ИНТЕР МИЛАНО

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 18 юли 2006, 21:35

Абсолютно прав е Тюрам, като казва, че футболът няма нужда от подобни касапи. :?

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 18 юли 2006, 22:02

Поне музиката е готина :D

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 19 юли 2006, 11:30

Когато се образува меле Матераци не изпуска да ритне някой :)

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 юли 2006, 15:42

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

До 10 дни Интер официално ще бъде обявен за шампион на Италия за миналия сезон, съобщават медиите в Италия.

Титлата беше отнета от Ювентус, който дори беше изхвърлен в Серия В, а от актива на Милан за миналия сезон бяха взети 44 точки.

Първоначалните твърдения бяха, че Скудетото няма да бъде присъдено на никой, но според публикациите тимът на Масимо Морати може да вземе 14-та си титла. "Смятам, че ние заслужаваме титлата и ще настоявам пред съда за това", каза петролният магнат, който държи властта в Интер.

За 28 юли е назначена срещата между Италианската футболна федерация и Футболната лига. Голяма е вероятността двете ръководещи тела да си стиснат ръцете и да присъдят титлата на Интер. "Нерадзурите" са сигурни, че ще бъдат обявени за шампион от миналия шампшионат и доказателство за това са екипите им.

Те са носители на Купата на Италия от миналата година и имат лого върху новите си екипи, а освен това са оставили място и за евентуално лого от Скудетото
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 20 юли 2006, 09:00

Е тия само така могат да станат шампиони :wink: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 20 юли 2006, 10:17

Интер и този сезон ще им трудно да станат шампиони,защото предишните години Милан завърваха пред тях с поне 10 точки преднина :)

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 20 юли 2006, 16:23

Samp написа:Е тия само така могат да станат шампиони :wink: :lol: :lol: :lol:


Еххааа!Братко ти на кой отбор симпатизираш?

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 21 юли 2006, 07:52

Не си ли личи :wink:
Само ми кажи коя е последната титла на Интер и аз ще ти кажа коя е на Сампдория :roll:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 21 юли 2006, 15:40

Ръководството на Ювентус продаде за 11 милиона евро френския халф Патрик Виейра на миланският гранд Интер. Бившият играч на Арсенал ще печели по 5,6 милиона евро годишно в следващите четири зезона, разкриха източници от клуба. Официалното представяне на футболиста ще бъде през следващата седмица. Шефовете на "нерадзурите" били в напреднали преговори и с шведския съотборник на Виейра от Ювентус Златан Ибрахимович, но все още се надявали да подпишат договор с Лука Тони. С днешната сделка новият президент на "бианконерите" Джовани Коболи Джили само за два дни продаде петима от основите си футболисти - преди Виейра той се раздели с Фабио Канаваро и Емерсон, отишли в Реал (Мадрид), и Джанлука Дзамброта и Лилиян Тюрам, които преминаха в Барселона. От тъмнокожия французин се очаква да запълни дупката в халфовата линия, оставена от Хуан Себастиян Верон, който се върна в Аржентина.

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 21 юли 2006, 17:08

Samp написа:Не си ли личи :wink:
Само ми кажи коя е последната титла на Интер и аз ще ти кажа коя е на Сампдория :roll:


от 2006 :D :D :D

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 21 юли 2006, 17:24

vargaloto написа:
Samp написа:Не си ли личи :wink:
Само ми кажи коя е последната титла на Интер и аз ще ти кажа коя е на Сампдория :roll:


от 2006 :D :D :D


Сори пич,но колегата Самп е прав,само така може да станете шампиони :wink: Не зная какво ще ви топли някаква купа,която дори не сте завоювали с игра :!:

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 21 юли 2006, 17:29

:shock: E nali Juve i Milan gi nakazaha za tova,4e sa urejdali ma4ove?
To se vijdashe s prosto oko,4e e taka! Sledovatelno za Inter bi bilo trudno da vzemat neshto pove4e ot 3-toto miasto!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 21 юли 2006, 17:33

точно така е - трябва да присъдят титлата на Интер и те ще са си я спечелили с игра!! (или поне не са ги хванали...) :)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 21 юли 2006, 17:37

Dumbi написа::shock: E nali Juve i Milan gi nakazaha za tova,4e sa urejdali ma4ove?
To se vijdashe s prosto oko,4e e taka! Sledovatelno za Inter bi bilo trudno da vzemat neshto pove4e ot 3-toto miasto!

Цялата система в Италия е такава,ти поне си там! и трябва да го виждаш! Всички са в кюпа,защо и Интер да се различават по нещо?
Това,че само тези клубове изгоряха е за назидание на останалите мисля аз,най-големите бяха засегнати,така на по-малките ще им държи мокро за дълго време!
ОК да им присъдят титлата,но въпроса ми е съвсем друг- какво толкова ще топли тя феновете,нито са я изживели,нито са я празнували,товеа е изкуствено и е само за статистиката :wink:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 21 юли 2006, 18:02

paralesa написа:
Dumbi написа::shock: E nali Juve i Milan gi nakazaha za tova,4e sa urejdali ma4ove?
To se vijdashe s prosto oko,4e e taka! Sledovatelno za Inter bi bilo trudno da vzemat neshto pove4e ot 3-toto miasto!

Цялата система в Италия е такава,ти поне си там! и трябва да го виждаш! Всички са в кюпа,защо и Интер да се различават по нещо?
Това,че само тези клубове изгоряха е за назидание на останалите мисля аз,най-големите бяха засегнати,така на по-малките ще им държи мокро за дълго време!
ОК да им присъдят титлата,но въпроса ми е съвсем друг- какво толкова ще топли тя феновете,нито са я изживели,нито са я празнували,товеа е изкуствено и е само за статистиката :wink:

Единствено за фукане :) :o


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта

cron