НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

Потребителски аватар
CSKA_1948
Мнения: 202
Регистриран на: 04 дек 2005, 22:17
Контакти:

Мнениеот CSKA_1948 » 21 авг 2006, 00:42

paralesa написа:Ми не зная,не го харесвам! Един такъв рехав,слабичък...
Но най-вече съм против ,защото е едно от прочетежетата на Стоичков,които той така усърдно и методично лансира
За щастие момчето се понаучи на футбол в Германия и за разлика от другото протеже -Бл.Георгиев,Чавдар показа,че има качествата!
Няма обаче хъс за победа,липсва му самочувствие,все неща,които са необходими за един национален състезател :idea:

тва не го казвай никъде повече щото ще ти се смеят ... сигурно за това в хановер за една година се превърна в титуляр :lol: виж ако говореше за благо нямаше да спорим но тия горните неща да ги кажеш за най-добрият ни МЛАД халф в момента е смешно ...

божинов няма място в национала според мен,по-добре да му търсим някоя агенцийка където да се снима с албанската пача :lol:

Мартин е най-надъхания ни играч но му става нещо ... много се ядосва но също така е факт че с/у Уелс бе пренебрегнат.
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 21 авг 2006, 04:20

otto написа:ВЛАДО МАНЧЕВ :wink:


Тоя още ли играе футбол :shock: :lol: :lol: :lol:
То неговото стана като Гонзо :wink: ,я си го вземете обратно и вие :lol: :lol: :lol: може да направят б национален отбор :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
milan_nikolov
Предупреден
Мнения: 635
Регистриран на: 10 мар 2006, 12:35
Контакти:

Мнениеот milan_nikolov » 21 авг 2006, 12:51

Pokrai ma4a Romania- Bulgaria, izpolzvam slu4aiab da pokania vsi4ki, koito dosega ne sa zabelqzali temata ROMUNSKI FUTBOL pravena ot men v FUTBOL SWQT
Interesna e, dobre dosli, tyk ima vsi4ko za ma4a Romania- Bulgaria.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Rado_CSKA
Мнения: 214
Регистриран на: 08 авг 2006, 17:34
Местоположение: Габрово , София
Контакти:

Мнениеот Rado_CSKA » 21 авг 2006, 13:09

Изображение 0-1 Изображение


CSKA Shampion

Потребителски аватар
C/\ABuCTA
Мнения: 17
Регистриран на: 03 авг 2006, 15:04
Местоположение: Под полите на Витоша

Мнениеот C/\ABuCTA » 21 авг 2006, 13:48

CSKA_1948 написа:
paralesa написа:Ми не зная,не го харесвам! Един такъв рехав,слабичък...
Но най-вече съм против ,защото е едно от прочетежетата на Стоичков,които той така усърдно и методично лансира
За щастие момчето се понаучи на футбол в Германия и за разлика от другото протеже -Бл.Георгиев,Чавдар показа,че има качествата!
Няма обаче хъс за победа,липсва му самочувствие,все неща,които са необходими за един национален състезател :idea:

тва не го казвай никъде повече щото ще ти се смеят ... сигурно за това в хановер за една година се превърна в титуляр :lol: виж ако говореше за благо нямаше да спорим но тия горните неща да ги кажеш за най-добрият ни МЛАД халф в момента е смешно ...

божинов няма място в национала според мен,по-добре да му търсим някоя агенцийка където да се снима с албанската пача :lol:

Мартин е най-надъхания ни играч но му става нещо ... много се ядосва но също така е факт че с/у Уелс бе пренебрегнат.


Абе колко мача на Благо сте гледали наживо , че говорите така бе?! В Славия точно Благо в много от случаите беше единствения надъхан за победа и често се опитваше когато обора не играе ако може сам да победи съперника. И точно от Чаво в много от случаите бяхме разочаровани защото той не показваше хъс и амбиция да играе. Според мен няма кой друга да играе по-добре по дясното крило освен Благо. Спомнете си само какви мачове направи в Хърватска и срещу турция. Просто му повлия картона срещу Швеция , но Благо точно е момче с характер и ще си върне титулярното място и ще почне да играе както и трябва и тогава ще ми бъде интерестно да ви гледам как ще се отричате от думите си!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 21 авг 2006, 21:03

Абе колко мача на Благо сте гледали наживо
Всеки мач на Национала гледаме ;) Нали знаеш великия футболист Любослав Пенев как вкарваше в Испания? Има 200 и н'ам си колко гола в Примера, 20 от които срещу "Р. Мадрид". И в Национала какво правеше?
КЗЛибия

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 22 авг 2006, 00:11

То на този принцип можем да запитам, какво направи в съответните мачове най-добрият ни играч Бербатов. Целият му принос свършва с един гол в Загреб, като на този мач Благо беше перфектен. Благо игра слабо в двата мача срещу Швеция, как игра в тях Бербатов. Да не говорим за пропуските на Бербо в Будапеща, които за мен са основната причина да отпаднем толкова рано. Избрах сравнение с най-силния ни играч, за да видите, че всъщност неговите дупки са много по-големи, отколкото на Благо, защото Митко е основният играч. Какво да кажем за дезертьорството на г-та Петрови за най-важния мач! Също основни играчи. Ами основните ни защитници? Аз твърдя, че Бербатов беше най-големият провал на квалификациите и въпреки това през ума ми не минава, че в даден мач можем да започнем без той да е титуляр. При Благо нещата още на стоят така, но той демонстрира огромно израстване през последната година и със сигурност ще го докаже и за отбора на България. Пожелавам му го от сърце, както и на всички останали футболисти, естествено за чужденците не говоря, ТЕ НЯМАТ МЯСТО В ОТБОРА!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Мнениеот loko89 » 25 авг 2006, 14:09

Стоичков обяви имената за мачовете с Румъния и Словения

Селекционерът на националния ни отбор по футбол Христо Стоичков определи играчите, на които ще разчита за първите два двубоя от европейските квалификации.

На 2 септември гостуваме в Костанца на Румъния, а на 6-и сме домакини на Словения

Ето избраниците на Стоичков:

ГЕОРГИ ПЕТКОВ
ДИМИТЪР ИВАНКОВ
СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ
ЕЛИН ТОПУЗАКОВ
ИГОР ТОМАШИЧ
ЛУСИО ВАГНЕР
ЙОРДАН ТОДОРОВ
АЛЕКСАНДЪР ТУНЧЕВ
РОСЕН КИРИЛОВ
ГЕОРГИ ИЛИЕВ
РАДОСТИН КИШИШЕВ
ЧАВДАР ЯНКОВ
ВАЛЕРИ БОЖИНОВ
СВЕТОСЛАВ ТОДОРОВ
СТИЛЯН ПЕТРОВ
ГЕОРГИ ПЕЕВ
МАРТИН ПЕТРОВ
ДИМИТЪР БЕРБАТОВ
БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ
ЗОРАН ЯНКОВИЧ
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 25 авг 2006, 15:13

Валери Божинов и Чавдар Янков ще играят и за младежите

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 26 авг 2006, 12:20

Ето я и моята единайсеторка:

    ПЕТКОВ

КИШИШЕВ ТОПУЗАКОВ ИЛИЕВ ВАГНЕР


СТ.АНГЕЛОВ СТ.ПЕТРОВ ЯНКОВ
(ТОДОРОВ)
    БОЖИНОВ



БЕРБАТОВ СВ.ТОДОРОВ

Естествено не можем да играем толкова офанзивно срещу мамалигите :wink:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 26 авг 2006, 12:25

Ето и моята

Петков

Кишишев Кирилов Топузаков Вагнер
(Тодоров)




Георгиев Ст.Петров М.Петров



Св.Тодоров Бербатов Божинов
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 26 авг 2006, 12:27

Братко, нема да гостуваме на Каймановите острови :lol: :lol: К`ви са тия единайсеторки :shock: :shock:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот marto » 26 авг 2006, 12:28

Delija написа:Братко, нема да гостуваме на Каймановите острови :lol: :lol: К`ви са тия единайсеторки :shock: :shock:


Нали излизаме за победа
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 26 авг 2006, 12:30

marto193 написа: Нали излизаме за победа


Да де, ама по-леко. Трябва с ум и хитрост, а не с гол ентусиазъм. Иначе ще ни разпорят :!:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот marto » 26 авг 2006, 12:31

Delija написа:
marto193 написа: Нали излизаме за победа


Да де, ама по-леко. Трябва с ум и хитрост, а не с гол ентусиазъм. Иначе ще ни разпорят :!:


Кажи ти според теб състава
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron