ЛЕВСКИ И ЦСКА И МАЧОВЕТЕ ИМ В ЕВРОПА ПРЕЗ СЕЗОН 2005/2006 Г.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

ЛЕВСКИ И ЦСКА И МАЧОВЕТЕ ИМ В ЕВРОПА ПРЕЗ СЕЗОН 2005/2006 Г.

Мнениеот Мичо » 20 дек 2005, 23:18

"мамата" щяха да му правят път,ам?както трябва всеки редови гражданин да му прави.Както може да псува полицаи...
Той като не си плати данъците някъде в европата и не спази някой закон(а там няма Бойко да го пази :wink: ),тогава ще видим кой ще прави път по европейските улички...
п.с.Четох много интересно нещо-интервю с първия треньор на Стоичков...как си е взел образованието след пети клас... :lol: :lol: :lol: Дали може да смята селекционера със златните топки? :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 20 дек 2005, 23:19

Да бе, да сме отново номер 5 :shock: ..........май ви е минало и искаш дежаву...... :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 дек 2005, 23:23

Мичо:
Какво общо има Бойко, фаровете, данъците, изчислителните способности на Ицо и другите неща които си изредил с националния отбор? :shock:

kuniochi:
Ако ми беше гадже щях да те напляскам.
Какво 5? Предпочитам понякога пети, но често и първи, а и с победи над "непобедими". По-добре ми звучи отколкото все неуспешно и тук таме нещо щастливо да се появява. Не ми се разчита на случайности. Предпочитам да съм силния и водещия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 20 дек 2005, 23:27

А какво общо има синия буркан на джипа му,с който нарушава всички наредби с европейските улици? :lol:
Ако ми беше гадже щях да те напляскам.

палавник..... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 20 дек 2005, 23:31

8 написа:kuniochi:
Ако ми беше гадже щях да те напляскам.
Какво 5? Предпочитам понякога пети, но често и първи, а и с победи над "непобедими". По-добре ми звучи отколкото все неуспешно и тук таме нещо щастливо да се появява. Не ми се разчита на случайности. Предпочитам да съм силния и водещия.


Имам коварния навик понякога да изнервям хората, ма чак да ме пляскаш... :shock: Непобедими вече няма.....през последното деситилетие сме ставали свидетели на много победи над "непобедими" :roll: :roll: :roll: "все неуспешно и тук таме нещо щастливо да се появява", това ще го приема като критика за така обичания от теб отбор с червен цвят. Не мога да си помисля даже че го казваш във връзка с националния ни отбор!!! :twisted: Няма нищо случайно на този свят.....живота е толкова хубав и прекрасен колкото сам си го направиш. А това е привилегия на силния и водещия :wink: !

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 21 дек 2005, 00:19

Под "непобедим" имах предвид такъв отбор до срещата му с ЦСКА и считан за такъв от целия континент. Не говоря и за изолиран случай или някакъв рецидив, а за неща което са си практика.
Между другото Ливърпул още не искат да падат в европейските мачове тази година :roll: ........изключвам приятелския мач, който ни подариха и който "не се брои", тъй като ЦСКА може да победи само ако му подарят :lol:

Не си ме изнервила и трудно някой ще ме изнерви. Щях да те напляскам не защото си ме изнервила, а за да те науча на "това-онова".........да те науча на истините около ЦСКА щото не заемаш позицията, която ми харесва.....затова щях да те напляскам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 21 дек 2005, 00:41

8 написа:Под "непобедим" имах предвид такъв отбор до срещата му с ЦСКА и считан за такъв от целия континент. Не говоря и за изолиран случай или някакъв рецидив, а за неща което са си практика.
Между другото Ливърпул още не искат да падат в европейските мачове тази година :roll: ........изключвам приятелския мач, който ни подариха и който "не се брои", тъй като ЦСКА може да победи само ако му подарят :lol:

Не си ме изнервила и трудно някой ще ме изнерви. Щях да те напляскам не защото си ме изнервила, а за да те науча на "това-онова".........да те науча на истините около ЦСКА щото не заемаш позицията, която ми харесва.....затова щях да те напляскам.


Не ти препоръчвам да ме предизвикваш. :wink: Специално за цска надали има на какво да ме научиш. Аз си служа с факти, повече за този отбор не ме интересува. Заемам позицията, която на мен ми харесва и я отстоявам! 8)

По-горното мнение няма да го коментирам, защото няма да можеш да спиш после. Само ще кажа че последния мач от груповата фаза между Челси и така наречения от теб "непобедим" отбор беше мъчение. Грозен, скучен футбол, който не подхожда на носителя на купата. :wink:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 21 дек 2005, 00:44

Е то ако мача определя силата на отбора, то тогава и Челси са слаби.

Отделно ти защо помисли, че само на Ливърпул трябва да лепваш такъв етикет? Ако бяхме победили Челси, то сигурно на тях "нямаше да им отива този грозен мач" с Ливърпул.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 21 дек 2005, 00:48

Само не разбрах какво общо има непобедимостта с качеството на мача :roll:
Успя ли Челси да победи Ливърпул в Европа?
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 21 дек 2005, 11:04

8 написа:kuniochi:
Ако ми беше гадже щях да те напляскам.
Какво 5? Предпочитам понякога пети, но често и първи, а и с победи над "непобедими". По-добре ми звучи отколкото все неуспешно и тук таме нещо щастливо да се появява. Не ми се разчита на случайности. Предпочитам да съм силния и водещия.


