НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

Потребителски аватар
RadioGong
Мнения: 162
Регистриран на: 20 мар 2005, 13:41

НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

Мнениеот RadioGong » 18 окт 2005, 12:24

НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Мнениеот bat_jori » 18 окт 2005, 19:24

марто петров е по-добре да не играе вече в национала.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 18 окт 2005, 19:25

и аз не бих играл с тези слабаци на негово място :lol: :lol: :lol:
ИЗКЛЮЧВАМ 3, 4 ИГРАЧА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 18 окт 2005, 19:26

и двата пак показвате, че нямате мозък!

Стоичков и за кмет на Долно Нанагорнище не става, а пък Марто е единствения, който се опитва да гради макар и сам нещо в тоя отбор.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 19 окт 2005, 11:21

bat_jori написа:марто петров е по-добре да не играе вече в национала.


Марто Петров в момента е най-добрият български футкболист. Ако гледаме чертите на характера, то и Стоичков не е имал място в онзи отбор от 94 година. Ние обаче искаме най-доброто, а не най-възпитаното в национала. НАЛИ?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 19 окт 2005, 11:23

8, ей тука ме хвана... ако Марто беше Стоичков сега да сме поне на бараж.... и да сме победили Италия на европейското.
защото Стоичков като излезнеше сам срещу вратаря първо го връзваше на фльонга, апосле вкарваше..
А тоя мартин е един бегач по тъчлинията за мен...
Изображение

tumba-lumba
Мнения: 27
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:05

Мнениеот tumba-lumba » 19 окт 2005, 11:35

в този отбор трябва да се реже от корен! този отбор го започна херо, а при марков той достигна тавана си. от мача с хърватия в загреб(1:0) отбора дълбае надолу, ама яко! аз не знам дали само стоичков е виновен, защото когато "най-добрия български футболист" и "голям българин" се скатава преди най-важния мач или се пази за клубния си тим, капитана на отбора прави същото, а и си позволява да ръкомаха и да се кара с треньора си пред цяла българия, цялата защита(на средна възраст о-ло 26-27г.) за нищо не става и т. н., и т. н.
най-добре е да отебем евроквалификациите, ама да сме сигурни, че за следващите световни ще имаме ОТБОР, който ще може да играе футбол и, най-важното, ще се раздава до край за националната фланелка... ей това си мисля аз

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 19 окт 2005, 12:33

не знам защо всички казват:защитата за нищо не става.............да защитниците са слаби, най-вече защото стоичков всеки мач ги редува...но за мен по-големият проблем е, че освен защитниците и вратаря всички играят в атака...............а в модерния футбол трябва да имаш и дефанзивни халфове, които до спират атаките на противника преди да са стигнали да наказтелното поле...така мисля аз

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 19 окт 2005, 12:41

Според мен трябват двама защитници но кой да са и аз не знам ,ако има как да играят в защита повече играчи на ЦСКА или левски така ч виждам управията ако може примерно да се направи и невазможното да се уреди Тиаго Силва за национала (щом Камонерезе може да играе за Италия ) и да се направи така и с Гай (за мен най-добрият защитник в момента играещт в Б.Г първенството ) или да си играе защитата на левски така я виждам работата ....
ЦСКА

tumba-lumba
Мнения: 27
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:05

Мнениеот tumba-lumba » 19 окт 2005, 12:48

gonzo, за да не си мислиш, че съм голословен, те моля да си пуснеш запис на мача българия-исландия(сигурно го има на торент в аренабг) и да видиш ВНИМАТЕЛНО за какви защитници става въпрос. лошото е, че в тази зона май изобщо няма да има оправия скоро... най-големия проблем на бг-футбола са школите. там НЕ учат момчетата да играят ПРАВИЛЕН футбол и докато за нападателите това не е голям проблем, защото там избора е голям(като дете всеки иска да е нападател), то в защита, без правилна постройка и синхрон, нищо не става

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 окт 2005, 12:52

СЕГА КАТО ДОЙДАТ КОТЕВ И ТУНЧЕВ В ЦСКА И ДОГОДИНА НАЦИОНАЛНИЯТ ВЕЧЕ ЩЕ ИМА СУПЕР ЗАЩИТА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 19 окт 2005, 13:03

защитата се излага най-вече, защото не играят заедно, скорпи е много прав

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 19 окт 2005, 17:09

Българският национален отбор по футбол се смъкна с едно място в актуалната ранглиста на ФИФА.

С актив от 616 точки "лъвовете" заемат 46-та позиция в класацията на международната футболна централа. През миналия месец българите заемаха 45-то място, но поради неубедителното си представяне паднаха с едно място надолу.

Българите бяха изпреварени от тима на Словакия, който има 618 точки.

Водач продължава да е световният шампион Бразилия с 840 точки. На втората позиция е Холандия със 797, а Чехия измести Аржентина от призовата тройка.

Челната десятка се допълва още от Франция, Мексико, САЩ, Испания, Англия и Португалия.

само 1.пак е добре

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 19 окт 2005, 17:51

Eми много ясно, че ще се смъкне. Би било интересно ако имаше и своеобразна ранглиста на националните треньори, тогава да го видим бат Трицо къде щеше да попадне. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 окт 2005, 13:16

Да защитата е проблем както казвате, но преди това трябва да се оправи вратарския пост. Знаете, че вратарят е половин отбор. Аз не споделям възгледите на Стоичков за сегашния титуляр. Освен, че е слаб като качества има и друго. Важен е и авторитета и как ръководи хората пред него. Той и Боби не е бил например с най-добрите качества от всички (например Пламен Николов имаше по-хубави рефлекси) ОБАЧЕ Боби ръководеше отбраната много добре. Не знам как ще се справи с това последното Гошо Петков, но при всички положения Иванков не се справя, нито с това, нито пък и само като вратар и без да гледам синхрона му със защитата.

Едва след оправянето на вратарския пост можем да продължим със защитата. Преди тове е безмислено, а и аз не съм убеден, че тя е толкова слаба. Да такава я виждам ама откъде да знам дали същите тези играчи няма да са по-силни при друг вратар. Като имена поне защитниците не са толкова слаби, колкото е играта им.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron