НАЦИОНАЛЕН ОТБОР

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 09 май 2006, 16:07

Треньора ще го похваля, като се класираме. До тогава ще реагирам така :shock: на безумните му (понякога) действия, селекция и изказвания(последните срещу Стилян :? ).
Н.Михайлов национал сега ин дис момент да-да.

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 май 2006, 16:14

Sportal.bg
Героят от САЩ-94 Илиян Киряков ще подкрепи идеята на Професионалната футболна лига и Пресклуб "България и ще сложи своя "благотворителен автограф" на 17 май, сряда, от 11 часа в Пресклуб "България" на националния стадион "Васил Левски", съобщи официалният сайт на ПФЛ. Бившият защитник, станал шампион с Етър, играл в Ла Коруня и Абърдийн, ще се подпише върху специалната топка, която ще бъде продадена на търг в полза на ветераните от националните отбори. Киряков ще даде "благотворителен автограф" след другите легенди от "американското лято" - Борислав Михайлов, Димитър Пенев, Христо Стоиков, Наско Сираков, Йордан Лечков и Емил Костадинов.
Аз пък чух , че щял да ползва специално "мастило" и средния си пръст :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 09 май 2006, 16:21

Wallace написа:Отка, аз пишех с теб на майтап... и го споменах. много добре знам, че огромна част от това, което пишеш е на майтап също...
така, че...


АЗ И СЕГА СЕ МАЙТАПЯ БЕ :lol: :lol: :lol: ХВАНА СЕ НАЛИ..... :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 09 май 2006, 16:23

КОЛКОТО ДО СТОИЧКОВ :wink:
Селекционерът на България Христо Стоичков не скри задоволството си от победата над Япония в първия мач от турнира "Кирин къп". Стоичков обаче призна, че отборът му може да играе далеч по-добре.

"Попречи ни дългото и уморително пътуване, както и високата влажност в Япония. Нямахме много време за аклиматизация, пък имаше напрежение в отбора. Аз обаче съм доволен, че въпреки това успяхме да победим. Най-добрите ни футболисти не бяха с нас и това ни попречи да покажем по-силна игра. Но-пак казвам - доволен съм от тази победа" - коментира Стоичков.

Селекционерът похвали младите японски играчи и техния наставник Зико. "Ние обаче искахме по-силно победата и я спечелихме" - завърши Стоичков.


В НЕГОВ СТИЛ :lol: :lol: :lol:
АБЕ ТАЧИМ СИ ГО АЗ ИЦКАТА АМА ДА НАМАЛИ МАЛКО ЛЕВСКАРИТЕ БЕ :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 май 2006, 16:36

otto написа:КОЛКОТО ДО СТОИЧКОВ :wink:
Селекционерът на България Христо Стоичков не скри задоволството ...................................................АБЕ ТАЧИМ СИ ГО АЗ ИЦКАТА АМА ДА НАМАЛИ МАЛКО ЛЕВСКАРИТЕ БЕ :?
А победи после от къде???
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 май 2006, 16:50

otto написа:СТИНКА КОГА ЗА ПОСЛЕДНО ЛЕВСКАР ДОНЕСЕ ПОБЕДАТА??? ЧЕ АЗ СЪМ МНОГО МЛАД И НЕ СИ СПОМНЯМ :lol: :lol: :lol:
Аз , напоследък не си спомням и много победи...откакто Великият майстор е треньор...
Защо смяташ , че един отбор се състои само отнападатели- голмайстори? Стоичков осъзна , че не е така още на полувремето на мача с Малта преди време...осъзнай го и ти.
ПП ... Позволяваш ли да се порадвам на гола на Янев ?
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 май 2006, 17:04

Няма съмнение...и съм се научил да уважавам националния отбор, независимо кой играе в него. Това за вас е нещо непознато.
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 май 2006, 17:25

tonick написа:otto,
какво се палиш на репресираните :lol:
Е ти ни съсипа закачката...
otto написа:ИЦКАТА Е 100% българин залагам си главата :idea: СТИГА СТЕ ПИСАЛИ НЕВЕРНИ НЕЩА БЕ :x ЕБАТИ ОБРАТНИТЕ 'ХОРА' :!:
Кой пише неверни неща?
Изображение

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 09 май 2006, 18:28

Аггррррррррр... ХА ЧЕСТИТО БЪЛГАРИ ЮНАЦИИИИИИИИИИИИ :!: :!: :!:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 09 май 2006, 18:57

браво, браво!!!но все пак контрола.....в тях отдавна си заслужихме титлата крал на контролите.айде дано да бием повечко и във важните мачове

Hauk
Мнения: 4
Регистриран на: 23 сеп 2005, 20:29

Мнениеот Hauk » 09 май 2006, 19:10

Здравейте на всички. Поглеждам стартовия състав : Стоян Колев, Живко Миланов, Росен Кирилов, Елин Топузаков, Лусио Вагнер, Йордан Тодоров, Станислав Ангелов, Димитър Телкийски, Мартин Петров, Зоран Янкович, Светослав Тодоров. Виждам 4 защитници, 3 централни нападатели, ляв халф-крило, 2 десни халфове. А къде е средната линия??? Как няма да ни нагънат джапанките??? Ако е един свестен отбор ще си отнесем над 5 гола!!! Няма значение какви задачи е възложил на всеки Стоичков, но хоратат си имат зони в които си играят от доста време! Притеснен съм за предстоящите квалификации:(

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 09 май 2006, 19:12

Евала на наште! Приятно ме изненадаха.
Явно в сегашния си вариант (с играчи от вътрешното първенство) + Светльо от Помпи и Марто Петров,Националният отбор е по-добър от 'другия',който се осра в квалификациите за СП.
Доколкото разбрах Вагнер и Пелето са направили много силен мач и с това са заявили място в титулярния състав на България.
БАН

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 09 май 2006, 20:34

В много динамичен двубой, изпълнен с непрестанни атаки и към двете врати, българският национален отбор, воден от Христо Стоичков, завоюва победа на старта на "Кирин Къп" с 2:1 над домакина Япония. Головете бяха дело на Светослав Тодоров и Христо Янев.

Япония имаше превъзходство през по-голяма част от мача, но успя да реализира едва една от множеството си възможности. Две неприятни контузии в тима на България съпътстваха двубоя в Осака пред 44 851 зрители на препълнения стадион.

Часовникът все още отброяваше секундите от началния съдийски сигнал, когато Зоран Янкович много добре пропусна едно подаване и топката попадна в Йордан Тодоров. Последва много точно центриране на последния и преминавайки през Мартин Петров, коженото кълбо се озова у Светослав Тодоров, който я заби в мрежата на Кавагучи.

В следващите десет минути домакините установиха траен натиск в половината на трикольорите ни, но без особен успех.
ianev

След 15-ата минута представителният ни отбор изравни играта и започнаха да се редуват атаки към двете врати.

В 23-ата минута Зоран Янкович получи травма и бе заменен малко по-късно от Георги Илиев.

Първото полувреме завърши без нови сериозни положения за отбелязване на гол.

Двата отбора стартираха мудно втората част, но не задълго и от 60-ата минута момчетата на Зико се заредиха пред наказателното поле на българите, за да екслпоадират в 76-ата след невероятно разбъркване в нашето наказателно поле.

Най-съобразителен пред смаяната защита на селекцията на Христо Стоичков се оказа Маки.

И когато развоят вървеше към пълен обрат за домакините, късметлийското птиче на съдбата кацна на рамото на Христо Янев, който малко след като замени капитанът в тази среща Мартин Петров, се разписа за крайното 2:1 след изтичането на редовното време.

Йордан Тодоров блесна с пълна сила в своя дебют и показа, че няма да бъде грешка, ако се разчита и за в бъдеще на него.

Светослав Тодоров напусна играта в 64-ата минута, заменен от Валери Домовчийски. Играчът на Портсмут получи контузия малко преди края на първото полувреме при единоборство с японски състезател.

НИКЪДЕ НЕ ПИШЕ НИЩО ЗА ЛИСИО И ПЕЛЕТО :lol: НО ЩОМ ТАКЪВ 'КАПАЦИТЕТ' КАТО ГОРНИЯ КАЗВА МОЖЕ И ДА СА ДАЛИ ЗАЯВКА :lol: ЗА ПО-ЕДИН НОВ ЯПОНСКИ ТЕЛЕВИЗОР :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 09 май 2006, 22:33

Тука стана малко говорилня...ще помоля утре сутрин като преспите тогава да коментирате за Националния отбор, повтарям...НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР!!!
Моля и някой от колегите утре да я отключи темата, че съм на работа до късно следобед, а тази вече да си остане заключена.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 10 май 2006, 09:55

Hauk написа:Здравейте на всички. Поглеждам стартовия състав : Стоян Колев, Живко Миланов, Росен Кирилов, Елин Топузаков, Лусио Вагнер, Йордан Тодоров, Станислав Ангелов, Димитър Телкийски, Мартин Петров, Зоран Янкович, Светослав Тодоров. Виждам 4 защитници, 3 централни нападатели, ляв халф-крило, 2 десни халфове.(


Само не разбрах, кой е третия централен нападател? Сигурно Ст. Ангелов :lol: :lol:

Отка ето какво казва Стоичков за новите ( в това число и тези от Левски):
Изключително съм доволен от отбора. Отпаднахме след почивката, което е нормално заради тежкото пътуване и часовата разлика. Данчо Тодоров, Вагнер, Станислав Ангелов и Живко Миланов показаха характер.
Доволен съм и от Георги Илиев, който имаше проблеми преди мача.
Дано отново ни подкрепи и публиката, която ни изостави в последните мачове. Нека няма клубни пристрастия, аз съм ги забравил отдавна. ( край на цитата) :wink: :D


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта