ВСЕКИ ХИТ ИМА СВОЕТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ - ПЕТЪК

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 29 дек 2006, 01:01

До утре, до утре, до утре... до утре вечер в другия спектакъл. :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 29 дек 2006, 13:03

Ще се опитам и аз да дойда довечера.
Ако не успея хубаво изкарване, а ако успея ще е още по-хубаво изкарването :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 29 дек 2006, 13:12

Хехехе, ету мъ и мени. Може и аз да намина да се видим. :wink:
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 29 дек 2006, 15:39

Аз ще се изтърся към 18.00 в Дивака.

Потребителски аватар
stu
Мнения: 1131
Регистриран на: 25 сеп 2006, 08:33
Местоположение: на майната си

Мнениеот stu » 29 дек 2006, 15:50

ProstoAZ написа:Ще понамина и аз:) хихи:) Когато успея:) Да мога да ви умиротворя със сервитьорките:)


Отто има заслуга ....... за настроението на сервитьорката :lol: :lol: (последния път) 8),по-добре умилостивявай него :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
same shit.............different day!!!!
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 30 дек 2006, 13:38

снощи се вдъхнових за нАучен труд! Няма само другите да пишат? :lol:

възможно е един ден да ме сочат за основоположник на нАуката за преднощният живот. Снимков материал очакваме от нашият любезен фотограф с партизанско име Stu :)
след цяла нощ здраво къртене (да се чете сериозно размишляване) се роди:

Гнервиране на Ьорки и как се отразява това на малките часове на следващия ден

Честно казано, заглавието няма нищо общо с темата ,но присъства за да се знае,че на сервитьорките им бе отделено подобаващо внимание (поне не скучаха момичетата) Ани, горката Ани се появи в салона едва когато се увери,че ПрезидентО си тръгна и няма опасност да се върне :lol: :lol:

Сега за нас :D

Опитахме се да направим залог дали Дели ще дойде, но никой не спечели, защото никой не беше заложил за Дели (който досещате се не се появи) :lol: :lol:

Майк Биби след дълго осъствие от сбирките се появи очаквайки Или да го схруска( както беше обещала) но тя не дойде и Биби си тръгна цял. :wink:

Интересно съвпадение имаме във Форума -> Васко - ПростоАз и Васко - me :lol: :lol: Ото предложи "me" да стане "just me" :D очаква се продължение


Наш Админ , показваше доста интересно видео (Аз не го гледах), но ми направи впечатление,че хората се въздържаха от посещения на WC-то а т.х. си имаше... :D
Наш Админ си тръгна и пръв (явно имаше ангажимент като видео оператор на друго място) :lol: :lol:

Като цяло се получи хубава и с добра посещаемост петъчна вечер, с много смях и закачки ( аз още се стряскам и получих тикове :lol: :lol: )

Благодаря на всички за доброто настроение :)

Като цяло идеята за нАучен труд пак ще отлежава в най-долното чекмедже. Важното е,че си начесах пръстите :P

п.п. така и Васко (ПростоАз) и Боби (Майк Биби) не се изясниха кой, как с кого и кога и защо? най-вече защо!

п.п.2 Хора, темата е на своята 96-та страница..имаме малко по-малко от 36 часа за да влезем в Новата Година с нова тема.....
:lol: :lol:

п.п.3 Хора, не е възможно Рафа да е в епизод 5 а Наш Петък за година и нещо все още витае в епизод 1 :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 30 дек 2006, 14:07

Този път изядените пилета бяха по-малко, но пък се наблегна на компирО и бирата :lol: .
Е Отката пак се опита да ни покаже как е във Венеция с помощта на купата за виното, но този път бързо разрешихме проблема с конденза :wink: :lol: :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 30 дек 2006, 14:25

НАДЯВАМ СЕ СТЕ СИ ТРЪГНАЛИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СТУКИ НЕ Е ПРЕБИЛ ВАСКО,НАВЪН ПО НОЩИТЕ :?: :!: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 30 дек 2006, 14:32

Оте изпусна твойта любима сервитьорка Ани :lol: :lol: . А Васко изчака Стуки да си тръгне и чак тогава си тръгна и той :wink:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 30 дек 2006, 14:44

Aз пак да кажа за хубавия ябЪлков пай, който изядох ;) :lol: :lol:
Иначе всичко беше - ок, но аз като нов бях и по-конфузен :oops:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 30 дек 2006, 15:07

НЕ СЕ ЛИ КАЗВАШЕ СКОНФУЗЕН :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
ProstoAZ
Мнения: 591
Регистриран на: 21 яну 2006, 20:59
Контакти:

Мнениеот ProstoAZ » 30 дек 2006, 15:39

otto написа:НАДЯВАМ СЕ СТЕ СИ ТРЪГНАЛИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СТУКИ НЕ Е ПРЕБИЛ ВАСКО,НАВЪН ПО НОЩИТЕ :?: :!: :lol: :lol: :lol:


:) Hehe, Тук е моментът официално да му се извиня за обидита, която му нанесох:), естествено, без да искам:)

Ние всички си се шегуваме там и ако солеността на бъзика се определя с бой, то Биби трябваше отдавна да ме е застрелял, а Дон Гришон смлял от бой:)

Но всичко това е в кръга на шегата, съжалявам, Сту, ако съм те обидил:)

П.П. за ОТТО:)

Толкова кекав ли изглеждам, та Сту да ме пребий:) И аз съм сила:) Макар и не винаги водеща:)
lachupakabra написа:Цска пак излезнаха морални победители :lol: :lol: :lol:


Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 30 дек 2006, 15:46

betina_bambina написа:
Опитахме се да направим залог дали Дели ще дойде, но никой не спечели, защото никой не беше заложил за Дели (който досещате се не се появи) :lol: :lol:



Ъ-ъъ-ъм, така........

на първо място искам да благодаря, че е имало цял облог сред вашата скромна сбирка, посветен на мен :wink: :lol: :lol: :lol: Това е много мило :!: :lol: Оценявам жеста :? :!: :lol: ....... Радвам се, също така, че никой не е спечелил :!: Щото не обичам да печелят на мой гръб(демек покрай мен) :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: (това като майтап, естествено).
като второ, мога да споделя, че в крайна сметка у мен узря решението да си остана(т.е. да не дойда :wink: ), поради простият факт, че не искам да рискувам и да пропусна възможността да бъда готов с един мой, така да го нарека, проект който трябва да има завършен вид до датата 06.01.2007г.(а и времето ми е ограничено, тъй като работя и, освен това, имам да завършвам образование) Това, естествено, ще донесе на Дели много дивиденти :P 8) А пък, в крайна сметка, сбирки ще има и друг път :wink:
А и Дели е по изненадите. Т.е., ще дойда когато най-малко очаквате. И ще ви изненадам :wink: Но не от..... Абе нема значение :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 30 дек 2006, 15:48

НИКОЙ НЕ КАЗВА ЧЕ НЕ СИ СИСЛА БЕ,ОБАЧЕ ВЧЕРА СИ ЗАСЛУЖАВАШЕ БОЯ :wink: СЪОБРАЖЕНИЕ И УВАЖЕНИЕ ЕДИН КЪМ ДРУГ МУ Е МАЙКАТА,А И СТУКИ СИ Е ПИЧ И СЕ БЪЗИКАМЕ ДВАМАТА ОБАЧЕ С МЯРКА :wink:
АНДЪРСТЕНД МИ ДРУГАРЮ ПР :?: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 30 дек 2006, 16:41

ProstoAZ написа:
otto написа:НАДЯВАМ СЕ СТЕ СИ ТРЪГНАЛИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СТУКИ НЕ Е ПРЕБИЛ ВАСКО,НАВЪН ПО НОЩИТЕ :?: :!: :lol: :lol: :lol:


Ние всички си се шегуваме там и ако солеността на бъзика се определя с бой, то Биби трябваше отдавна да ме е застрелял


Спокойно, Василе, няма да те застрелям. Не искам после да ме обвиняват, че съм станал причината за закриването на ЦСКА. :lol: :lol: :lol: Пък и с теб ми е най-забавно да се бъзикам, знаеш го. :twisted: :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта

cron