Кое е случайност че отпаднахте от групата или че ние я минахме?
Кое е неуспешно, че през две години играеме на пролет а вие не?
И щом предпочиташ да си активния, а не пасивния... та даже искаш да пляскаш момичето... Ако не стане, може да я вкараш насила във войската...
Шутка...
:lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 21 дек 2005, 12:21

Националният ни отбор се представя по един и същи начин при Стойчо Младенов, Пламен Марков и Христо Стоичков.
Разликата в резултатите - тя се дължи на странични фактори.
Всичко останало за мен е преливане от пусто в празно...
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 21 дек 2005, 15:50

8 написа:Е то ако мача определя силата на отбора, то тогава и Челси са слаби.

Отделно ти защо помисли, че само на Ливърпул трябва да лепваш такъв етикет? Ако бяхме победили Челси, то сигурно на тях "нямаше да им отива този грозен мач" с Ливърпул.


Не ми е ясно от къде си ги съчиняваш тези глупости. Такива интерпретации правиш..... :roll: Непобедими отбори НЯМА.... има обаче един фактор - мотивация, който играе много важна роля дори при така наречените "галактически" тимове. Той липсваше и в по-горе споменатата от мен среща между Челси и Ливърпул (това не оправдава начина, по който играха). А нали си спомняш мача между Сао Паоло и Ливерпул, който се игра съвсем наскоро? Завърши 1:0, имаше 3 отменени гола на Ливърпул, а победителите играха "опълченците на Шипка"......което се случи и на Анфийлд на онази паметна дата, когато записахте историческата победа над Ливърпул(не я омаловажавам, напротов! тя си е факт). Разликата обаче е че вие отпаднахте от турнира, а Сао Паоло взеха трофея..... :roll: Сега колкото и да се опитваш да ми пробутваш глупости за невероятната "класа" на цска, те оттекват в далечината. Просто защото всички бяхме свидетели какво се случи в групите. Един мач не е достатъчен.........това е случайноста, за която ти говориш :wink:

Не е зле да спрем да флудим темата за националния отбор с тези глупости. Извинявам се за отклонението.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 21 дек 2005, 23:01

kuniochi написа: Сега колкото и да се опитваш да ми пробутваш глупости за невероятната "класа" на цска, те оттекват в далечината.

Това неадекватно мнение го оставям без коментар. Няма какво да се обясняват болни мнения.

kuniochi написа:Просто защото всички бяхме свидетели какво се случи в групите.

Всички бяхме свидетели и какво се случи преди групите. Колкото изброените от теб мачове показват липса на класа, толкова намекнатите от мен показват класа. Ха сега де! Всеки неговото ли ще си знае?
И отделно ако в групите да не сме показали класа къде я видя пък класата в синия отбор? Аз класа (такава като на Анфийлд или Байарена) видях в един мач в групите. Мача беше на терена на Боро. При това нещата са в по-умален вариант предвид ранга на Боро и другите, а и отделно независимо от великолепното зрелище на терена на Боро мача не го спечели българския отбор.

kuniochi написа:Един мач не е достатъчен.........това е случайноста, за която ти говориш :wink:

Позволи ме да те поправя. Три мача.
Три поредни мача са всичко друго, но не и случайност.
Между другото така излиза, че твоя любим отбор при това положение е нещо повече от "случайност" като явление в обществения живот. Три поредни победни мача срещу силни европейски отбора (дори и без два от тях да са изиграни като гост) липсват в цялата ви история. Виж ако посъберем силните ви мачове през годините мисля, че ще го докараме до числото три.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 22 дек 2005, 10:45

8, Еваларка за мнението, Излиза че с тия три силни мача, вече сте на пиадестала и сте върха. ще играете финал - натам вървят нещата... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ние сме скромни - слаб гост... Много слаб - но не знам дали знаеш и за победа навън и за победа у дома дават по три точки. :lol: :lol: :lol:
Ние къде с Наско, къде с дългата ръка на Боби, къде с невероятния си късмет си спечелихме всичко у дома. Колкото и да не ти се вярва за победите ни на Герена ни дадоха 3 точки. Достатъчно за да играеме през Февруари... :wink:
Липсата на класа ни позволи да преодолеем Оксер, вечновтория Динамо и посредствения Олимпик, който игра с 19-я си отбор, с юношите на юношите си... :lol: :lol:
КОЛКОТО И ДА ГО ВЪРТЯ И ДА ГО СМЯТАМ - 6 ТОЧКИ СА СИ... ТОЛКОВА, КОЛКОТО ВИЕ НЯМАТЕ В ГРУПИТЕ. НО АКО СЛУШАМ ТЕБЕ - ТОВА Е КЛАСА!!!! ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
Както казва един мой приятел - ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 22 дек 2005, 11:50

8, повечето твои мнения са неадекватни, защото ги интерпретираш както на теб ти изнася.
Какво всъщност разбираш под класа? 3 поредни мача (този на Анфийлд "опълченците на Шипка") - ок. Аз мога да се съглася на проблясък единствено за мачовете с Байер. Това е случайност, от където и да го погледнеш. Нямаше да бъде такава ако бяхте продължили по този начин и в групите. Класа означава да контролираш събитията на терена, да се раздаваш от първата до последната минута, да оставяш добри впечатления от играта си. Е, аз такива като гола на Бижутера, на Деко, на Бардон, не видях от футболистите на цска(изключвам един Валентин Илиев, който наистина много уважавам). Видях едно падане марка "велизарка" в наказателното поле и толкоз.........видях една защита, която много наподобяваше разплетена кошница в Прага и един немотивиран, обречен отбор в Монако. Толкоз.
А наченки на тази класа, за която говориш, и която се опитваме да достигнем, колкото и да сме далеч (най-вече поради финансови и куп други причини), определено личи в играта на Левски. Там се наблюдава и още нещо - градация, което също спомага за самочувствието, с което играха и резервите ни в Холандия. :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron