skorpinoks написа:а не мислиш ли че Барса го взе като звезда ...? :wink:
та той им набута 3 гола за два мача ..? :idea:
това говори ли ти нещо ... :wink:


не се увличай, скорпи... ;)

:D :D :D

нещо грешно да съм написал ... :idea:
погледни му мачовете до мача с Барса и ще разбереш :wink:
ЦСКА

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 16 дек 2006, 14:35

Е АЗ ТИ ГОВОРЯ ЗА ЗВЕЗДА ОТСВЕТОВНА ВЕЛИЧИНА кои мачове да гледам

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 16 дек 2006, 14:59

tridant написа:Е АЗ ТИ ГОВОРЯ ЗА ЗВЕЗДА ОТСВЕТОВНА ВЕЛИЧИНА кои мачове да гледам



а,а,а, за СВЕТОВНА ВЕЛИЧИНА СИ прав ... :wink: но да набуташ 3 гола в 2 мача на Барса и да си Никой няма как да стане ... :idea:
ЦСКА

Потребителски аватар
Anarion
Мнения: 835
Регистриран на: 22 май 2005, 21:40
Местоположение: Минас Тирит,Гондор

Мнениеот Anarion » 16 дек 2006, 15:24

Известно е,че "Барселона" започна да се интересува от Стоичков след мачовете с ЦСКА от пролетта на 1989-а.За това спор няма.
Както и няма спор обаче,че той стана звезда от световна величина след като отиде в Испания.И най-вече-след Световното в САЩ.Дотогава беше известен за нашите мащаби играч.С ЦСКА нямаше как да придобие такава известност и да спечели толкова много отличия,били те отборни или индивидуални.
...и рече Бог "Само "Левски" !
И направи небето синьо.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 16 дек 2006, 15:31

На световното 94 вече беше звезда,с представянето му там славата му нарасна.Голям футболист беше ама сега се моля да приеме предложението на Бетис.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 16 дек 2006, 20:33

tridant написа:Не е само това,да не забравяме,че Стоичков попадна в дриймтима на Барселона.Не казвам,че всички са играли за него,но има огромно значение на какво ниво ще са партньорите ти.Това много му помогна да се развие като футболист ида покаже максимума от таланта си.Мисля,че ако не беше отишал в Барса,нямаше да вземе златна топка и да стане звезда от световна величина.


Колко абсурдно изказване :!: :shock: ..... По твоята логика и Роналдиньо щеше да види Златната топка през крив макарон, ако си беше седял в Гремио :!: А нима и съотборниците на Роналдиньо не са суперфутболисти :?: И нима това омаловажава успехите му :?:

П.П.: И Роналдиньо и Роналдо станаха световни звезди след като се махнаха от Бразилия.....

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Samp » 16 дек 2006, 20:55

Delija написа: По твоята логика и Роналдиньо щеше да види Златната топка през крив макарон, ако си беше седял в Гремио :!:


Абсолютно. Я ми кажи един футболист със златна топка, който да не играе в Европа :wink:
Дели нищо не казвам против Стоичков с това твърдение, просто довода ти беше глупав :wink: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 16 дек 2006, 20:59

Не моят довод е глупав, а този който съм цитирал. Все пак при всички големи футболисти(и всички са играли/играят в големи отбори), и техните съотборници имат заслуги за техните успехи :!: Така че не минавате и с този си опит да омаловажите класата на футболиста Стоичков :wink:

Давайте следващия :lol: :lol: :lol:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 16 дек 2006, 21:32

прочети по внимателно и ще видиш,че за никакво омаловажаване не става дума. дори напротив.Явно много те смущава,че съм казал,че е играл в дриймтима на Барселона.Но факта,че е поканен да играе именно в тоя мега отбор(да е част от него) е голямо признание за неговите умения и талант..И аз това го споменавам ,не за да "омаловажавам"качествата му, а за да ги подчертая.Колкото до това,че е имал възможноста да играе с футболисти като Ромарио напр. и е черпил и от техните умения, то те пък са черпили от неговите. Това са напълно естествени неща и нищо нередно няма.За това,че там получи и повече самочувствие, и манталитет на голям футболист дори е излишно да говоря.

Пък ти пак търси някъде "ОМАЛОВАЖАВАНЕ'

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 16 мар 2007, 02:18

Anarion написа:Известно е,че "Барселона" започна да се интересува от Стоичков след мачовете с ЦСКА от пролетта на 1989-а.За това спор няма.
Както и няма спор обаче,че той стана звезда от световна величина след като отиде в Испания.И най-вече-след Световното в САЩ.Дотогава беше известен за нашите мащаби играч.С ЦСКА нямаше как да придобие такава известност и да спечели толкова много отличия,били те отборни или индивидуални.

Към червеното:
92 година цяла Европа беше скандализирана, че не е футболист номер 1. Ако това, да си най-добър в Европа, не е световна звезда не знам.

Що се отнася до другото, "тук талант-там вече звезда" и не забравяйки разбира се факта, че Барса е голям отбор, той тук беше и до 24 години. Не можете да твърдите "ако не бил отишъл там". А ако беше останал тук по-слаб ли е от Беланов, Блохин, Яшин, че да не вдигне пак Златната топка?

И друг важен момент:
Барса видя първия си дрийм тийм с неговото отиване. Вие говорите така сякаш той е попаднал на звездното място. Сега ако някой отиде в Барса може да се каже "охо това е тима с дриймтимове със Стоичков или сега с Роналдиньо".
Барса тогава беше нещо като Интер сега. Голямо име, успехите обаче доста далеч от на най-големите отбори в Европа.
Два бързи примера от "преди" и "след" Стоичков в Барса. Линекер, уникално добър нападател, не е бил в дрийм тийм. Ромарио пък се присъедини към дриймтим, тоест вече изграден. Ромарио има сезона 94 година и половината от следващия. Тук даже не влиза и взетата КЕШ, а камо ли всички години след 90-та. И последно!
Барса стана дриймтим не с отиването на Куман, Лаудруп, Ромарио, Роналдо или друг, а при отиването на Стоичков, когато веднага започнаха да печелят шампионата в Испания и от първия опит с него КЕШ (а с Марадона и Кройф такива фокуси не са ставали), но и залеза на дриймтима пак стана със Стоичков. Не при изгонването на Лаудруп или Ромарио, а при слагането на Стоичков на скамейката пролетта на сезона 94/95 Барса "свърши". Сезонът не беше слаб. Накрая на есенния полусезон Барса се позаблява с Манчестър за 4:0 с по два гола на Ицо и Ромарио.

Ицо там стана невероятна звезда и влезе в моя ТОП 5 (не ангажирвам никой с мнението ми) за футболист на всички времена.
Тук си беше достатъчно добър и щеше да постигне пак много и да запише името си сред силните постижения за футболист. Той така или иначе още тук беше безпощаден и твърдеше "ще съм номер 1", а който иска да го преписва после на "късмет", че отишъл в Барса.

Много го подценявате , а аз мога да споря с представители на почти всички нации, че българския най-добър е по-добър от техния най-добър за всички времена. При това става дума и за нации с далеч по-големи успехи (примерно като чехите).

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 16 мар 2007, 09:39

:D :D добре дошъл отново, осмак!! липсваше ни!!! :idea:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 16 мар 2007, 09:48

Anarion написа:Известно е,че "Барселона" започна да се интересува от Стоичков след мачовете с ЦСКА от пролетта на 1989-а.За това спор няма.
Както и няма спор обаче,че той стана звезда от световна величина след като отиде в Испания.И най-вече-след Световното в САЩ.Дотогава беше известен за нашите мащаби играч.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Кажи му Анарион и повече коментар не е нужен :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 16 мар 2007, 10:13

това удебеленото ли ти се вижда невярно?? :roll:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 16 мар 2007, 10:32

8 добре дошъл отново и от мен и естествено веднага ще те заям де :)
За Стоичков съгласен съм с по голямата част от написаното от теб(Анарион в случая не е прав че Стоичков не е бил известен до 94 г.)
Обаче за мен си лично съм убеден че Стоичков нямаше да постигне нищо съществено във футбола, ако не беше отишал в Барселона. Най - малко нямаше как да тренира под ръководството на Кройф :!: Другото много важно обстоятелство е че в крайна сметка ЦСКА не е Барселона и България не е Испания, там футбола е на едно друго ниво спрямо нашата страна и едва ли, като футболист на ЦСКА щеше да прикове очите на западните медии и специалист върху себе си, да не говорим че нямаше как да играе до футболисти като Куман, Лалдруп и т. н.
Левски


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта

cron